2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar biliyorsunuz memlekete geldim doğum için şurada 5 gün kaldı sezeryan için. Şimdi durum şu ki kardeşimin çocuğunun öğretmeni msj attı şimdi eşi pozitif çıkmış persembe gunu veli toplantısına gitmişti maskeliymiş ve iki asısıda var kardesımın. Duyunca çok üzüldü ya hasta olduysak sana bulastırdıysak diye. Ki korona 9 ay önce atlattılar üstüne ası oldular ıkı kez. Cocukta persembe gunu gıttı cuma gitmedi okula uyanamamıs. Yani olduysa bile nezaman belli olur. Kafaya takmıyım dedım ama aklım bulanıyor. Lütfen dua edin Rabbim muhafaza eylesin inşallah.

Canim covid de olsan aşı da olsan covid tasiyicisi olabiliyorsun
Covid 4 gunle 7 gun arasi kendini belli ediyor
Eger yaninizda öksürmediyse suratiniza suratiniza ve onun dokundugu yerlere dokunmadiysaniz covid olacagini sanmiyorum
Benden ornek vereyim oglumun ogretmeni mesaj atti eşim covid oldu ben de tedbir amacli test verdim benim de pozitif cikti diye benim oglanin hicbir seyi yoktu ama o mesajdan 4 gun sonra ben hastalandim covid oldum

Ay bu kadar az gün kalmışken Rabbim korusun ya. Devlette doğum yapıcam, zaten carsamba gunune mecburen covit testi istediler doğum için. Cuma doğum var diye. Artık nasipte ne varsa onu yasayacagız.

Çok duygusalım şuan beni anlayacaklar sizsiniz..hamilelik bitti..mucizem yanımda çok şükür allah isteyen herkese nasip etsin...ama içim çok buruk..ağlıyorum sürekli ...hastaneyi doktorumuzu bile özleyeceğim..bir daha böyle birşey olmayacak..insan ömründe kaç kez hamile kalıyor kiama emin olduğum tek şey yavrumun her anının tadını çıkartarak onu büyütmeyi allah nasip etmesin için duacı olduğumdur ağlamamı durduramıyorum:...

Evham delisi bir insan olarak bana çok tanıdık geldi bu düşünceler ama çok düşük ihtimal gibi görünüyor. Allah korusun tabii inşallah bi şey olmamıştır.

Muhtemel sonum böyle demekki benimde ilk günler kimseye vermem belki ama sonra bende böyle olabilirim
Bi de guven meselesi kuzum
Mesela hala kocama vermek istemiyorum turlu bahaneler uyduruyorum
Ama annem gelince istiyorum ki hep onda dursun da ben de biraz kafami dinleyeyim ozellikle benim kız geceleri hic uyumuyo nerdeyse o zamanlarkapiya bakiyorum biri azicik ilgilense diye

Ya ne tatlısın. Duyguların karmaşık ve çok yoğun hepsi de normal tabii, duan dileklerin kabul olsun inşallah.

Ayy bende sadece kocama ve anneme veririm heralde ya hatta acaba anneme de uzun süreli verir miyim bilmiyorum çok değişik duygular acaba nasıl bir anne olucam bebişim nasıl olucak herkesten kaçıracak mıyım 16 gün kaldı ama bakalım ne zaman gelicek benim yaramaz, gelsin göreceğiz hepsini

Inşallah hicbir şey olmadan bebisini kucağına alırsın aynı evde ben 2 günde anneme bulaştırdım ama babama bulaşmadı gerçekten hiç belli olmuyor bu işler. Sağlıkla sorunsuz atlat inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…