2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim de tsh 4.4 çıktı. İlaca başladım. Başka yaşayan var mı ben de merak ediyorum
Ben de aynı ilacı kullanıyorum. 4.4 çıktı benimde. Sizi kaç mg başlattılar ilaca
Teşekkürler desteğiniz için. Kaç mg hiç hatırlamıyorum, akşam bakıp yazarım.

Evet canım haklısın, doktor da öyle söyledi...Kalp atışını duyup kaybetseydim ayrı bir etkilenir üzülürdüm ama her şerde bir hayır vardır diyorum...Zaten şubatta 4 yaşına girecek olan dünya tatlısı bir kızım var, ona da kardeşin sonra gelecekmiş , biraz işi varmış dedik

Çok geçmiş olsun. Herkes yazmış ama bence de hiç üzmeyin kendinizi. Sonrasında daha büyük sıkıntılar olabilirdi. Moralinizi yüksek tutun olabildiğince. Bir kere hamile kalmışsınız, yine kalırsınız :)

Canlarım benim çok haklısınız...Sayenizde moralim daha yüksek oldu, çok teşekkür ederim, sizi tanımak çok güzeldi... İnşallah siz bebeklerinize sağlıklı bir şekilde kavuşursunuz, sizin için dua edeceğim....öpüyorum hepinizi güzel anneler

Evet canım benim, haklısın...Zaten korunmayı bıraktığımız ilk ayda hamile kalmıştım ama böylesi kısmetmiş...Arkadaşların dediği gibi ileriki haftalar daha yıpratıcı olurdu, her zaman şükretmek lazım, beterin beteri var...inşallah sizin gebelikleriniz çok güzel geçer..

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun Bir an önce toparlanıp sağlığınıza kavuşmanızı diliyorum. İlerde çok daha güzel ve sağlıklı bir gebelik geçirmenizi dilerim
Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için, aminnnn

Ayyy çok üzüldüm şuan tekrar denersin canım hele bir toparlan dediğin gibi ilerleyen zamanda olmuş olsa daha da canın yanardı
Haklısın canım, kısmet böyleymiş napalım...
Çok üzüldüm gerçekten ama olsun aynen doktor doğru demiş. Çok geçmiş olsun bundan sonrası daha güzel olur inşallah
İnşallah canım benim,sağolasın

Doktor kürtaja gerek duymadı kızlar erken evrede gelişen bir düşük olduğu için,kanamayla kendim atacakmışım,3 gün sonra düzelirmişim, aynen adet kanaması gibi ama ağrısı şiddetliydi özellikle gece, sabahı zor ettim, evde ağrı kesici de yoktu..

Korunmasız devam edebilirsiniz dedi, beklemem de gerekmiyormuş bir sonraki gebelik için...Verdiği folik asiti kullanmaya devam edecekmişim, birkaç gün sonra tekrar bakacak orası temizlenmiş mi diye..

Eve geldiğimizde eşim ben yine de ultrason kağıdını saklayacağım dedi, orada bir garip oldum...

Doktor da 4 yaşındaki kızıma kardeşin sonra gelecekmiş tamam mı dedi, kızım da gülerek maskenin altından tamam dedi...

Bu heyecanlı ve benim için kısa olan yolculukta sizleri tanımak çok güzeldi, hepinizi kocaman öpüyorum, inşallah sağlıklı bir şekilde kuzularınıza kavuşursunuz, sevgiyle kalın....

Cok gecmis olsun arkadaslar cok dogru seyler soylemisler. Umarim en kisa zamanda toparlanirsiniz sonra yeniden guzel bir haber alirsiniz

Üçüncü gebeliğim hiç rahat değilimadete 4 gün kala bhcg 7 ile öğrendim günler geçmiyooo
Canim sen istisnasin sanirsam ama ne guzel heyecanini koruman duygusunu heyecanini yasamali bi kadin olculu tabi mutlu oldum senin adina
Valla değil ikincide aynı mesela benim ikinci yarın doktora gidicem stresten uyuyamıyorum
Walla ben sewindim heyecaniniza

Canim hakkinda hayirlisi olsun inşallah iyi dileklerin icin cok tesekkurler sen burdan yazmistin demi pembe kanamam var die ben cvp yazmak icin alinti yapip geri vazgectim bazi arkadaslar bekle bisi olmaz yazmisti sana hatirliyorum uzgunum senin icin

Canım çok üzüldüm.. Rabbim en hayırlı zamanda sağlıkla yeniden nasip etsin inşallah

Bende oglumda 2 temmuz gorunuyordu dogum, temmuz annelerine de haziran annelerine de yazdim ama temmuz annelerini daha yakin hissettim orada devam ettim, dogumda 27 Haziran oldu
Walla bende burayi sewdim gerci obur grubu bi takibe aldim baktim cok fazla yazisma var gozum korktu ciktim geri hakkimizda hayirlisi

Merhaba arkadaşlar 3+6 da 130 hcg ile gebeliği öğrendim. Kalbim ağzımda atıyor kese kalp atışı durumlarında ne zaman kese yi görürüm kalp atışını ne zaman duyarım

Merhaba arkadaşlar bugün kalp atışı için muayenem vardı çok şükür duyuldu harika bir duyguydu son adet tarihim 5 aralık 5 +2 kese gözüktü bugün 6+5 kalp atışı.umarım kese ne zamam gözükür kalp ne zaman atar merak eden arkadaşlara yardımcı olur

Eklentiler

• IMG-20210121-WA0009.jpeg
    97,5 KB · Görüntüleme: 48
Merhaba arkadaşlar 3+6 da 130 hcg ile gebeliği öğrendim. Kalbim ağzımda atıyor kese kalp atışı durumlarında ne zaman kese yi görürüm kalp atışını ne zaman duyarım
Gözün aydın. 5 haftadan sonra keseyi görebilir 6 haftadan sonra kalp atışını duyabilirsin. Ne kadar sabretsen o kadar iyi tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…