2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bence D Denizdeniz14 vakti K Kbo4 hanım kızımıza göre daha yakın sağ gösterip sol vuracak gibi geliyor bana 😂
Ay inşallah desem digerimize ayıp 😅🤣 benim bugün sancım var sabahtan beri rahatsız eden inceden inceye var bir şeyler bakalım birkaç saat sonra anlıcaz benimkini😅

Bilmiyorum ki kiminki geliyor canim. Tek bildigim dun geceden beri ben bir tuhafim agrilar kasilmalar vs baya yogunluk var
Benimde sabahtan beri var kasıklarım dolu sanki böyle bir ağırlık ağrı var o his geçmedi hiç. Kasılma zaten Allah versin 10dk da bir geliyor.

Ah canım doğumdan 12 saat önce bile vurulabiliyormuş kortizon yani bu ciğer geliştirici dedikleri iğne :KK43: kilodan ziyade bizim bebekte ac karin cevresi geri 3 hafta ve doktor 5-6 kez ölçüm yapıyor aynı anda ortalamasını alıyor falan Bir grafik var ona bakıyor asimetrik gelisim geriliği dedi sanrim yani bebek bizim göremediğimiz bir sebepten de beslenemiyor olabilir dedi riske atmak yerine icerde gelişmeden bebegin dışarıda gelişimi daha sağlıklıdır dedi riskli haftalarda değiliz dedi bakalım kısmet 😌
Ultrason sonuclarindaki yanlarindaki yuzdelerin %3 un altinda olmasi ciddi takip gerektirirmis. Bende de karin cevresi nerden baksaniz 3 hafta geriden geliyor. Sebebini biz de bilemiyoruz 🤷🏻‍♀️ Bu durumu yasayan az kisi degiliz ama insan tedirgin oluyor.

Merhabalar Kızlar, hiç ummazdım ama benim bebeğim de erken gelmeyi istedi. Bugünkü ağırlarım sancıymış meğer, dahimde açılma da olunca doktorum doğuma almayı tercih etti. Umarım sonrasında bir sorun çıkmaz, sağlıcakla kavuşuruz 🙏🏻 Sezaryen olacağım için ben de helallik almak istedim, dünya hali... halkınızı helal edin, bu kısacık zamanda bile hepinizi çok sevdim... Sizin için de çok çok dua edeceğim...🙏🏻🥰♥️🌸
Sağlıkla kucağına almak nasip olur inşallah. Güzel haberlerini bekliyoruz ♥️

Selam kizlar, bugun ben de sıkılıyordum derken günün akışı birden değişti. Kahverengi kanama gibi bir leke geldi, doktora söyledim hemen gel bakalım dedi. Vajinal muayene etti, açıklık vs yoktu. Ultrasonla baktı, karın dün 34 çıkmıştı bugün 35 çıktı. Nst de iyi çıktı. Ama doktor bebeğin gelişimi artık durdu gibi diyor, bebek büyümüyor diyor malesef 🥺 bundan sonra her gün kontrole gideceğim. Biraz takip edecek duruma göre konuşacağız. Bana haftaya sezaryene kayacak durum gibi geliyor. Yeter ki sağlıkla atlatalım da şu süreci, ani işler çıkınca insan panik oluyormuş.

X