2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Gözün aydın

Merhaba arkadaşlar 3+6 da 130 hcg ile gebeliği öğrendim. Kalbim ağzımda atıyor kese kalp atışı durumlarında ne zaman kese yi görürüm kalp atışını ne zaman duyarım
Merhaba, hosgeldin sende benim gibi beklemedesin, erken ogrenip beklemekte zormus, arkadaslar keseyi ortalama 5 haftanin icinde, kalp atimida 6 7 haftalar arasinda duydular, bat ne zamandi senin
Ohh gozunaydin, saglikla hayirla devam etsin her aşama

24 Aralık canım senin ?

Rabbim dilediğin zamanda sağlıkla güzel bir bebis nasip etsin sana insallah hic uzulme senin zaten bir meleğin varmıs nasipte ne varsa onu yasıyoruz yaşayacagızda oyuzden gonlunce olsun hersey en kisa zamanda

Kızlar özel hastanede de covidten ötürü eşinizi içeri almıyorlar mı? Ay ben tek devlette sanıyordum almıyorlar diye .. haftaya kalp atışı için gitmek istiyoruz ama tabii ki beraber şahit olalım istiyorum

Almiyolar canim ama ben kalbi duyarken rica ettim ilk gebeligim dedim aldi esimi bi sansini dene derim

Alan da var almayan da. Arkadaşın eşini başka özel hastanede almamışlar benim eşim girdi

Hastane hastane değişiyordur. Benim gittiğim hastane (özel) alıyor hatta yanımızda oğlum da vardı

Ben doktora ayrı muayenehanesine gidiyorum canım ama tahlil için gittiğim özel hastane de aldılar içeri eşimi de. Değişiyor heralde hastaneden hastaneye. Tahlilleri devlette yaptırayım vermeyeyim bu kadar para diye devlete gittim çok kalabalıktı eşleri de almıyorlar. Kalabalıktan korkup çıktım hemen

Tesekkur ederim cevabiniz icin. Ben haftaya gideyim o zaman bugun 5+1 im tam. Biraz kasik ve belimde agri var ara ara o yuzden endiselendim gitsemmi diye dusundum ama suan sanirim onun anlayacagi birsey olmaz.
Rica ederim ne demek. Ben de çok yeni katıldım. Bildiğim birşeyler varsa paylaşmaya çalışıyorum -ki o bilgi ihtiyacının nasıl olduğunu çok iyi biliyorum. Okusanızda bir yerlerden yaşayan birilerinden duymak sanki daha rahatlatıcı oluyor. Ağrılar da normal, vücut, rahim kendini bu duruma alıştırmak için hazırlanıyor. Ama çok şiddetlenirse bir doktora danışmak faydalı olur tabii :)

Aa bide esim video kaydi aldi sizde esinizi iceri alirsa esinize aldirin harika bi hatira, eger esinizi almazsa doktorun yardimcisi alsin rica edin
Ayy evet hiç aklıma gelmemişti teşekkür ederimm
Alan da var almayan da. Arkadaşın eşini başka özel hastanede almamışlar benim eşim girdi
İnşallah bizdede alırlar bakalım bakalım bi arayıp soracağım hatta gitm
Ay devlette evet çook kalabalık bende gittim 6+0 moralim bozulup çıktım yani umdugum gibi değildi ordan çıkıp tahlilleride sağlık ocağına gittim canım
Hastane hastane değişiyordur. Benim gittiğim hastane (özel) alıyor hatta yanımızda oğlum da vardı
Ayyy bizim de öyle olr inşallah insan beraber olmak istiyor elbette

Ay benim sat 24 Aralık bat 22 Ocak yani yarın daha
Hadi hayirlisi olsun aramiz yakin sayilir benimde dündü
Merhaba acaba nerede yasiyorsunuz, hangi hastaneye gidiyorsunuz

İstanbul'da anadolu yakasinda tavsiye edebileceginiz hastane doktor varmi kizlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…