2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Herkese günaydın 🌞 uyuyamadım bu gece, bizimkisi içerde çok deli uyuyor hani 23 üne kadar beklesin diyorum ama bi yandanda çok rahatsız ediyor çıksın diyorum of napcam yaaaa…. Bildiğiniz kabugama dayanıyor batıyor yada uyurken mideme dayanıyor. Karnım aşağıya indi ama uyurken bizimki poposunu yukarı dayıyor. Oturarakta uyuyamıyorum çildiricimmmm 😟
Günaydın canım hiç ses etme boş ver iyi olsun hareketli olsun da gerekirse uyuma 😂😬 2 gün hareketleri azaldı ölüyodum korkudan normale dönse de hiç uyutmasa tepinmekten dedim sen anla nasıl bir endişe.

Kızlar bende doğurdum 13 eylülde doğacaktı gece buraya yazdım önce kasılma başladı sonra sancı 2 saat sancı çektim gecer diye...sonra hastaneye geldik sezaryen oldum ama hayatımın en zor 2 saatini gecirdim,,o sancı gelince Allahını canımı al diye ağladım,normal doğum yapanlar siz muclzesiniz ben öldüm resmen,,ama şuan ikimizde iyiyiz Allaha şükürler olsun darısı herkesin başına,, saglikla
Gözünaydın hayırlı uğurlu olsun. 💐

Kızlar bende doğurdum 13 eylülde doğacaktı gece buraya yazdım önce kasılma başladı sonra sancı 2 saat sancı çektim gecer diye...sonra hastaneye geldik sezaryen oldum ama hayatımın en zor 2 saatini gecirdim,,o sancı gelince Allahını canımı al diye ağladım,normal doğum yapanlar siz muclzesiniz ben öldüm resmen,,ama şuan ikimizde iyiyiz Allaha şükürler olsun darısı herkesin başına,, saglikla
Hayırlı olsun cok belliydi senin doğumun başladığı 😊 ben de hic cesaret edemiyorum normale, bazen eşim diyoki dur bakalim belki kendi gelir normal dogurursun.. ay yok diyorum benlik bisey değil doguran dogursun 😊 güle güle büyütün bebeğinizi insallah 😍

Bebek olunca buraları takip edemez oldum. Doğuran herkese hayırlı olsun arkadaşlar Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin 🙏 hamilelik bitsin artık diyordum ama sonrası daha zormuş ya. Uykusuzluk vs sorun değil de emzirmek memeyi kabul ettirmek çok zormuş. Meme ucu başlığı kullanıyorum o olmadan çok zor alıyor kıyametler kopuyor evde. Biliyorum bu konu da yalnız değilim ama insanın morali çok bozuluyor. Emzirme danışmanı ile iletişime geçtim bakalım en kısa zamanda görüşeceğiz. İnşallah onun sayesinde oğlum memeyi kolayca kabul eder. Aranızda emzirme danışmanından destek alan var mı gerçekten etkili oluyorlar mı?

Kızlar normal doğum yapanlara bir sorum var hastanenizde doğum yaptığınız sırada 1 tane mi ebe vardı😬 yani bana doktorumun dediği 6-7 tane doğum olabiliyo bazen hatta 10 a kadar oluyor. Ama 1 ebe var. Yeterli gelmeyebiliyor özel ebe tut istersen falan dedi ama ben özel ebe tutmak istemiyorum. Zaten özel hastane neden tutayım yani biraz gerildim. Gidip devlette doğurucam sanırım güven kaybı yaşadım😔

benim ikinci olacak inşallah. ilkiyle bir kaç günden sonra yalnız kalmama ve kendim Bakmama rağmen ben bile endişe duymaya başladım şu son zamanlar . Seni çok iyi anlıyorum ancak kendine biraz zaman ver. Her şey yoluna girecek inşallah 🤲🏻

Son günler ya hafif depresif ağlamaklı bol alınmalı düşünmeli içine kapanmalı günlerdeyim sanırım .
Kendimi dinliyorum bi kenara çekildim bu hallerin geçmesini bekliyorum
Allah hepimize kolaylık versin inşallah
İnşirah felak nas harici okunacak dua varsa bu haller için Bilgine talibim 😘🤗
Teşekkür ederim. Bu dönemde anlayan, geçecek diyen birilerinin olması çok iyi geliyor. Inşallah hepimiz hayırlısı ile atlatırız bugünleri. Rabbim senin de yüreğine ferahlık versin inşallah 🤲

Kızlar muayeneye gittim. Ebe çatı muayenesi yaptı açılma varmış, bebek kanala girmiş çok şükür😇 Geçen geceki sancıları boşuna çekmemişiz🤭Kimseye söyleme dedi açıklığı vs. Doğuma sadece eşinle gel dedi. Diğer kişiler doğumunu geciktirebilir dedi. Korunmasız ilişki önerdi sık sık. Yerleri elinle sil dedi. Çömel kalk hareketi yap dedi. Sonra dr uma gittim bebek 3000gr olmuş☺️ Yalnız doğumda 1 tane ebe oluyomuş ama 10 a kadar bile doğum olabiliyomuş dr um özel eve tutsan iyi olur dedi ama zaten özelde doğurucam o kadar para vericem bide özel ebeye de vericem bilemiyorum hastaneden soğudum biraz. Güvenim kayboldu. Gidip devlette doğurabilirim şu an gerildim kızlar napıcam bilmiyorum yardım edin😞

Nst de hafif sancı çıkmış,geçen gel gün verelim diyen doktor biz gün vermiyoruz sancı olur acile gelirsen doğumunu yaparız yeni covit temaslı olduğum için muayene de etmedi hemen yolladı
Canım bende temasıyım 4. Günümüz yarın sezaryen olacağım izin aldım bugün 112 sen gittim hastaneye tahlillerimi verdim doktoruma göründüm nasıl sancıyla sezaryene alınıyormuş anlamadım özel mi devlet mi gittiğiniz yer

Selam kızlar, bu sabah spinal anestezi ile sezryan oldum ve kızım Sofia dünya ya geldi. 2540 Gr, 37+0 da doğdu. Kuveze almadılar, yanımda çok şükür. 1 saat sonra emzirmeye baslicaz. Benim ameliyat esnasında çok midem bulandı, hiç acı ve ağrı duymadım. Şimdilik haberler bu kadar:)
Gözün aydın sağlıkla büyüsün bebiş, inşallah bundan sonrasıda çok rahat geçer ❤

Gözün aydın canım bak sen hastaneye gitmedin ama bebiş geldi 😅 sağlıkla huzurla büyüsün inşallah çok geçmiş olsun 🌸

Günaydın canım hiç ses etme boş ver iyi olsun hareketli olsun da gerekirse uyuma 😂😬 2 gün hareketleri azaldı ölüyodum korkudan normale dönse de hiç uyutmasa tepinmekten dedim sen anla nasıl bir endişe.
Ay biliyorum o korkuları hareketi değilde sağ tarafa yamulması beni delirtiyor ☹️ Canım çok yanıyor

Kızlar muayeneye gittim. Ebe çatı muayenesi yaptı açılma varmış, bebek kanala girmiş çok şükür😇 Geçen geceki sancıları boşuna çekmemişiz🤭Kimseye söyleme dedi açıklığı vs. Doğuma sadece eşinle gel dedi. Diğer kişiler doğumunu geciktirebilir dedi. Korunmasız ilişki önerdi sık sık. Yerleri elinle sil dedi. Çömel kalk hareketi yap dedi. Sonra dr uma gittim bebek 3000gr olmuş☺️ Yalnız doğumda 1 tane ebe oluyomuş ama 10 a kadar bile doğum olabiliyomuş dr um özel eve tutsan iyi olur dedi ama zaten özelde doğurucam o kadar para vericem bide özel ebeye de vericem bilemiyorum hastaneden soğudum biraz. Güvenim kayboldu. Gidip devlette doğurabilirim şu an gerildim kızlar napıcam bilmiyorum yardım edin😞
Bana doğuma yakın özel ebe desteğinin ilk doğumlarda çok iyi olduğunu söylenip tavsiye etmişti. Bende tıpkı senin gibi özel hastanede doğurup bir de ebe mi tutucam dedim ve hiç düşünmedim bile. Kaç tane ebe var hiç bilmiyorum ama bana doğum başlarsa ilk başta ebe hanımlar karşılayacak seni sonra duruma göre ben gelicem vs dedi. Hep çoğul konuştu o yüzden rahatım biraz hiç bunu düşünmemiştim. Saçma geliyor bana özelde doğum yapıp özel ebe tutmak zaten ben bu hastaneye dünyanın parasını vericem 6 bin liram gidicek bir de ebe mi tutayım ebe beni tutsun 😅🤣🤣🤣

Selam kızlar, bu sabah spinal anestezi ile sezryan oldum ve kızım Sofia dünya ya geldi. 2540 Gr, 37+0 da doğdu. Kuveze almadılar, yanımda çok şükür. 1 saat sonra emzirmeye baslicaz. Benim ameliyat esnasında çok midem bulandı, hiç acı ve ağrı duymadım. Şimdilik haberler bu kadar:)
Maşallah 🧿 Sağlıkla büyüsün inşallah. ❤️❤️Darısı başımıza 😍😍 Dikkat et kendine sütün bol olsun 😁

Ay biliyorum o korkuları hareketi değilde sağ tarafa yamulması beni delirtiyor ☹️ Canım çok yanıyor
Bu aralar hareketleri can yakıyor artık büyüdüler tabi. Benimki ayağını kulağına çekmişti öyle poz verdi bize düşün yani içerde neler yapıyorlar 😅 az kaldı sabredelim bu acılarda geçicek 😍

X