2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canim saliya bebegini guzelce kucagini alirsin uzulme sagligi iyi olsun yeter ki

BEnde o ter olayını duşunup duruyorum. Aldıklarımı değştirmekmistiyorum en son gece yatarken gıyındığım tişörtleri koymayı duşunuyorum çıkarıp atarım habire şimdi bile terim arttı gece değişip duruyorum ter olayı yuzunden gece geçirmek ızdırap

Nasıl bir ağrı vuruyor? Benim doğum sancısı tecrübem yok ama bu aralar ağrılı geçiyor belki aynı tarzdır
Ben ilk doğumda suni sancı almıştım. Benim de kendi sancım olmadı. Belim orta yerinden kopacak gibi ağrıyor. Uzandım geçmedi. Birde yürürken ayaklarımın arası kapanmıyor penguen gibi yürüyorum. Alttan ağrı vuruyor ama dediğim gibi bel ağrısı durmadan devam ediyor. Geçip sonra tekrar başlamıyor. Sanırım öyle olunca doğum sancısı oluyormuş. Bende nişaj felan kontrol ediyorum ama herkeste nişan gelmezmiş. Birde oturunca bel ağrım şiddetleniyor. Gün ağrıları mı acaba

Hadi bakalim biz doguracaz az kaldi ama ne zaman bilinmez yani 2gundur dikkatimi cekti cunku boyle baski yoktu bende doluluk hissi var bilmem anlatabiliyomuyum
Bence de yakinda gelir bizim minnaklar iki gun cektim ben sanciyi bugun iyiyim çok sukur, yalanci sanciymis doluluk hissi bende cok yogundu geçiyor ama sonra

Amin inşallah tek dileğim artık hayırlısıyla sağsalim kavuşmak A aysin1 teyzesnin de tabiriyle isimsiz prense darısı hepimizin başına
Heheh sana geliyorum dercesine birtakım heyecanlar yaşatmasının sebebi sanırım sizi acele ettirmek isim konusunda. Ne kadar da bilinçli bir çocuk.

Ben Temmuz başından beri tatlı herhangi bir şey yemedim doğumun ertesi günü doktor izin verirse odaya tatlı getirtip yiyeceğim o kadar fena durumdayım
Bana da hep şekerden uzak dur dediği için doktor dikkat etmeye çalıştım. Doğumdan sonra pasta yemeyi planlıyorum. Hayale bak bizim tatlı ve pasta yemek. :)

Kızlar benim şu mide bulantısı yine başladı bütün gün nefret ettim hamilelikten… birde bi uyku bastırıyor sürekli enerji falan bitti bende tamam hergün azcık iş yapıyorum… günlük 1 saat yürüyüş yapıyorum amaa evde olduğum vakit sürekli uyumak istiyorum bıraksalar hiç uyanmicaö o derece

Ama su an iyiyim hafif sancilar yoklayip geciyor. Baya uyumusum normalde uyuyamiyordum hic. Kizim da hareketliydi butun gun masallah aksama dogru ben uyumusum yeni uyandim sayilir hic hareket yok su an o da uyuyor heralde. Çömelme hareketi yapayim o zaman canim

İşte hep merak edilen bir konu daha açıklığa kavuştu. Doğum çantasında değişikliği yapayım hemen. Teşekkürler.

Gece uykuların nasıl? Ben gece hiç uyuyamadığım için gündüz uykum geliyor bugün de uyudum hatta.

Benimde belim ağırıyor, makata ve vajinaya baskı hissediyorum. ayrıca karın vajina ve makata iğne batıyor sanki. Benim nişanım geldiği için her gün biraz daha yaklaştığını hissediyorum. Eğer geçiyorsa normal ama geçmiyorsa dediginiz gibi doğum sancıları olabilir. Hayırlısı olsun inşallah.

Bende bugün seni geçirdim aklımdan geçmiş olsun canım. Bu aralar enerjide dalgalanma olabilir diye okumuştum belki ondandır ama bulantıyı hiç bilmiyorum. Benimde dün gece ve bu sabah oldu ama doğumdan kısa zaman önce olurmus o yüzden çok dert etmedim. Seninki belki yorgunluktan halsizlikten falandır.

Ben Temmuz başından beri tatlı herhangi bir şey yemedim doğumun ertesi günü doktor izin verirse odaya tatlı getirtip yiyeceğim o kadar fena durumdayım
ya bende yemiyorum fazla aslında tatliylq isim olmaz ama aşure özendim cok bir de çok sıcaklayınca dondurma yedim bir kaç kez pat artyor normal zaman olsa bu kadar olmaz hamislikten hepsi az kaldı sabır etcez bakal8m ☺

Gece uykum köyü değil ilk aylarımdada böyleydim su içince midem bulanırdı. Su içemediğim için gece çişe kalkmıyorum o yüzden güzelce uyuyorum.
Bebek mideye baski yapiyor olabilir. Bende de bulanti vardi doktor bas asagi donmus ayaklarini midene dayamis bulantin ondan demisti. Sade soda icmemi önermisti gecmez ama azaltir demisti. Simdi asagi inince bulanti pek kalmadi.

Kuzum yoruluyorum sayılmaz 2 gündür sadece uyuyorum artık zorlada olsa yürüyüş yapıyorum ki azcık hareket olsun diye. Rutin ev işimi yapıyorum ama fazlada iş yok ki evde benimkide evde ya yardım ediyor sürekli. Ben doğuma yakın olduğumu hissetmiyorum. Öyle kasık bel ağrım yok fazla mesela ilk defa bugün kasılmam oldu. Tek şikayetim ilk aylardaki gibi su içtiğim zaman midem bulanıyor

Anladım canım valla bilemedim. Belki bebek baski yapıyordur ya da başlarda yaşadığını sonlarda da yasıyorsundur. Hamilelik garip ve belirsiz bir süreç ya her şey olabiliyor valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…