2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim de cogu zaman her adımda hem karnımın alt kısmına hem belime ani bi sızı giriyor. Gece daha fena tabi
Gece kaburgama oturuyor resmen. Bazen sancılanıyorum aha diyorum geliyor ama bazende bomba gibiyim. Sendede başladımı wc ihtiyacı. Afedersin her yemekten sonra lavaboya çıkıyorum 3 gündür başladı bende. Yine diyorum gelecek herhalde bağırsak temizliği yapıyor yine ortada bişey yok

Ben çorapları yatağın üstüne dizmiştim sabaha kadar kurudu hava sıcak ya minnak minnak maşa tutmaz dışarı sersen…

Çok haklısın ama elimde değil kuzum

Uni baby deterjanı ve yumuşatıcisini aldım Yeni doğan

Ben duru granül aldım. Min 40 derecede yıkayıp, bebek kıyafetleri için ekstra durulama yapıyorum. Annem de ben de çamaşırlarımız için de onu kullanmaya başladık, çok beğendik biz.

Ben magnezyum kullanirken günde 2-3 kere wc çıkıyodum, onu bırakınca günde 1 e düştü ama idrar coook sık çıkıyorum daha klozetin oturma yeri soğumadan yine wcdeyim ben Çarşamba günü sezeryane giriyorum zaten insallah, belirti aramıyorum o yüzden

Green clean aldım canım yumuşatıcı da kattım biraz .. ama ben 25. Haftada filan yıkadım çamaşırların büyük kısmını.. uçar zaten diye düşündüm

Duru granül kullanıp çift durulama yaptım, çok memnun kaldım
Ayrıca kapı süsü yaptırdım, kırk tane de hediyelik sabun siparişi verdim. Oda süsleme, çikolata ve şerbeti hastane yapıyor. Gerçi şu dönemde bence gerek yoktu buna ama paketin içindeymiş yapacaklar.

En uygun Artu madlen çikolatacıda kampanyalı 89 liraydı metal kutulu kolonya şişeli ben yaptırdım

Eklentiler

• 076A6575-5F54-48B1-919D-4335E5C47A10.png
    572,4 KB · Görüntüleme: 42
Ben 7 yıldır dalin sıvı deterjan ve yumuşatıcı kullanıyorum. Kızım alerjik bünyeli olmasına rağmen sıkıntı olmamıştı.

Kızlar tecrübe ettikçe yazıyorum pişik için bize en çok iyi gelen krem bepanthol oldu. Sudocrem, desitin( hem mavi hem mor), hakiki zeytinyağı, fito krem denediklerim oldu ama biz yine de pişik olduk doktor bepanthol kullan arada bir mor desitin sür dedi çünkü çinko oranı yüksekmiş iyileşmesini hızlandırır dedi geçtikten sonra sadece bepanthole devam dedi ve bir günde bile inanılmaz iyi geldii bilginizeeee

Hahahhh kız adam ariyorum evde biri alsa da gazini cikarsa altini degistirse de ben azcik kendime baksam diye
Ben de görmemişin çocuğu olmuş modundayim. Veremiyorum kimseye. Zaten bi annemle ablam vardı, ablam gitti. Anneme de vermiyorum. Tutamaz diye tedirginim. Beni o büyütmedi sanki Ahh bu lohusa kafası ahhh

Ben de unibaby yenidoğan sıvı çamaşır sabununu kullanıyorum canım. Yumuşatıcı kullanmıyorum.

Ben de sürekli ağlıyorum. Sebebi de yok. Canım ağlamak istiyor. Içimde bir yerde mutsuz hissediyorum kendimi, eski neşem yok. Uykusuzluktan, yorgunluktan belki de. Inşallah atlatırız bu durumu...
Lohusalik da böyle bişey canım, ya 9 aydır hamileyiz birden hersey bitiyo degisiyo, vücudumuz düşüncelerimiz hormonlarımiz tüm ayarlar bozuluyor bence çok normal, ağla kendini tutma herkese nazlan ama sakın kendini dibe çekme, bebeğine bakıp bakıp sürekli şükret. Şükür güzellikleri artırır

Ama cidden öyle hissediyorum. Sürekli anne burnu açıkta mı? Anne bacağını düzelt, anne elini büktü diyip duruyorum Bir de tam omzumda uyurken istiyor, verir miyim hiç o halde
Allah allah çok ilginç ya, ben tam tersi annem yanımdan gidince bi güvensiz hissederdim eyvah napıcam şimdi bebekle tek kaldım gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…