2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar emzik ve biberon temizleyici kullanırsak bir daha kaynatmaya gerek oluyor mu biliyor musunuz?
Bunu bende cok düşünüyorum ya. Sanırım ilk zamanlarda ben yine de kaynar suya sokup çıkarırım 5 dk falan ancak içim rahat eder.

Bütün aile boyu bizde gelinle küstük geçenlerde bidah asla konuşmayız çünkü ağza alınmicak küfürler falan saygısız. Herneyse Baktım paylaşım yapıyor hoop engelledim heryerden 😁 kudursun. Bana dert olacağına ona dert olsun 😂
Abıoo ne gelinler var kız değil küfür hakaret içeren hiç bir şey demedim bunca zaman 😁 boşver iyi yapmışsın siz görün diye yapıyordur 🤣

Peki eğer hatırlıyorsanız safra asidi değeriniz kaç çıktı acaba ve hemen doğuma mı alındınız? Benim alt ast normal çıktı bu arada ama safradan şüpheleniyorum, o daha belli olmadı.
Yok benim 30un başlarında tespit edildi ilaç kullandım doğuma kadar. Safra asidini inan hatırlamıyorjm ama ciddi görmedi doktor hamilekle alakalı muhtemeken dedi.

A evet arkadaşımda söyledi emzirdikçe zayıflıyormuşsun. Ay benimde etrafımda kilo takibi yapan kimse yok ben kendime dert ediniyorum 😁birde benim ailem 😂😂sabah abim aradı yuvarlanacan ne olmuş sana şişmişsin diyor kameradan😁😁 eşim tarafında sıkıntı yok çünkü onlarda enine boyuna oldukları için hatta ne kadar yakıştı kilo sana diyolar 😂😂 kendilerine benzedim diye.
Eş tarafı dert etmiyor diye kendine dert mi buldun sen 😂

Allah yardımcın olsun lohusalık psikolojisi zor diyor herkes, etrafında anlayışlı insan olması çok önemli. Eşin senin yanında bak ne güzel hickimse olmasın bir tek o olsun yeter sana. Bırak uzak olsunlar daha iyi kıskançlık tavan yapmıştır şimdi herkeste. Şurada 1 aya kalmadan eskisinden de guzel bir hayatın olacak o zaman sen kahkaha atarken onlar mutsuz olacaklar sabret. Ailenle çok güzel günlerin olsun inşallah ❤
Inşallah hepimizin güzel günleri olsun 🙏

Kızlar sizden de sezeryen öncesi covid testi istedilermi bugün onu verdim pazartesiye çol az kaldı hala inanamıyprum😔 sğalıkla kavuşalm inşAllah yaaa hayırlısyla korkularmz geçsn🤲🤲
İnşallah. Salı günü sezaryen olacak, hastane bizden de istedi yarın anestezi görüşmesi var ve covid testi de vereceğiz. Ben ve refakatçim yani eşim.

Çok iyi lafmış ben bunu yazdım kenara aklımda tutayım bana da öyle denecek çünkü bende böyle söyleyim🤣🤣 acaba ellerine ne geçiyo bu şekilde konuşarak. Bizimki de 95 kilo en son beni aradığında şiştin mi iyice diyo ben 65 kilo 8 aylık hamileyim 😅 bu kadarda şişeyim. Hep yatma hantal gibi diyo ben 1 hafta önce çalışmayı bıraktım daha ne denir bı kadına ben çözemedim
Ayy allahım yaa sorsan kötü niyetim yok der bide 😂 yok valla onlar lafını çekmiyor kırarım bu lohusa demiyorlarsa biz niye çekelim yapıştır gitsin 😂

X