2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Planlanmış olmayanlardan istemeleri birde Korana çıksanda seni zaten bir gece yatıracak hastane sevk etmiyorsa baştan nırmal doğumu kabul ediyor parakazanmak için bundan yararlanması hoş değil eşim suruntu vermem diye tutturdu bilmiyorum doğum sancıları içinde bununla upraşmak istemiyorum bilsem sancım şu gun gelecek gidip yapturayım ama
Ben yarın doğuma gidicem inşallah. Biz sorduk test falan almıyoruz dediler garipsedim ama

Ya benimki de doğumdan sonra, emzirmeden önce mememe soğan sürecekmiş hayatta olmaz dedim, sonra emmeyecek minik, onunla uğraşacağız bir dünya. Cümlemize kolaylıklar diliyorum

Biz medipol’de başlamıştık takibe. Orada hastanede zorunlu test yapıyorlar, test 250 tl civarındaydı, ve pozitif çıkarsa gecelik 1000 tl fazla alıyorlarmış. Çok garip bir sistemleri vardı. Kendi doktorun gelirse +1500 tl falan. Sonra medikalpark’a döndük ama buradaki politikayı bilmiyorum, bir şey demedi kimse testle alakalı. Ama doğum fiyatı sabit. Ben yaparlar diye düşünüyordum. Sorayım bunu da gidince.

Normal canım çok aşağıda değil. Hiç kilo da almamışsın maşallah. Ben de çok iştahlıydım, bu ara bişi oldu gitti. Sevdiğim şeyleri de yiyesim yok.

Normal canım çok aşağıda değil. Hiç kilo da almamışsın maşallah. Ben de çok iştahlıydım, bu ara bişi oldu gitti. Sevdiğim şeyleri de yiyesim yok.
Kız ben 15-16 kilo aldım 49-50 falandım şimdi 65 im ama gören çok almamışsın diyor ben de vermek istemiyorum ya çok zayıflığı sevmem . Belki sıcaklardan dolayı yemek istemiyprsundur. Ama acıkmasan bile ara öğünlerde meyve süt kuruyemişi ihmal etme sonlara yaklaştık az daha dayanalım

Bebişin kız mı erkek mi? Benim ki kız ve sezaryen olacağı için en fazla 2 haftamız kaldı diye düşünüyorum ama covid yüzünden gün alamadık henüz
Benimki de kız bizim de sezeryan doktor 25 eylül diyor en başından beri 38+6 da almış olacak işte bakalım tarih değişmezse. Haftaya biterse karantinan 1 hafta öncesinden de verir günü olsun sen ve bebişin iyi olda

BURDA BÜTÜN GEBE ABLALARIMA SESLENİYORUM ALLAH RIZASI İÇİN BANADA DUA EDİN BAT 2 var HEYECANLA BEKLİYORUM TUTMUŞTUR BUSEFER DİYE Nolur DUA EDİN
allah hayırlısını gönlüne göre versin inşallah, umduğuna nail etsin amin
burda problem mi oldu görmedim ben kalp mi kırıldı? bence olduysa da farkında değildir yapan :) kalbini ferah tut hiç bi şeye sıkma canını senin derdin sana yeter.

Bende de şimdi sertleşmeler çoğaldı on dk bir geliyor böyle giderse koltukta uyurum yatınca nefes almak zorlaşıyor doktora yazaktım gerekli görmedim sancı gelmeden sadece kasılmalarla doğum olmaz zannımca çok fazla iş yaptım bugun zorladım kendimi bu haftaya göre

Allah Hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Dualarımız seninle canım ❤

Meme ucu yara olmuyormuş. Onun hiç olmamış. Babannem soğan getirmiş hastaneye, emzirme öncesi sürmüşler. Kim bilir hangi travmalarım bundan kaynaklı
Olmuyorsa ben denerim neler çekmiştim sarmısak ezip butun gögse surmuştum çok sızlamıştı ucuna surulecekse sıkıntı yok

Heyecandan uyku girmedi gözüme yarın ne olacak beni ne bekliyor.. ya bu arada saçma bir psikoloji aldı beni sanki bebisimle ayrılıyor gibi hissediyorum hani hep karnımda benimleydi ya şimdi onu benden alcaklar gibi saçma ve komik

İnsan öyle hissediyor seni benden alacaklar diye ağlamıştım son gün Bende kızımda bunda daha gün almadım son gün öyle Bir psikolojiye giriyor insan

Heyecan gerginlik o kadar normal ki.. bana daha gün verilmedi ama o günü düşünüp düşünüp ağlıyorum karnımdan ayrılacak olmasi bana da bi tuhaf geliyor.. ay bak yine kötü oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…