2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim ilk de hiç ağrım sızım olmadı suyum geldi nişanım onunla beraber geldi hastaneye gittim nst sancılar tavan ama bende bişey yok doktoru beklerken bi ara belden kasığıma adet sancısının bi tık değişiği gibi bişey geldi gitti bi 20 saniye falan 2 kez oldu sorduğum da doğum sancısı dediler 😂
Ağrı eşiğin ne kadar da yüksekmiş maşallah ya👏🏻 İnşallah bizde böyle hissetmeden açılır doğururuz🤭❤️

Evet ya çok hızlı ilerliyoruz gibi geliyor banada. Bi bakmışsın yakında bizde yazıyoruz buraya. Hastaneye geldim yatılım yapıldı vs. Ayy çok heyecanlandımm🤩
Benim en gec yarin sabaha yatisim yapilacak kendim icin degil bebek nasil dogacak her sey iyi olacak mi endisesi cok fazla heyecan veriyor 🙈 kolayca atlatalim biz de bebekler de. Kendi ameliyatimdan degil bebek aman iyi olsun dusuncesi midemde inanilmaz kelebeklere sebep olutor😁
Bugun tekrar kontrolum var doktor belki bugun de alabilir hatta sadece sut ve cornflakes ye gel dedi

İyi geceler. Ben de bu akşam yatışımı yaptım. Yarın sabah 9da sezeryana giricem inşallah 🙏 hastanenin olduğu yerde yaşamadığım için bi gün önceden yatış yaptım. 30 Ağustos Zafer Bayramı nda olmasını istemiştim doktorum da uygun buldu. Hayırlısıyla artık sabaha az kaldı inşallah kızıma sağ salim kavuşurum🙏
Sağlıkla kavuş inşallah 🤲🏻🤗

İyi geceler. Ben de bu akşam yatışımı yaptım. Yarın sabah 9da sezeryana giricem inşallah 🙏 hastanenin olduğu yerde yaşamadığım için bi gün önceden yatış yaptım. 30 Ağustos Zafer Bayramı nda olmasını istemiştim doktorum da uygun buldu. Hayırlısıyla artık sabaha az kaldı inşallah kızıma sağ salim kavuşurum🙏
Sağlıcakla kavuş inşallah kızına 🤲 Güzel haberlerini bekliyoruz.

Kızlar covid pozitif sonucu çıktı. Ne yapacağım şimdi. Sonucu öğrenmeden önce temaslı olarak gitmiştim hastaneye nst ve alttan muayene yapıp bebeğin durumu iyi dediler. Ben sonucu şimdi öğrendim napıcam
Çok geçmiş olsun. Inşallah negatife dönene kadar doğum gerçekleşmez. Bebeğin durumu iyiymiş maaşallah. Zaten kaç gündür temaslıydın, hafif atlatıyor olabilirsin. Yemene,içmene,istirahatine dikkat et. Sıkıntılı bir sürecin var ama moralini yüksek tutmak için çabala. Allah yardımcın olsun 🤲

Benim en gec yarin sabaha yatisim yapilacak kendim icin degil bebek nasil dogacak her sey iyi olacak mi endisesi cok fazla heyecan veriyor 🙈 kolayca atlatalim biz de bebekler de. Kendi ameliyatimdan degil bebek aman iyi olsun dusuncesi midemde inanilmaz kelebeklere sebep olutor😁
Bugun tekrar kontrolum var doktor belki bugun de alabilir hatta sadece sut ve cornflakes ye gel dedi
Insallah bebeğine da sana da bir şey olmayacak. Sağlıcakla kucağına alacaksın 🤲Kontrolün ne zaman bugün? Bugün alalım derse bize de haber ver hemen. 😊

Kızlar daha önce sordum mu bilmiyorum ama hamilelikte gözlerinde yıldız uçuşmaları,parıltılar,siyah noktalar gören var mı? Doktora da gidemiyorum doğuma az kaldı sonrasına giderim hemen dedim korona malum…

Kızlar daha önce sordum mu bilmiyorum ama hamilelikte gözlerinde yıldız uçuşmaları,parıltılar,siyah noktalar gören var mı? Doktora da gidemiyorum doğuma az kaldı sonrasına giderim hemen dedim korona malum…
Tansiyonunuzu olcebiliyor musunuz? Belki etkisi olabilir diye dusundum kendimce

Benim sağ göz geceleri bir haftadır şişmeye başladı uyandıktan sonra geçiyor bir süre sonra .. dediklerinizi de başka forumda görmüştüm sanırım gebelik sebebiyle olabiliyor.. ama tabii yaşamadığımdan net bir şey diyemedim🤷🏼‍♀️

Sanci gelince mide bulantisi oldugunu duymustum, umarim en kolay sekilde atlatirsin bu sureci 🤗
Ben de bulanti dogumdan bir iki önce baslar diye duymustum iki gundur bulanti vardi dun gece de kustum 🙄 az önce de musluk suyu kivaminda çamasirimi iki ceviz buyuklugunde islatacak kadar sivi geldi. Ozellikle baktim çok siviydi.

Ben de bulanti dogumdan bir iki önce baslar diye duymustum iki gundur bulanti vardi dun gece de kustum 🙄 az önce de musluk suyu kivaminda çamasirimi iki ceviz buyuklugunde islatacak kadar sivi geldi. Ozellikle baktim çok siviydi.
Ben o kadar kustum ki kuzum doguma girdigim gun bile o yuzden onceden kusmasi olmayanlar nasil bilmiyorum

Ben o kadar kustum ki kuzum doguma girdigim gun bile o yuzden onceden kusmasi olmayanlar nasil bilmiyorum
Benim kusmam yoktu canim bu forumda kusma konusunda en rahat benimdir diye dusunuyorum sadece 10 gun yogun kusmam oldu bir 1 ay kadar da araliklarla kustum. Son iki gundur bulantim cok dun de kusunca bir sorun mu var acaba dedim.

X