2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ayy hayırlı uğurlu olsun, Allah analı babalı büyütsün umarım ikiniz de iyisinizdir. Müsait olduğunda doğuma dair detayları bekleriz
İyiyiz elhamdülillah
Ben tüp bebek olduğu için sezeryan hazırlığı yapmıştım ama bebiş istemedi
Sabah lavaboya kalktıktan sonra hafif bel ağrısıyla başladı herşey
Sonra kanama başladı
Hemen hastaneye geldik
Doktorumuza söyledik sezeryan olacaktı diye ama doğum başlamış dedi
Normal doğum oldu
Şimdi uyuyoruz beraber
Sağ salim hepiniz kavuşursunuz inşeAllah bebişlerinize
Ben hala inanamıyorum

Ay maşallah çok sevindim güle güle büyütün bebeğinizi

bebişler nasıl isterlerse öyle geliyorlar ne güzel olmuş. sağlıkla büyütün inşallah ne güzel
darısı hayırlısıyla başımıza olsun :))

Yaa ne güzel gelmiş maşallah size. Hayırlı uğurlu olsun.

İyi dilekleriniz güzel dualarınız için hepinize ayrı ayrı çok teşekkürler
Sizde kavuşun inşeAllah
Sağ salim sağlıcakla
Hayırlı olsun gözünüz aydın olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah böyle durduk yere birden mi geldi bebek yoksa gelsin diye de özel yaptığınız hareket şu bu oldu mu

Hayırlı olsun gözünüz aydın olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah böyle durduk yere birden mi geldi bebek yoksa gelsin diye de özel yaptığınız hareket şu bu oldu mu
Birden geldi
Sadece yürüyüş çok yapmıştım
Nerdeyse hergün 1 - 1.5 saat yürümüştüm
Hatta dün 2 saat yürümüştüm

Birden geldi
Hayırlı olsun, maşallah sağlıkla büyüsün inşallah, darısı başımıza olsun. Doğum kolay oldu mu, ilk dogumunuz muydu? Çok pozitif hissettim cümlelerinizden heyecanlandım.
İlk normal dogumumda bir sürü sıkıntı yaşamıştık zor olmuştu, ikinci normal doğumu bekleyenler olarak morale ihtiyacımız var

Birden geldi
Yaaa bende başlarda çok yürüyordum şimdilerde boşladım tekrar başlasam iyi olacak sizden duyduktan sonra malum en son nişan geldi bebek yok açılma da yok dedim nasıl oluyor bu iş demek ki yatmayacakmışım

Ay ne guzel olmus diyorlar ya sen ne plan yaparsan yap bebekler kendi dogum tarihlerini kendileri belirliyor diye
Saglicakla buyut evladini insallah

Hayırlı uğurlu olsun en kısa zamanda inşallah kızınla eve gitmek nasip olur. Ve bir daha hiç ayrılmazsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…