2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kuzum çok şükür ama kız bebek ya 54 55 cm doğarsa aldıklarmda küçük gelecek demekki uzun boylu olucak bir tuhaf geldi normal de 50 cm doğuyolarmş sanki ne bilym ilk olunca 😊
Olsun, manken gibi olacak demek 🥰 Yenidoğanları daha az giydirir hemen 0-3 aya geçebilir belki. Boy bi de öyle çok net olmuyor ölçümlerde. Benim erkek 46 cmdi 36+2'de 50 doğmaz muhtemelen. Boyları değişelim 😂

Heyecanla bekliyorummmm🥰 sana da aynı olasılığı vermiş benimle😂 inşallah sağlıkla kolaylıkla pırt diye geliverir bebiş 🥰🥰🥰
Akıntı geldi demişsin belki bu sayede sunide alsan kendi gelmesi kolaylaşır bilemedim ki🥰🥰
Güzel haberlerini bekliyoruz annesi
Ben de onu düşünüp bi ümitlendim, bakalım. Yarın haber vermeye çalışırım 🙃
Yazsan mı acaba doktora böyle bişi geldi diye?
Yazdım, sancın başlarsa gel hastaneye dedi ama başka bir şey demedi. Sabah gideceğiz, o zaman belli olur bakalım 😬

Ben de onu düşünüp bi ümitlendim, bakalım. Yarın haber vermeye çalışırım 🙃

Yazdım, sancın başlarsa gel hastaneye dedi ama başka bir şey demedi. Sabah gideceğiz, o zaman belli olur bakalım 😬
Oh iyi için rahat etti. Yarın için her şey umduğundan daha güzel olsun. 💐

Kızlar dün gece doğum yapmadım ama diğer evladıma kavuştum. Babası merhamete geldi zor oldu ama 1 haftalık bende kalacak yavrum. Dünden beri yapışık ikiz gibi geziyoruz. Buna da çok şükür rabbim kimseyi evladıyla sınamasın amin
Çok sevindim 🥰 umarım bir daha bu kadar ayrı kalmazsınız. Çocuklarınla hep birlikte, mutlu bir hayatınız olsun 🙏

Sancın yokmu volta at evin içinde yürüyüş suquat falan yap devamı gelir hayırlısıyla da doğumun olur inşallah
Hiç yok sancım. Zaten evi biraz hazırladık ayakta bişeyler yapıyorum sürekli. Topun üstünde zıpladım biraz. Öğleden sonra da yürüyüşe gideceğiz. Çalışmalara devam 😃 suni sancı işe yarayacak duruma bile gelsem çok sevineceğim.
Oh iyi için rahat etti. Yarın için her şey umduğundan daha güzel olsun. 💐
Hepimiz için öyle olsun 🥰🌺

Kızlar bel ağrılarım boşuna değilmiş hastaneye geldim bugün nst sancılar tavan bende aynı şekilde her sancı geldiğin de ölüyorum resmen dedim doktorum geldi baktı yatışını yapalım alalım bebeği dedi , ve yatışım yapıldı sezeryana alındım alınmadan önce kızımı göremicem diye çok üzüldüm ağladım sakinleştirmeye çalıştılar sonra kızımı getirdiklerini söylediler ameliyathanenin önünde aldım kızımı kucağıma sarıldım oda sanki anlar gibi sarılıp omzuma kafasını koydu 😞, doğumdan uzun bi süre kendime gelemedim çünkü çok ağrım oldu bebeğimi de getirmediler yanıma aileme niye diye sorduğumda herkes başka bişey dedi bişey olmuş ama söylemiyorlar bana çünkü çok paniklerdi sonra oğlumu getirdiler yanıma 🥰 ama ememiyor iki cuk cuk yapıp bırakıyordu ve kusuyordu bebek hemşireleri yanına aldılar miğdesi balgam doluymuş miğdesini yıkamışlar bu gece gözetim altında tutacaklarmış 😞
Gözün aydın olsun 🥰 ve geçmiş olsun üzülme inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın 🤲

🙏

Keşke 🙃 teşekkür ederim.

Kendisi gelmeyince, darbeyle getirmeye karar verdik 🤣

Bu arada eve gelince hafif kanlı bir akıntı oldu. Vajinal muayene yapmadı aslında, gelmesi için bir sebep yok. Nişan daha yoğun oluyor diye hatırlıyorum, benimki su gibi. Nedir, bir fikri olan var mı? Belki de gerçekten gelecektir kendisi bu aralar 🤨
Benim aynı senin gibi sabah kanlı su gibi geldi akşama sancım geldi öğlene kadar doğum yaptım tedbirli ve hazırlıklı ol

Bugün cok duygusalim herşeye ağlıyorum, eşim de suçlanıyo, onun bi lafıyla başladı ağlamam çünkü, hic de ağlanacak bisey değildi aslında ama içim cok tuhaf. Sanki şuan bebeğim bana özel ama içimden çıkarınca herkesle paylascam yalnız kalcam gibi, içim bombos kalıcak karnımdaki hareketlerini çok özlicekmisim gibi hisler yaşıyorum.. normaldir dimi :KK42:

Günaydın herkese. 40+2’den bildiriyorum 🤣 doktor kontrolünden çıktık. Açılma, kısalma vs yok yine. Risk almayalım dedi doktorumuz. Yarın sabah yatış yapılacak. Suni sancı deneyeceğiz önce. Olmazsa sezaryene döneceğiz. %35-40 şansımız var dedi. Bakalım 🙃
Hayırlısı olsun yarın güzel haberlerle yazarsın bize sağ sağlim al kucağına bebeğini 🤗

Olsun, manken gibi olacak demek 🥰 Yenidoğanları daha az giydirir hemen 0-3 aya geçebilir belki. Boy bi de öyle çok net olmuyor ölçümlerde. Benim erkek 46 cmdi 36+2'de 50 doğmaz muhtemelen. Boyları değişelim 😂
Ayy kuzumm valla öyle galba gerçe eşimde uzun bende çocuktan ne bekleyebilrdk diyorum da uzun boylu olmak çokgüzel bişe değil yaa belkide kızlar biraz erken gelişiyo sonra gelişimi duruyo ya kendimi çyle avıtuyorum 😅😅 kuzum 50 cm bulur ya🥰🥰

Benim aynı senin gibi sabah kanlı su gibi geldi akşama sancım geldi öğlene kadar doğum yaptım tedbirli ve hazırlıklı ol
Keşke gelse sancım akşama 😍 bakalım, bekliyoruz.
Hayırlısı olsun yarın güzel haberlerle yazarsın bize sağ sağlim al kucağına bebeğini 🤗
Teşekkür ederim, hayırlısı olsun dediğin gibi 😊 yarın nasıl olacak hiç bilmiyorum ama haber vermeye çalışırım. Çok heyecanlı ya 😍 ne zamandır bunu bekliyordum ama yine de bir yandan da sanki hiç bitmeyecekmiş gibi geliyordu 😂 insanın inanası gelmiyor yarın biteceğine 😃 değişik bir duygu.

Bugün cok duygusalim herşeye ağlıyorum, eşim de suçlanıyo, onun bi lafıyla başladı ağlamam çünkü, hic de ağlanacak bisey değildi aslında ama içim cok tuhaf. Sanki şuan bebeğim bana özel ama içimden çıkarınca herkesle paylascam yalnız kalcam gibi, içim bombos kalıcak karnımdaki hareketlerini çok özlicekmisim gibi hisler yaşıyorum.. normaldir dimi :KK42:
Şu dönem karışık duygular yaşaman çok normal, hiç kötü hissetme kendini. Ama bebeğini kucağına aldığında da sana muhtaç olacak o annesi, başlaları en fazla senin yükünü hafifletir. Kimseyle paylaşmayacaksın, öyle düşünme 😊 emerken gözlerinin içine bakınca tüm dünyayı unutacaksın 🥰

Çok normal kuzum doğuma yakın herkes yaşadı bunları insan daha da hassas oluyor. Hiç ağlanmayacak şeye ağlayabiliriz hamileyiz biz her sene hakkımız var 😅 bende doğurunca kimseyle paylaşmak kucağa vermek istemiyorum hepimizin ortak derdi bu heralde 😏

Şu dönem karışık duygular yaşaman çok normal, hiç kötü hissetme kendini. Ama bebeğini kucağına aldığında da sana muhtaç olacak o annesi, başlaları en fazla senin yükünü hafifletir. Kimseyle paylaşmayacaksın, öyle düşünme 😊 emerken gözlerinin içine bakınca tüm dünyayı unutacaksın 🥰
Doğru söylüyorsun hepsini de biliyorum ama işte bi sulu gözlülük başladı bakalım, Çarşamba günü bu saatlerde kavuşmuş oluruz yavrumla insallah hersey yolunda gider hepimiz icin 🙏

Çok normal kuzum doğuma yakın herkes yaşadı bunları insan daha da hassas oluyor. Hiç ağlanmayacak şeye ağlayabiliriz hamileyiz biz her sene hakkımız var 😅 bende doğurunca kimseyle paylaşmak kucağa vermek istemiyorum hepimizin ortak derdi bu heralde 😏
Yaa benim kuzenim demisti bunu da cok garibime gitmisti, kayinvalidesinin eşinin kucağına vermek istememis, bebekle onlari yalnız bırakmak istememis. Çok şaşırmıştım ama insan kendi yasamayinca anlamiyomus demek 🤷 Allah cevremizdekilere sabır versin ne diyim 😊

Allah yardımcın olsun inşallahhhh
Keşke gelse sancım akşama 😍 bakalım, bekliyoruz.

Teşekkür ederim, hayırlısı olsun dediğin gibi 😊 yarın nasıl olacak hiç bilmiyorum ama haber vermeye çalışırım. Çok heyecanlı ya 😍 ne zamandır bunu bekliyordum ama yine de bir yandan da sanki hiç bitmeyecekmiş gibi geliyordu 😂 insanın inanası gelmiyor yarın biteceğine 😃 değişik bir duygu

Ayy kuzumm valla öyle galba gerçe eşimde uzun bende çocuktan ne bekleyebilrdk diyorum da uzun boylu olmak çokgüzel bişe değil yaa belkide kızlar biraz erken gelişiyo sonra gelişimi duruyo ya kendimi çyle avıtuyorum 😅😅 kuzum 50 cm bulur ya🥰🥰
İnşallah canım, sağlıkla gelsinler. 🥰

X