2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Lansinoh krem koyanlar şu an sürmüyor musunuz. Ben sürüyorum önceden sürmek iyiymiş. O yüzden onu son an koyacağım. Göğüs pedi hastanede öyle şar şar geleceğini sanmam koymadım.
Benim doktorum 32.haftadan itibaren kullanmamı istedi çok düzenli olmasa da banyodan sonra kullanmaya çalıştım. Bakalım inşallah faydasını görürüm. Göğüs pedi koydum nolur nolmaz diye sonuçta çanta da yer kaplamıyor.

Canımmm için rahat olsun tehlikeli zamanları geçti artık o ne zaman isterse o zaman gelecek bak biz 12 günlük olduk bile nişan geldiğine göre o artık hazır doğmak için annesi içini rahat tut sen

ya bende yemiyorum fazla aslında tatliylq isim olmaz ama aşure özendim cok bir de çok sıcaklayınca dondurma yedim bir kaç kez pat artyor normal zaman olsa bu kadar olmaz hamislikten hepsi az kaldı sabır etcez bakal8m ☺
Kızlar bu tatlı meselesine sanırım bir tek ben dikkat etmiyorum . Neredeyse hergün bi dondurma yiyorum hızımı alamadım sütlaç yaptım hakkınızı helal edin canınız çekmesin Çikolata falanda yiyorum geçen haftalarda şekerime baktı doktor ama normal çıktı bişey demedi . Şeker yüklemesi yaptırmamıştım. Canım hep tatlı istiyor nutella küçük kavanozu neredeyse 1 haftada bitirdim

Selam canlar bir firsat buldum yazayim dedim
Öncelikle iyi dilekleriniz icin cok cok tesekkur ederim dogum yapaniniz oldu mu bu arada
Ya da bana sormak istediginiz bir sey
@Numlock17 nasilsin tatlim iyi misiniz
Biz iyiyiz asıl sen nasılsın canım? Aslı yaptı doğum onlarda iyiler bebişle Sıra bize geliyor yavaş yavaş

Bende sendenim galiba ne mide bulantısı ne halsizlik ne uyku ne de aşerme hiç bişey yaşamadım eşim diyo sen nasıl hamilesin yarın 35 oluyorum bakalım bana da nazar değer mi ama inşallah değmez

Kordon dolanmasından korkma canım ben dr.zahide küçük ün sayfasını takip ediyorum insta da onda görmüştüm 3 kere dolandığı halde normal doğumla bebek sağlıklı bir şekilde dünyaya geliyor.. Rabbim sağlıkla kavuştursun ayy az kaldı ptesiye şurda ne var kii heyecanlandımm

30 Ağustos da çok güzel tarih ama yaa. En hayırlı zamanda gelsin inşallah tabii.
Eşimde bende Sosyal Bilgiler öğretmeniyiz doktor 30 Ağustos itibariyle alabiliriz dedi bizde 30 Ağustos'u seçtik iki isim koymamış olsak zaferi düşünmüştük ikinci isim olarak ama ismimiz başından beri belli değiştirmedik o yüzden

Bende sendenim galiba ne mide bulantısı ne halsizlik ne uyku ne de aşerme hiç bişey yaşamadım eşim diyo sen nasıl hamilesin yarın 35 oluyorum bakalım bana da nazar değer mi ama inşallah değmez
Aynen bende bu şekil geçirdim, benim eşimde bana bakıp bakıp sen kilo almadın ha diyip duruyo hala 58 le başladım 62,5-63 arası gidip geliyorum. Yani millet sen niye kilo almadın falanda deyince sordum Dr um bebek alıyor sağlıklı sorun yok sen boşver onları dedi

Kağıt havluda koymuşum göğüs ucu kremi lansinoh koydum , yedek gecelik koymamıştım
Gecelik çok önemli bence terledikce değiştirirsin zaten hastane ortamı bunaltıcı belki sık sık degistirmek istersin. Ben 3 takım koydum şahsen ne olur ne olmaz diye

Canımmm için rahat olsun tehlikeli zamanları geçti artık o ne zaman isterse o zaman gelecek bak biz 12 günlük olduk bile nişan geldiğine göre o artık hazır doğmak için annesi içini rahat tut sen
İnşallah canım çok sağol, artık darısı başımıza gözümüzün önünde uslu uslu büyüsünler sağlıkla

Ben de bunları düşünerek kendimi rahatlatmaya çalışıyorum, umarım dediğin gibi sorunsuz bizim de geçer gider darısı tüm grubun annelerin başına

Kizdan yiyoruz bence ben de gunlerdir recel cikolata cikolatali pasta yiyorum, bugun de tatli istedim esimden ilk aylarda da boyleydim cikolata yiyip duruyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…