2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Doktorum da en basin da normal doğum düşünüyorsan ekimin ilk haftasında olabilir demişti bana o geldi bak aklıma 😅 35. Haftada gelmeye çalıştı ya ilacı bırakınca çok durmaz demiştim inanmıştım ama olmadı 😂
Ya aslında benim hesabıma göre zaten ben ekimin başıyım ama rbrnin hesabına göre eylüldü 😂

Ayyy heyecan tavan desene yarın sık sık bakarım artık foruma güzel haberlerini okumak için hadi sağsalim sağlıcakla kolaylıkla inşallah 🥰🙏🏻
Ayyyy bu gece bi başkaymış, haftalardır açık duran valizi kapattım. 🤗 Uyuyamayacak gibiyim. Yarın ilk fırsatımda yazacağım inşallah. 🥰💐😘

Ya kıZlar bişey sorcam ben bugün 38+1 im ama bugün baş ağrısı var bende normal midir sizlerin de bu zamanlarda ağrıdı mı

Bende 39 um son 2 gündür basım ağrıyor normalde migrenim var ama gebelikte hiç ağrımadi son 2 gündür
Ah bak aynıymışız şimdi arkadaşa aynısını yazdım . Ben de normalde migren hastasıyım hatta sinğzitimde var ama ilk 3 ay hariç gebelikte yaşamamıştım bende de son 3 gündür var ama bugünkü yoğun

Ya ben normalde migren hastasıyım ama şükürler olsun gebelikte ağrı yaşamadım ilk 3 ayda hafif olmuştu sonra hiç olmadı ama bugün tuttu başım 😟
Normal kuzum eğer tansiyonla ilgili bir şey hissetmiyorsan sorun yok. Benim ilk 3 ay aşırı ağırdığı zamanlar olmuştu şimdilerde hafif şekilde var ama mutlaka var 🤣

X