2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bi şey olmaz korkma ben de diş için falan kullandım antibiyotik, uyuşturdular hatta. Senin bebeğin covid olmayacak bu kesin. Antikorlar plasentayı geçiyor bildiğim kadarıyla. Allah korusun herkesin evladını.

Bi sıkıntı yokken zaten neden dikkat edeceksin ki. Tamam şeker çok iyi bi şey değil ama dondurma falan masum şeyler.

Bi şey olmaz korkma ben de diş için falan kullandım antibiyotik, uyuşturdular hatta. Senin bebeğin covid olmayacak bu kesin. Antikorlar plasentayı geçiyor bildiğim kadarıyla. Allah korusun herkesin evladını.
Inşallah antikorlu doğar bebişim de hiç değilse hastalığın bir faydası olur Allah korusun hepimizinkini

Aa biz seninle hamilelik öncesi ve sonrası aynıyız kilo olarak boyun kaç acaba sorsam ayıp olur mu ben 1.52 yim de

Amin inşallah korku filmine dönmüş sizin de sağlıkla hayırlısıyla gelsinler inşallah
Amin insallah saglikla gelsinler kuzular bizim cekecegimiz bir gunluk aci sonrasinda kuzularimiz kucagimizda olacak. Onlar da korkuyorlar dogum aninda kiyamam ,bir de kendi korkumla kizimi strese sokmayacagim insallah. Bana bir cesaret geldi , sana da gelir insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…