2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben sabun tozu kullandım. Yumuşatıcı hiç koymadım. Sabun tozu çok güzel kokuyor zaten ferah temiz bir kokusu var
Çamaşır makinasına kullandıysan dikkat et makinayı bozarsın kalıp kalıp sabun veriyor makina sonrasından tecrübe konuşuyor garantiye falanda girmiyor…

Mesajları okumadım doğuranlar varsa gözleri aydın olsun. Sağlıkla büyüsünler inşallah. Göğüs ucu yarası çok kötü bir şey. Fayda gördüğüm bir şeyi yazayım dedim. Tahinin üstüne çıkan yağı ben de burda okumuştum. Emzirdikten sonra hem lansinoh sürüyorum. Sonra da tahin yağını peçetye sürüp bir daha emzirene kadar orada tutuyorum. Bayağı işe yaradı. Biri tamamen geçti ama birinin ucu çok büyük alana kadar hala acıtıyor. Duş almak ve bestlak damla inaılmaz süt arttırdı haberiniz olsun. Bir şey yememe gerek kalmadı. Bugün 4.günümz şimdilik 6 kilo gitti sadece

Millet patır patır doğurdu, doğuramayanlarda son temizlik hazırlık faslında sayfada kimse kalmadı Tek başıma kaldım burdaaa nirdesinizzz
Ben 2 gün daha dogurmuyorum insallah iki gündür eşimi evde bulmusken full is yaptırdım yogunduk biraz.
Bi de okula giden kız kardeşimin sınıfında iki kişi pozitif çıkmış sınıf karantinaya alınmış. Pozitif çıkanlara hic ilgim yok ortak arkadaşım yok bir arada yeyip içmedik diyor ama hafiften bi geniz yanmasi var 2 gündür, kendini odasına kapattı çıkmıyo karantina uyguluyor, annem de evde değildi düne kadar ama annem yanımda Refakatci kalacak, yarın test vericez inşallah negatif çıkar. Kardesimi de teste götürmüyoruz ki pozitif çıkarsa annem de ikametten dolayı karantinaya girmek zorunda kalır diye. Son günlerimde yaşadığım strese bak
Kac okulda kac sınıf karantinada artık sayısı belirsiz yani her zaman olduğu gibi verilen sayılar yine yanlış.

Ayy inşalllah süreç su gibi ilerler Rabbim yardımcınız olsun

Ay kuzum sen kendine dikkat et bol sıvı vitamin falan tüket inşallah bişey çıkmaz seninde kafan rahat eder.

Ay kuzum sen kendine dikkat et bol sıvı vitamin falan tüket inşallah bişey çıkmaz seninde kafan rahat eder.
Yok canım ben epeydir gitmiyodum annemlere zaten de inşallah anneme bulaşmaz. Bulasmasa da kardesim evde hastayken annem benimle olcak falan aklımız da onda olcak amaan cok kötü zamanlama

Bi değişiklik yokmu sende hala biz ne zaman doğurucaz
Arada bir gelen regl sancısı ve bel ağrısı dışında hicbir şey yok ya doktorum izne çıktı bir 10 gün daha doğurma çok hareket etme geldiğimde beraber güzel bir doğum yapalım dedi. ama ben artık yürüyüş yapmak hareket etmek ve doğurmak istiyorum çok sıkıldım yalnız olmaktan

Millet patır patır doğurdu, doğuramayanlarda son temizlik hazırlık faslında sayfada kimse kalmadı Tek başıma kaldım burdaaa nirdesinizzz
Off ya 2 hafta öncesine kadar ne güzel doğuruyordum bazen keşke gelseydi miniğim diyorum bazende çok erkendi diye teselli veriyorum kendime doğurmak istiyorum ya hele ki instada falan bebek fotosu gördükçe egzersiz falan yapıp kendimi zorla doğurtmak istiyorum

1 hafta da anca çoğaldı benim de mama takviyesinde bulunduk. Malt içecek humana çay ıhlamur rezene pekmez şerbeti buğday niştasını hafif şekerle muhallebi yaptık bi günde bunları yedim içtim faydalı oldu diye düşünüyorum. Ama tam sütüm arttı derken dün kayınpederimi kalp krizinden kaybettik çok ani oldu bu acıya nası dayanacağız bilmiyorum. Bu üzüntü sütümü etkiler mi onu da bilmiyorum elimden geldiğince yemeye içmeye çalışıyorum ama.

Yaa ben de hem bebegimi cok merak ediyorum kokusunu yüzünü herseyini, emzirmeye can atıyorum, hem de cok hüzünlüyüm içimden çıkacak diye sanki vedalasiyomusuz gibi off çok sinir bozucu

Yaa ben de hem bebegimi cok merak ediyorum kokusunu yüzünü herseyini, emzirmeye can atıyorum, hem de cok hüzünlüyüm içimden çıkacak diye sanki vedalasiyomusuz gibi off çok sinir bozucu
Evet ya bende cok merak ediyorum acaba kaşı gözü nasıl kime benziyor neler yasicaz hem de artık karnimizda olmayacak çok değişik duygular

Kızlar geceden beri sanırım az az suyum geliyor ama sancım yok. İdrar mı kaçırıyorum suyum mu geliyor bilmiyorum. salı kontrolüm var napsam bilemedim. Su gelince hemen Dr a mı gitmek lazım? Böyle olan var mı?

ben de kamuda çalışıyorum. Benim görevim kamuya hizmet, kamu maaşımı ödemekte ben de onlara hizmet etmekteyim. Bu ‘hizmetten’ de gurur duyuyorum. Görevim sağlık sektörü değil ama hizmet hizmettir. eğer ben görevimi yapmazsam aynı tepkiyi anlayışlı karşılarım. Kimsenin görevini yapmamak, görev başında hakaret etmeye hakkı yok.

İKİ doğum yapmışsın öyle olmuş rabbim sonraki bebeklerde kolaylık verir inş sağlık ocakları söyluyor bir hafta sonraki kontrolde de söylerler damla ve kan ilacı hatta ucretsiz veriyır sen dert etme bunları doktor yazacak zaten

Bizim temizlik bitti ev gene kirlendi
Hayır sezaryen olacak anladık da bi sancı gel bi ağrı yap sanki hamile olan başkası
Öyle kuru kuru bekliyorum
Neyse bakalım hayırlısı allahtan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…