2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Tabi İstanbul ankara vs.. daha pahalı . Biz urfadayız zaten 2-3 tane özel hastane var hepsi 3 bin civarı çok uygun . Oda tek kişilik ama vip oda istersen ekstradan 1.250 tl daha vermek gerekiyormuş. Bizim doktorumuz dışarıdan geliyor onun anlaşmalı olduğu hastanede olacak doktor ücreti de içinde fakat muayeneler tabi yine ücretli kendi kliniğine gidiyoruz . Bu süsleme işlerini hastanelerin yaptığını yeni duydum ben

Evel Allah’ın izniyle bulaşmamıştır canım korkma sen. Yine de takip edersin tabi. 3 4 gün içinde belirti veriyor

Bazı hastaneler organizasyon firmalarıyla anlaşıp yapıyorlar, bizimki de bir firmayla anlaşmış. İki üç farklı konsept var sen içlerinden seçiyorsun, gerçi tarzları pek bana göre değil fazla süslü püslü ama hazır fiyatın içindeyken yapsınlar dedik.

Ben sabun tozu kullandım. Yumuşatıcı hiç koymadım. Sabun tozu çok güzel kokuyor zaten ferah temiz bir kokusu var

Hahah aynen kız bende tv ünitesinin önğne serdim orda kurudu yiyesin geldi hepsini çıkarıp çıkarıp kıyafetlere bakıyom geri yerine koyuyorum ya hevesle giydirmek için sabırsızlanıyorum resmen
Al bendende o kadar bi kıyafetler varki küçük adam olacak oğluşum bir an önce üstünde görmek istiyorum. Sıkıldım yaa gelselerdi bir an önce evde yapacak işte kalmadı bugün itibariyle nasıl geçecek bakalım son 2 hafta

Günaydın herkese. Biz hastaneye yatış yaptık. Fakat gece 2’de nişan geldi, bayağı yoğun, yarısı kanlı bir şey. Tuvalete kalktığımda peçeteye geldi sonra da düzensiz sancılar başladı. Sabah geldiğimizde 1-2 cm açılmam vardı. Başı da kanala gitmiş. Doktorumuz hala çok yukarıda ilk gebelik için, gününü de geçtik, ben suni sancıya başlama taraftarıyım ama isterseniz bir 8 saat daha bekleyebiliriz dedi. Ebe arkadaşımız da hastaneye gelmek üzere. Şimdilik bekliyoruz. O da gelince tekrar bir durumu değerlendirip karar vereceğiz.
Dün hiçbir şey yok diye çıktığımız için mevcut durum bile çok mutlu etti beni. Umarım suni sancı almadan ilerler süreç ama öyle ilerlemese de mutluyum. Artık bugün veya yarın kavuşuyoruz kızımıza
Kalanlarımız için, güzel doğumlarımız olsun

Kızlar sabah inanılmaz akıntım oldu sarı beyaz, sümüksü balgam gibi çok katı. İnternette baktım nişan öyle oluyormuş sizce nişan mı
Benimki de balgam gibi katıydı. Son günlerde de akıntım artmıştı. Muhtemelen nişan hadi bakalım, sağlıkla gelsin kızına kavuşunca rahatlamış olabilirsin

Gerçekten çok üzüldüm yaşadıklarınıza. Hakaretler gerçekten mide bulandırıcı. Ne kadar çirkim sözler terbiyesizler. Lütfen şikayet edin. Sizin doğumunuz 5 normal doğuma eşit olmuş el sokup kafa düzeltmeyi daha önce hiç duymamıştım bile. Ne kadar güçlü bir kadınsınız helal olsun size. Hiç üzmeyin kendinizi sezaryen oldu diye yapılacak herşey fazlasıyla yapılmış bunun daha ötesi yok.

Bebek doğmuştur herhalde bu saate kadar

Benimki de balgam gibi katıydı. Son günlerde de akıntım artmıştı. Muhtemelen nişan hadi bakalım, sağlıkla gelsin kızına kavuşunca rahatlamış olabilirsin
Bendede bugün arttı akıntı normalde böyle değildi bakalım inşallah pıt diye çıkar yakında

Bol şans kuzum İnşallah hiçbirşeye gerek kalmaz sağsalim doğurursun bebeğini. Ama illaki normal diye diretme şansında sezaryan varsa hiçbirşeyi riske atma bekliyoruz haberlerini

Ay hadi gözün aydın inşallah süreç daha hızlı ilerler ve kendiliğinden gelir, gelmese de canı sağ olsun sağlıkla kavuş yavruna ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…