2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Anladım isal olmayı tadamadığım için bilmiyorum ☹

Benim de ağrım sancım yok ama hiç rahat yatamıyorum. Sırt üstü zaten yatamiyordum şimdi bı de ne saga ne sola dönerek rahat edebiliyorum. Nereye dönsem göbeğim rahat ettirmiyor

Ay bende bu tarz istiyorum kilot tarzı hem daha rahat hem daha iyi toparlar sanki
Evett kuzum bana daha rahat geldi. Oturup kalkarken katlanmaz açılmaz rahatsız etmez gibi. Bekledigim gibi de geldi ben beğendim inşallah giyince de hoşuma gider

Kendimden pek umitli degilim, doktor sence doguracak misin diye soruyor ikidir. Ilk basta komik gelmisti ama anneler hisseder diyor ondan soruyormus ben pek daha hissetmiyorum ya
Dogum zamanini mi hissediyormus anneler. Ya öyleyse ben bu hafta içi doguracakmisim gibi hissediyorum. Esimin de hafta ici ameliyati var bir haftadir dogumun ameliyat gunume gelecek öyle hissediyorum deyip duruyor.

Dogum zamanini mi hissediyormus anneler. Ya öyleyse ben bu hafta içi doguracakmisim gibi hissediyorum. Esimin de hafta ici ameliyati var bir haftadir dogumun ameliyat gunume gelecek öyle hissediyorum deyip duruyor.
valla doktorum öyle diyor, siz bebekle konuşup hissediyorsunuz diyor. işin magazin boyutu tabi ki :)
geçmiş olsun eşin ameliyat mı olacak? belki ameliyat olacak diye evham yapmışsındır hani ya o gün doğarsa diye.

Ben aldım tozlu.comdan giyilebilenlerden. Hoşuma gitti beğendim öyle herhangi bir marka değil sıradan korse.
Giyilebilen dogum sonrasi dikis falan olursa rahatsiz etmez mi giyerken zorlar diye dusundum bir de wc ye gidis gelis de zor olur sanki ? Ben yarim aldim göbegime takacagim sadece.

Esim bir aya yakin oldu eli kirildi alciyla duzelir diye beklediler de tutmadi, simdi ameliyat diyorlar, burdaki doktorunun tavsiyesiyle baska bir hastaneye gitti ama baska sehirde. Ben yanimda olmayacagini kabullendim ama eşim kabullenemiyor surekli endise icinde dogumla ayni gune denk gelirse yaninda olamazsam icime öyle doguyor deyip duruyor. Belki ben de ondan etkilendim.

Giyilebilen dogum sonrasi dikis falan olursa rahatsiz etmez mi giyerken zorlar diye dusundum bir de wc ye gidis gelis de zor olur sanki ? Ben yarim aldim göbegime takacagim sadece.
Alırken bende çok düşündüm bunları sonra dedim yarım alayım bu sefer de oturup kalkarken katlanır vs diye aklıma geldi biraz hangisi daha iyi daha kötü diye düşününce buna karar verdim umarım çok zorlamaz dediğin gibi

Ben bundan aldim gõgûs altina denk gelirse yara yapiyormus ona dikkat ettim biraz asagida kaliyor. Cikarip takmasi da kolay gorundu. Ama otururken rahatsiz eder mi onu bilemedim iste

Ayy ağlamamak için kendimi zor tuttum ya öncelikle gözün aydın ve çok ama çok geçmiş olsun. Her şeyden önemlisi yavrun çok iyi ona kavuştun çok zor şeyler olmuş ama o kadar güçlüsün ki hepsini atlatmışsın. Hepsi geride kaldı şimdi bebisinle mutlu güzel günler sizi bekliyor. Son kötü günleriniz olsun Allah musmustlu günler yaşatsın size

Çok geçmiş olsun. Umarım hızlıca toparlar eşin de. Büyük ihtimal eşinin o enerjisi geçmiştir sana da. Daha zamanımız var bakma sabırsızlanıyoruz, hele bir 38 i dolduralım, o zamana eşin de daha iyi olur umarım

Sag ol canim insallah korktugu gibi olmaz. Ilk bebek çok hevesleniyor yaninda olmak istiyor. Doktor da 38 de gelir demisti neye dayanarak söyledi bilmiyorum Allah hepimize bebeklerimizi vaktinde ve saglikla kucaklamayi nasip etsin

Eki Görüntüle 2904518
Ben bundan aldim gõgûs altina denk gelirse yara yapiyormus ona dikkat ettim biraz asagida kaliyor. Cikarip takmasi da kolay gorundu. Ama otururken rahatsiz eder mi onu bilemedim iste
Ay bunu bende gördüm ama aldıktan sonra bakalım zor gelirse böyle bir şey alırım bende tek derdimiz bu olsun

Eşim çok istekli değildi, kıyamadım ona da zaten doğum falan korkuyorum birbirimizi eskisi gibi göremeyeceğiz diye o yüzden vazgeçtim ben de. Ama ulaşabilmenin bir yolu varsa denemek isterim
Benim eşimde aksine çok istekli ama ben rahat edemiyeceğim için son haftaya kadar bekletiyorum

Gözün aydın geçmiş olsun canım sağlıkla büyüt yavrunu inşallah

Allah analı babalı büyütsün. Senin gibi güçlü bir annesi olduğu için çok şanslı kızın. Eminim o da senin kadar güçlüdür ve pazartesi turp gibi çıkar, evinize, yuvanıza gidersiniz. Bu kadar detaylı anlattığın için ve pozitifliğin içinde ayrıca teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…