2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Eveet ben de doktordan geldim. Bir sıkıntı yok çok şükür. Nst iyiydi 0 sancı. Hareketi kalp atışı iyiydi. Ama 10 gün önce 2650 çıkan çocuk bu sefer 2700 çıktı. Demek ki geçen seferki ölçüm yanlışmış. Gerçekten çok iyi besleniyorum. Yumurta süt kuruyemiş yoğurt yedim yani. Meyve hep yedim. Napayım olmuyor bu kadar oluyor. Doktor tatile çıkıyor o yüzden artık doğuma kadar görmeyeceğim. Bu arada bebek baş aşağıydı. Dönmüş yukarı. Ben de diyorum poposu ne kadar büyük. Meğerse çocuğun kafasıymış o yukarıdaki 🙈 doktor da şaşırdı pek dönmezler bu hafta dedi. Doğuran arkadaşlara kolaylık diliyorum
Ay o ölçümler yanlış ya hiç takılma valla 😊 sağlıklıya gerisi önemli değil. Kaç haftalıksın doktor bı haftalarda dönmez demişya

Benimde yakın duruyor ama bana ciğer geliştirici yapılmadı. Inşallah vaktini bekler bebişin 🙏 kilo olayında yalnız değilsin bu aralar bircoğumuzun düşük çıkıyor belki doğrudur belki hatalıdır insan bilemiyor
Ah canım doğumdan 12 saat önce bile vurulabiliyormuş kortizon yani bu ciğer geliştirici dedikleri iğne :KK43: kilodan ziyade bizim bebekte ac karin cevresi geri 3 hafta ve doktor 5-6 kez ölçüm yapıyor aynı anda ortalamasını alıyor falan Bir grafik var ona bakıyor asimetrik gelisim geriliği dedi sanrim yani bebek bizim göremediğimiz bir sebepten de beslenemiyor olabilir dedi riske atmak yerine icerde gelişmeden bebegin dışarıda gelişimi daha sağlıklıdır dedi riskli haftalarda değiliz dedi bakalım kısmet 😌

Ah canım doğumdan 12 saat önce bile vurulabiliyormuş kortizon yani bu ciğer geliştirici dedikleri iğne :KK43: kilodan ziyade bizim bebekte ac karin cevresi geri 3 hafta ve doktor 5-6 kez ölçüm yapıyor aynı anda ortalamasını alıyor falan Bir grafik var ona bakıyor asimetrik gelisim geriliği dedi sanrim yani bebek bizim göremediğimiz bir sebepten de beslenemiyor olabilir dedi riske atmak yerine icerde gelişmeden bebegin dışarıda gelişimi daha sağlıklıdır dedi riskli haftalarda değiliz dedi bakalım kısmet 😌
Evet fiziksel olarak biraz ufak gelebilir ama organ gelişimi tamamdir Allah'ın izniyle. Bide ciğer geliştirici igne de vurulunca hic kuveze ihtiyaç duymaz inşallah annesi moralini yüksek tut ki bebegini beslemek icin sütün olsun. Hatta bence şimdiden incir falan bol bol ye ki belki süte faydasi olur

Kimin sancısını yalancı sancı sanıp daha doğumuna vardır diye düşünsem doğumu ya başlıyor ya riski oluyor. Anladım ki ben bu işi bilmiyorum. Umarım kendi başıma geldiğinde anlarım 😅
Vallahi anlayamadan ayırt edemeden doğurcaz ona yanıyorum 😅🤣 kocacığım görevden gelsin acile gidicem çünkü bu seferki diger acile gittiğim gune göre daha sancılı ve kısa aralıklı 😅 bakalım yalancı sancı mı yoksa açılma var mı 🤣

Merhabalar Kızlar, hiç ummazdım ama benim bebeğim de erken gelmeyi istedi. Bugünkü ağırlarım sancıymış meğer, dahimde açılma da olunca doktorum doğuma almayı tercih etti. Umarım sonrasında bir sorun çıkmaz, sağlıcakla kavuşuruz 🙏🏻 Sezaryen olacağım için ben de helallik almak istedim, dünya hali... halkınızı helal edin, bu kısacık zamanda bile hepinizi çok sevdim... Sizin için de çok çok dua edeceğim...🙏🏻🥰♥️🌸
Her mesaja sasirir oldum 🙈 sagsalim bebisini kucagina alirsin insallah saglikla gelsin bebis 💕

Inşallah sağlıkla gelir kuzum üzülme yeterki sağlıkla gelsin. Benim 35+0 da 2.383 çıktı ama ölçümler için geri demedi doktor. Ölçümlerin nasıl peki bak benim ki böyle atayım görseli. Bende şimdi şüpheye düştüm.

Eklentiler

• 1630085636066890112573529865968.jpg
    1630085636066890112573529865968.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 51
Evet fiziksel olarak biraz ufak gelebilir ama organ gelişimi tamamdir Allah'ın izniyle. Bide ciğer geliştirici igne de vurulunca hic kuveze ihtiyaç duymaz inşallah annesi moralini yüksek tut ki bebegini beslemek icin sütün olsun. Hatta bence şimdiden incir falan bol bol ye ki belki süte faydasi olur
Allah razı olsun canim yani özellikle sordum ac geriliginin organ ile alakası yok kilo ve ilgili dedi 2340 çıkıyor diğer ölçümleri haftası ile uyumlu ama 2 haftadır ac ilerlemiyor o yüzden riske atamayız uzun süre bekleyemem dedi

Internette hastane çantası videosu çeken hesaplarda iyi ki emzirme yastığını götürmüşüm diyenlere çok denk geldim. Sonuçta israrla emzirmeye çalışacağız uyandırıp. Sarılık olmasın, süt gelsin diye.
Gidip koyayım ben de 🥳
Dün de yazılandan sonra eldiven koydum
Sonra geçen biri resim paylaştı, kalktım kağıt havlu ekledim 😂😂
Dur yazarken aklıma geldi göğüs ucu kremini de ekleyeyim
Öyle böyle tamamlanacak çanta 😄🤪 hadi bakalım 😚😚

Allah razı olsun canim yani özellikle sordum ac geriliginin organ ile alakası yok kilo ve ilgili dedi 2340 çıkıyor diğer ölçümleri haftası ile uyumlu ama 2 haftadır ac ilerlemiyor o yüzden riske atamayız uzun süre bekleyemem dedi
Anladim canım demekki zayıf bi bebek olcak, sütünle hızla büyür insallah, sağlıklı olsun da

Gidip koyayım ben de 🥳
Dün de yazılandan sonra eldiven koydum
Sonra geçen biri resim paylaştı, kalktım kağıt havlu ekledim 😂😂
Dur yazarken aklıma geldi göğüs ucu kremini de ekleyeyim
Öyle böyle tamamlanacak çanta 😄🤪 hadi bakalım 😚😚
Ben kahve de koydum, bir de kirlilerimizi koymak için çöp poşeti. Plastik kaşık bardak falan koydum komposto icin.

X