2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok sağol canım, inşAllah sonuna kadar dayanırsınız ama hayırlısı olsun tabii erken gelirse de hiç stres yapma.🥰 Erken de doğsa doktorunun dediği gibi ekstra bir sağlık sorunu yoksa sorun olmaz. 40 haftada da doğsa sağlık sorunu oluşup küveze giren bebekler de varmış doğrudur. Sağlıcakla ve zamanında gelsin kuzucuk🥰🙏🏻
Çok teşekkür ederim amin inşallah 😍🙏

Kızlar hastaneye yaticam birazdan 2cm acilmam var bebis olmuş 3.900 ama doktorum catin musait yaparsin dedi bakalim hayirlisiyla gucagima alirim insallah dua edin bol bol bende edicem hepinize insallah sag saglim alirim gucagima beni kilosu korkutuyor bitek sezeryana dönmezde normal dogumla dunyaya gelir insallah herseyin hayirlisi hepinizd kolay doguumlar nasip etsin Rabbim smdiden hakkinizi helal edin dogum yapinca burdan yazicam insallah sizlere 🥰❣️

Kızlar hastaneye yaticam birazdan 2cm acilmam var bebis olmuş 3.900 ama doktorum catin musait yaparsin dedi bakalim hayirlisiyla gucagima alirim insallah dua edin bol bol bende edicem hepinize insallah sag saglim alirim gucagima beni kilosu korkutuyor bitek sezeryana dönmezde normal dogumla dunyaya gelir insallah herseyin hayirlisi hepinizd kolay doguumlar nasip etsin Rabbim smdiden hakkinizi helal edin dogum yapinca burdan yazicam insallah sizlere 🥰❣️
Hadi hayırlısıyla sağlıkla doğsun bebeğin 😊

İlk doktorumu değiştirdim zaten ense kalınlığı normalden bir tık üstü olmasına rağmen başka hastaneye yönlendirdi sonrasında doçente gittiğimde sıkıntı görmediğini ense kalınlığı yanında başka bulgularında olması gerekliliğini anlattı detaylıda keza gene bir şey çıkmadı her şeyi normaldi. Ardından böbrek genişlemesi başladı şimdiki doktoruma gittiğimde sorun olmayacağını 10 mm üstünde sıkıntı olabileceğini onda ise çocuk doktorunun kontrollünde olmasını söyledi. Doğum için memnun bu doktordan etrafındakiler fakat hormonların verdiği durum mu çok mu evhamlıyım bilmiyorum tedirginim internette okuduklarından sanırım. Halbuki çoğu insan bunları bilmeden Doğuma gidiyor hatta normal Doğuma zorlanıyorlar. İnşallah bebeğim de bende sağlıklı bir şekilde kurtuluruz haftaya planlama yapılacak eğer sıkıntı görürse ki suyumuz azdı gene alır herhalde haftaya. Çok sağolun Allahım hepimize yardım etsin bu yolda kimseyi koymasın. Kendimi rahatlamaya çalışıyorum bakalım her şey inşallah çok güzel gider ve bu günleri gülümseyerek hatırlarım
bi şey diycem bol bol inşirah okuyun ve la havle tesbihi çekin . Allah büyüktür mutlaka içiniz rahatlayacaktır ve ne sıkıntınız varsa giderecektir. Allah yardımcınız olsun su gibi geçsin günler inşallah 🤲🏼

Kızlar hastaneye yaticam birazdan 2cm acilmam var bebis olmuş 3.900 ama doktorum catin musait yaparsin dedi bakalim hayirlisiyla gucagima alirim insallah dua edin bol bol bende edicem hepinize insallah sag saglim alirim gucagima beni kilosu korkutuyor bitek sezeryana dönmezde normal dogumla dunyaya gelir insallah herseyin hayirlisi hepinizd kolay doguumlar nasip etsin Rabbim smdiden hakkinizi helal edin dogum yapinca burdan yazicam insallah sizlere 🥰
canım sular seller gibi bir doğum olsun sağlıkla selametle inşallah

Kizlar cok sukur bebek de ben de iyiyiz. Spinal denediler olmadi genel anestezi oldum. Bebisim 2590 gram 48 cm dogdu gercekten minismis. 🤗Cok sukur sagligi yerinde cok sukur. Darisi diger eylul bebeklerimize olsun saglikla 🥰🍀💐
Hayırlı uğurlu olsun, gözünaydın canım. Sağlıkla mutlulukla büyüsün. 😍❤️💐

Sağlıkla gelsin inşallah Allah yardımcın olsun canım 😍

Kizlar cok sukur bebek de ben de iyiyiz. Spinal denediler olmadi genel anestezi oldum. Bebisim 2590 gram 48 cm dogdu gercekten minismis. 🤗Cok sukur sagligi yerinde cok sukur. Darisi diger eylul bebeklerimize olsun saglikla 🥰🍀💐
Ayyy çok şükür maşallah size 😍😍 sağlıklı olsun sende iyi ol da gerisi önemsiz güzel günleriniz olsun 😍

Hoşgeldi minnak 😊 sağlıkla büyüsün inşallah

Hayırlısı olsun canım Rabbim saglıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah 😍

Oy maşallah kuzuya 😍 kolayliklar diliyorum Rabbim yardımcın olsun

Hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah 😍 cok mutlu oldum hayırla büyüsün 😍😍😍

merhaba, 37.hafta dogum izniyle ilgili bir sorum var, konusulduysa kacirdim kusura bakmayin tekrar icin. 32. haftada aldigim calisabilir raporunda 30.08.2021 izne baslama tarihi yaziyordu, bu belgeyi kuruma verdim, simdi 31i ve sonrasi icin yeniden calisamaz raporu almam veya dilekce yazmam gerekir mi? rapor alan arkadaslar nasil ilerlediniz? tesekkurler
Merhaba , mesajınızı arama kismindan buldum, ben çalışabilir raporu almıştım 32 de , zaten şu tarihe kadar çalışır diyordu , bir daha çalışamaz almadım, ama şimdi de çalıştığım kuruma, işe başlama tarihini gösterir belge sunmam lazım , nasıl olacak?

Ağustosun sonuna yetişti mi kuzucuk 🥰 büyür canım dışarıda. Rabbim sağlık sıhhat versin 🙏

Merhaba , mesajınızı arama kismindan buldum, ben çalışabilir raporu almıştım 32 de , zaten şu tarihe kadar çalışır diyordu , bir daha çalışamaz almadım, ama şimdi de çalıştığım kuruma, işe başlama tarihini gösterir belge sunmam lazım , nasıl olacak?
canım 32 de çalışabilir aldıysan 37. hafta bitiminde çalışamaz alman gerekiyor die biliyorum. eğer otomatik atıyorsa çalışamaz hali o zaman analık raporunun bitimi de sisteme otomatik düşecektir.

canım 32 de çalışabilir aldıysan 37. hafta bitiminde çalışamaz alman gerekiyor die biliyorum. eğer otomatik atıyorsa çalışamaz hali o zaman analık raporunun bitimi de sisteme otomatik düşecektir.
Ya üzüldüm ya kızım da almıştım :KK43: şimdi arkadaşa sormuştum başka almaya gerek yok demişti :KK43: eşim doğum yaptığım hastaneye sormuş (acilden giriş yaptığım) onlar da takipli yerden alması gerekiyordu demişler cakisamaz raporunu, napicam yaa :KK43: illa yolu vardır dimi ya, analık izni bitimini gösterir bir belge düzenlemenin :KK43: ? İşten ayrilis tarihim de belli

X