2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar merhaba dün kontrolümüz vardı bebeğin suyu gene sınırda gelişimi iki hafta geriden geliyor ve 2 kere kordon dolanmış boynuna böyle olunca Cumartesi’ye sezaryen için gün verdi doktor biraz erken alacağımız için ve gelişimi geri olduğu için ciğer geliştirici vurulmamı istedi cuma gününden bir doz.

Neyse dün öyle hem sevinçli hem hüzünlü eve geldim eşim grip gibiydi test vermişti. Biraz önce aradılar ve eşimin pozitif olduğunu söylediler filyaslon Ekibini bekliyoruz bakalım ne yapacağız.

Bende de hafif öksürük sanki ateşlenmişim gibi ama ateşim yok eklem ağrısı ve üşüme vardı gece bana da geçti sanırım lütfen dua edin son günlerde korona olduk bayağı moralim bozuk
Çok geçmiş olsun. İnşallah negatifsindir. Zamanlama kötü olmuş, ama sağlıkla kavuşursun umarım. Doğum yapacağın hastane covidli hasta kabul ediyor mu?

Erkek 😬 kısmeti bozmayayım dedim. Titiz takıntılı biri geliyor mecbur 😂
Ya ama düşünsene bi kıza taktımı takacak sevmem ben öyle 😂 birde ayrıntıcı olacak ama benim böyle bir seçeceğim olsa hiç düşünmezdim. İnşallah yükseleninfen yırtatız 😂

Bebek aşağıda benimde kanala inmiş dedi ciddi ağrılarım başladı şimdi dolaşıyorum evde bişeyler yapıyorum ki ağrılarımı unutayım. 37+2 olduk . Şu saatten sonra gelsin zamanı başladı nasılsa o yüzden Yürüyüş falan yapıyorum akşamları. Açılmam falan olsun diye bakalım kısmetinde ne zaman varsa o zaman gelcek. Aslında isteğim bende 25 eylülde doğurmak terazi burcuna geçiş yapacak ya o yüzden 😁
Normal düşünülüyorsa zaten yürü açılman olsun 😁😘🙏🏻 Artık kritik haftaları da geçti ne de olsa şükürler olsun. Yaa sorma bende 25 eylülden önce doğmasın diye direniyom terazi olsun istiyorum 🤩

Çok geçmiş olsun. İnşallah negatifsindir. Zamanlama kötü olmuş, ama sağlıkla kavuşursun umarım. Doğum yapacağın hastane covidli hasta kabul ediyor mu?
Çok teşekkür ederim evet aradım covidli ya da temaslı kabul ediyormuş doktorum ona göre özel ameliyathane ve oda verilecekmiş Doğumu ertelemiyoruz zaten senin Bebeğin sıkıntılı dedi bakalım Cumartesi’ye kadar kötüleşmeden çocuğuma kavuşurum inşallah sizlerde dikkat edin gerçekten çok fazla yayıldı o kadar dikkat etmemize rağmen geldi gene bizi buldum eşim bu hafta Doğum olacak diye izin almıştı ama meğerse koronalıymış zaten

İnşallah değildir ama bende çok korkuyorum. Acaba gidip test versem mi diye düşünüyorum. En azından ona göre bir rota çizerdim başka hastaneye giderdim. Bilemedim. Salı doğum olacak😔 etrafımda hiç pozitif yok bende burun akması ve sızlaması tıkanıklığı soğuk terleme ve müthiş halsizlik var
Aynen bende de hafif öksürük, burun akıntısı, baş ağrısı, halsizlik, hafif kemik ağrıları var. Allahtan iştahım iyi yiyorum. Ben kat kat giyinip azcık terlettim kendimi sonrada duşa girdim iyi geldi tavsiye ederim. Ama saçlarını ıslak bırakma.. inşallah delta falan değildir. O kadar dikkat ediyoruz.. hastaneniz kabul ediyor mu doğumda covitli. Bizim ki etmiyormuş😕

Çok teşekkür ederim evet aradım covidli ya da temaslı kabul ediyormuş doktorum ona göre özel ameliyathane ve oda verilecekmiş Doğumu ertelemiyoruz zaten senin Bebeğin sıkıntılı dedi bakalım Cumartesi’ye kadar kötüleşmeden çocuğuma kavuşurum inşallah sizlerde dikkat edin gerçekten çok fazla yayıldı o kadar dikkat etmemize rağmen geldi gene bizi buldum eşim bu hafta Doğum olacak diye izin almıştı ama meğerse koronalıymış zaten
Çok şükür pandemi hastanesine yönlendirmemiş sevindim senin adına. 🙏 Ben bu zamana kadar etrafımdakiler çok pimpiriklisin diyecek kadar dikkat ettim ama geçen hafta kızım 1. Sınıfa başladı aşırı korkuyorum, inşallah yakalanmadan son 2 haftayı atlatırım. Aşı da oldum ben ama 1 doz. 2. Doğumdan sonra. Tekrar geçmiş olsun. 💐

Abimiz naz yapiyo surekli ozellikle baba isten gelince onu daha kıskaniyo
Geceleri ben hastayım onu birak benimle yat falan diyo ama alışiyoruz yavas yavas
Bebişte buyuyo iste gece ayaktayiz surekli gunduz daha iyi bugun isitme testine gidicez
Siz naptiniz aman ek takviyeyi ihmal etme biz gibi sute aldanıp sarilik olmayin
Ek gıda olarak, hangi mamayı alalım?
Arkadaşlar başlangıçta sütümüz olmazsa hangi mamayı tavsiye edersiniz

Canım benim çok sağol tuzlu gargarayı da yapayım çok iyi fikir. Sarımsak falan kesip yutayım diyorum. Doktorum sıcak nane limon dedi. Banada nezle gibi geliyor. Zaten inşallah covid değildir hastanem doğuma kabul etmiyormuş pozitif hastaları😞
ama sen sanki hasta olmuştun değil mi ? yanlış mı hatırlıyorum? o yüzden antikorlusundur bulaşmamıştır inşallah içini ferah tut. geçmiş olsun.
Kızlar dün sizi dinleyip kontrole geldim bebeğin suyu bitmiş, doğuma alıyorlar beni, nolur dualarınızı gönderin çok ihtiyacım var
allah selametle kavuştursun ikinize de sağlık diliyorum.
Kızlar merhaba dün kontrolümüz vardı bebeğin suyu gene sınırda gelişimi iki hafta geriden geliyor ve 2 kere kordon dolanmış boynuna böyle olunca Cumartesi’ye sezaryen için gün verdi doktor biraz erken alacağımız için ve gelişimi geri olduğu için ciğer geliştirici vurulmamı istedi cuma gününden bir doz.

Neyse dün öyle hem sevinçli hem hüzünlü eve geldim eşim grip gibiydi test vermişti. Biraz önce aradılar ve eşimin pozitif olduğunu söylediler filyaslon Ekibini bekliyoruz bakalım ne yapacağız.

Bende de hafif öksürük sanki ateşlenmişim gibi ama ateşim yok eklem ağrısı ve üşüme vardı gece bana da geçti sanırım lütfen dua edin son günlerde korona olduk bayağı moralim bozuk
çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim. moralini yüksek tut inşallah sende yoktur. evde maskeyle gez havluları ayır hemen ve bol sıvı al. Allah yardımcınız olsun.

Aynen bende de hafif öksürük, burun akıntısı, baş ağrısı, halsizlik, hafif kemik ağrıları var. Allahtan iştahım iyi yiyorum. Ben kat kat giyinip azcık terlettim kendimi sonrada duşa girdim iyi geldi tavsiye ederim. Ama saçlarını ıslak bırakma.. inşallah delta falan değildir. O kadar dikkat ediyoruz.. hastaneniz kabul ediyor mu doğumda covitli. Bizim ki etmiyormuş😕
Ben devlet hastanesine gidiyorum kabul eder diye düşünüyorum ama risk almamak için büyük bir hastaneye sevk edebilir. Burası küçük bir il çünkü. Ama ben az önce Dr a gittim geldim bu belirtilere göre teste gerek yok iki gün bekleyelim dedi🙏

Çok çok geçmiş olsun canım dilerim süreci sağlıkla atlatırsınız. Hayırlısı ile alın bebişinizi kucağınıza.

X