2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin, tez vakitte sifa versin kucaklasıp bol bol koklasın inşallah

Kızlar merhaba bebeğim 8 günlük oldu. Bugün gün içinde alt değiştirip emzirip gazını alıp yatırıyorum, gözleri kırpmadan tavana bakıyor beşikte. Uyumuyor. Çok geç dalıyor daha doğrusu. Benzer durum yaşayan var mı?

Ay her gün fön ve makyaja enerjiyi nasıl buluyorsun ne güzel, ben haftalardır makyaj yapmadım. Saçımı da tepede topuz yapıyorum o kadar doğuma nasıl gideceğim belli değil

Ay her gün fön ve makyaja enerjiyi nasıl buluyorsun ne güzel, ben haftalardır makyaj yapmadım. Saçımı da tepede topuz yapıyorum o kadar doğuma nasıl gideceğim belli değil
Normalde de uzun süre oturmayı seven biri değilim 2 saat otursam hemen kalkar evde bahçede yürüyüş yaparım. Şimdi ev işleri herşeyi bitirince kendime zaman ayırıyorum Şimdi yürüyüş yaptık eşimle yarım saat ayaklarım balon gibi şiş ama doğumdan sonra inecek nasılsa yürüyüş hem bebek gem normal doğum için iyi olacak. Kendinizi sevin şımartın arkadaşım valla sizi sizden başka kimse düşünmez hayattan zevk alın enerjikkkk olunnn kendinize zaman ayırın sın günleriniz

Maşallah çok güzel olmuş. Darısı hepimziin başına

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün

Allah analı babalı büyütsün canım çabucak çıkar isallah Allah şifa versin hemen

Gözünüz aydın, Allah analı babalı büyütsün. Çok benzer yaşamışız. Şimdi bizde de sarılık sıkıntısı var yarın doktora gideceğiz. Kan uyuşmazlıpından da olabilir dediler ilk kontrolde de. Sizde nasıl anlaşıldı durum?

Bizim vedalaşma işi yatar K Kbo4 bugun cok yorulduk yine ev işi yüzünden ve hic istegim de kalmadi önceki günler gibi değilim aklım yarında sizi gaza getirip kendim caydım
Hahahah valla ya öyle olmuş bence çokta bir şey kaçırmış sayılmazsın cidden benim için zordu

Kasılmalar son 1-2 saattir arada 10 dakika da bir olduğu da oldu acaba doğumu mu gösterir Kaşık bölgesinde ağrı oluyor . Kasılma bu oluyor sanırım
Duzenli aralikla gelirse dogumla ilgilidir. Ama bak benim düzenli olduğu halde hala doğurmadım sancı su falan bekliyorum o yüzden kişiden kişiye de değişebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…