2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah

Masallah subhanallah Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah çok mutlu oldum hayırlı olsun

Allah bağışlasın cnm, çok sevindim Allah uzun ömür versin inşallah

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah bize de anlat biraz rahatlayalim korku beni baya sarmış durumda

Ne güzel bir mesaj okuyunca sizin adınıza çok sevindim gözünüz aydın olsun sağlıcakla büyütün darısı bizim başımıza artık o duyguyu rabbim hepimize nasip etsin az kaldı art arda gelen oluyor

Merhaba doğum yapan Eylül anneleri beslenme ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum bebeğim dusuk kilolu 2385 doğdu kilo kaybı olmasın diye 30cc mama ile beslemeye geçtik ilk 2gün damla damla geldi sütüm duş alana kadar şimdi sütüm var çok şükür ama sorunum kaç cc anne sütü alması gerektiği çünkü biberonla besleme yapıyorum.genellikle uyuyor ve uyuduğu zaman asla emmiyor uyaniksa emiyor ama çok az sizler kaç cc anne sütü veriyorsunuz mama takviyeniz kaç cc kaç saatte 1 yapıyorsunuz beslenme?

Hayırlı olsun canım. Çok şükür sende kavuştun yavruna sağsalim. Kızın kucağındayken bütün ağrılarını unutursun inşallah darısı geri kalanların başına

Kuzum daha anne olmadım ama moralini bozmaman için yazıyorum. Her bebek kilolu olmaz. O yüzden ne yaparsan yap kilo almıyorsa belkide minyon bir bebektir. Canını sıkma ama yeni doğanı 2 saatte bir emzirmek gerek diye biliyorum. Hatta uyuyorsa uyandırıcaksın demişti arkadaşım bana.

Benim ailem yanımda değil. Eşimlede konuştum ilk günler sadece görümcem gelecek bana bakmaya. İlk hafta kimseyi istemiyorum ziyaretçi olarak dedim sonradanda herkes tek tek gelsin dedim. Benimde sıkıntım eşimin bir arkadaşı var kimsesi yok gelir kalır çatı katını veririz yılda bir kere başka şehirde yaşıyor. Adam çok iyi biri varlığı yokluğu belli değil ama doğumdan sonra gelecekmiş. Onu düşünüyorum şimdi 2 günden fazla tahammül edemem ki. Birde emziricem bilmem ne olacak rahat edemem ki. En son geldiğinde yaklaşık 1 ay kaldı kriz geçiriyordum sıkıldım artık.Dışarı çıkıp vakit geçirdiği arkadaşıda olmayınca ses de çıkaramıyorum.

Kendi yorumum en erken 38+4 yani 10 gün öncesinde almayı tercih ediyorlar başka bir aciliyet yoksa. Benim de doktorum hep 10 gün öncesi şeklinde hesap ediyordu çünkü

Evet oyleymis ya bi oglum var ama 7 yil gecti unuttum ama onda az da olsa 30 gun olmustu diye hatirliyorum bunda boyle cok az surdu gibi gelince korktum acikcasi
Dr iyi temizlemiştir ondan az sürdü benim ilkinde 90 gün yoğun kanamam olmuştu. Bunda ilk günden beri pembe sümüksü bir şey geliyor. Sağlık ocağındaki ebe de doktorumda iyice içini temizledim ondan kanaman az geliyor dediler. Ara ara bir ped kadar kırmızı geliyor sonra yine pembe sarı renge falan dönüyor

Gaz yapmıştır canım

Allah analı babalı büyütsüm, darısı başımıza. Doğumunuzu anlatabilir misiniz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…