2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar emzik ve biberon temizleyici kullanırsak bir daha kaynatmaya gerek oluyor mu biliyor musunuz?
Bunu bende cok düşünüyorum ya. Sanırım ilk zamanlarda ben yine de kaynar suya sokup çıkarırım 5 dk falan ancak içim rahat eder.

Abıoo ne gelinler var kız değil küfür hakaret içeren hiç bir şey demedim bunca zaman boşver iyi yapmışsın siz görün diye yapıyordur

Peki eğer hatırlıyorsanız safra asidi değeriniz kaç çıktı acaba ve hemen doğuma mı alındınız? Benim alt ast normal çıktı bu arada ama safradan şüpheleniyorum, o daha belli olmadı.
Yok benim 30un başlarında tespit edildi ilaç kullandım doğuma kadar. Safra asidini inan hatırlamıyorjm ama ciddi görmedi doktor hamilekle alakalı muhtemeken dedi.

Onunla veriyordum yeterince beslenemiyırmus onunla yoruluyor emerken zor geliyor süt içine diye çıldırıyor hastanede biberonla vermişler biberon istiyor
Çok ilginç. Benimkiler de silikon uçla çok çekiyor uçsuz sinirleniyorlar. Her bebek kendine has.

Eş tarafı dert etmiyor diye kendine dert mi buldun sen

Inşallah hepimizin güzel günleri olsun

Kızlar sizden de sezeryen öncesi covid testi istedilermi bugün onu verdim pazartesiye çol az kaldı hala inanamıyprum sğalıkla kavuşalm inşAllah yaaa hayırlısyla korkularmz geçsn
İnşallah. Salı günü sezaryen olacak, hastane bizden de istedi yarın anestezi görüşmesi var ve covid testi de vereceğiz. Ben ve refakatçim yani eşim.

Ayy allahım yaa sorsan kötü niyetim yok der bide yok valla onlar lafını çekmiyor kırarım bu lohusa demiyorlarsa biz niye çekelim yapıştır gitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…