2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hahahha atmadım mı sanıyosun attım aklın yolu bir beğeni bile yapılmadı. Saçma sapan şeylwr yazıyo bazen açıp bakmıyom

Kp ye bayılırdık zaten biz gelinler olarak canım ya
Ya bırak senden uzak Allah’a yakın olsun
Sen toparlan güçlü ol koyverme
Belki de seni rahatsız etmemek için az uzak duruyorlardır yanlış anlaşılıyordur
Kalbini karartma iyi ol herşey düzelir

Öylemii hayırlı olsun canımm nezaman öğrendin nasıl öğrendin belirtilerin neydi ve bat nezaman paylaşırmısın? Başkalarına da fikir olur mevlam tamamını erdirsin inşaallah
Bende 2 gun kala test uaptim silik cizgi car adete 1 gun var suan cok heycanliyim bkliyorum sizce gorunuyomu cizgi varmi

Eklentiler

• 20210916_064208.jpg
    26,5 KB · Görüntüleme: 27
  • 20210916_064148.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 32
Almaz mıyım valla çok işime yarayacak bir de şimdi kv falan da var tabi kızkardeşim hemşire olunca karışamıcak
Oh çok iyi evde otorite olacak Ay bizim bebiş geceleri sürekli memede olmak istiyor, kucakta uyuyup beşiğe yatırınca uyanıyor. Dün sabah 7 ye kadar uyanıktı. Kardeşinin bi tavsiyesi olur mu acaba

Bizim aramız çok iyiydi. Eşimden çok ben arardım. Durumuyla ilgili eşimi ben bilgilendirirdim. Hamileliğim boyunca her kontrol sonrası ya o arardı ya da o aramadan ben arardım onu. Şimdi bu yüzden çok ağrıma gidiyor yaptığı.

Boşver sen onları pislik insanlar ilk 3 ay atlattın mı verirsin geri. Ne yersen ye akşama kadar ağzın boş kalmasın ama ekmek yeme bak yine kilo vereceksin hiç diyete gerek duymadan
Valla hamilelikte de kiloyu takmadım şimdi de. Zaten emzirdikçe gidiyor kilom. Benim karnım bana değil kv ye dert oldu.

Canım öncelikle tebrik ederim
Yaşadıklarımız çok normal. senle aynı saat doğurduk biliyorsun
Sık terleme,bi saatin ötekini tutmayacak şekilde ağrılar,kasılma, gaz sancısı hepsi normal.
Evde yürü hareket et,iş yapma ama yatma da
Hepsi çabuk toparlanmana yardımcı olacaktır.
Süt ve meme konusuna takılma alışana kadar memeler acıt ama sonra hemen normale döner.
İçimizden insan yavrusu çıktı elbet zorluğu olacaktır 5 güne kalmaz rahat edersin sonra da gittikçe normalde dönersin
Benim annem ve kv yoklar gelmeyin dedim ben bana eşim bakıyor
Öyle olunca mecburen kalkıp yanlarında durup bi işin ucundan tutmaya çalışıyorum Kızın ödevleri çantası kıyafetler falan vaktimi alıyor .ağrıları hissetmeye vakit bulamıyorum o yüzden sen de kendini oyala. Allah kolaylık versin

Hahahha atmadım mı sanıyosun attım aklın yolu bir beğeni bile yapılmadı. Saçma sapan şeylwr yazıyo bazen açıp bakmıyom
Bütün aile boyu bizde gelinle küstük geçenlerde bidah asla konuşmayız çünkü ağza alınmicak küfürler falan saygısız. Herneyse Baktım paylaşım yapıyor hoop engelledim heryerden kudursun. Bana dert olacağına ona dert olsun

Sağ ol canım
Iyi niyetli düşünemiyorum ama, geldiklerinde yaydıkları enerjiden belliydi. Geçecek bugünler inşallah. Kp ye de cidden bayılmıyorum Ne kadar az görsem o kadar iyi.

Valla hamilelikte de kiloyu takmadım şimdi de. Zaten emzirdikçe gidiyor kilom. Benim karnım bana değil kv ye dert oldu.
A evet arkadaşımda söyledi emzirdikçe zayıflıyormuşsun. Ay benimde etrafımda kilo takibi yapan kimse yok ben kendime dert ediniyorum birde benim ailem sabah abim aradı yuvarlanacan ne olmuş sana şişmişsin diyor kameradan eşim tarafında sıkıntı yok çünkü onlarda enine boyuna oldukları için hatta ne kadar yakıştı kilo sana diyolar kendilerine benzedim diye.

Allah yardımcın olsun lohusalık psikolojisi zor diyor herkes, etrafında anlayışlı insan olması çok önemli. Eşin senin yanında bak ne güzel hickimse olmasın bir tek o olsun yeter sana. Bırak uzak olsunlar daha iyi kıskançlık tavan yapmıştır şimdi herkeste. Şurada 1 aya kalmadan eskisinden de guzel bir hayatın olacak o zaman sen kahkaha atarken onlar mutsuz olacaklar sabret. Ailenle çok güzel günlerin olsun inşallah ❤

Canım ilk doğumda ben de öyleydim iki adım atamaz haldeydim. Bir kaç güne daha iyi olacaksın. Gücün yettiğince kalkıp yürümeye çalış. Yürüdükçe açılırsın.

Oh çok iyi evde otorite olacak Ay bizim bebiş geceleri sürekli memede olmak istiyor, kucakta uyuyup beşiğe yatırınca uyanıyor. Dün sabah 7 ye kadar uyanıktı. Kardeşinin bi tavsiyesi olur mu acaba
Yazdım canım kardeşime dönüş yapsın bakalım ne diyecek tavsiyesi vardır belki

Peki eğer hatırlıyorsanız safra asidi değeriniz kaç çıktı acaba ve hemen doğuma mı alındınız? Benim alt ast normal çıktı bu arada ama safradan şüpheleniyorum, o daha belli olmadı.

İşte ben de senin gibiydim ve Laf duyduğum halde yapardım artık yapmıyorum benden kötüsü yok . Biraz mesafe koy eskisi gibi olma o da anlsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…