2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İnşeAllah kolaycacık olur sizinde
Hastaneye geldim biraz sancı çektim oldu doğum elhamdülillah
İlk doğumum olduğu için kıyaslayamıyorum

Yok kız ağda için demedim onu ben de yaptırmam perine masajindan bahsediyoduk
Heeee mesaj için anladım ben yanlış anlamışım ay benimki duymasın o masajı bizde yapalım der erkenden doğurtur Allah korusun o değilde benim canım çok yanıyor sanırım enfeksiyondan dolayı fitil bile koyamıyorum

Fitili ne icin kullaniyosun? Ben de progestan fitili yerlestirirken zorlaniyorum bebe yağı sürüyorum

Fitili ne icin kullaniyosun? Ben de progestan fitili yerlestirirken zorlaniyorum bebe yağı sürüyorum
Ben progestanı 12 haftaya kadar kullandım tüp bebek olduğu için. Ama şuan enfeksiyon mudur mantar mıdır bilemedim şey yüzünden kullanıyorum gerçi şuan kullanmıyorum en son bir kaç hafta önce kullandım tekrarlayan mantar geçiriyorum sanırım idrarda da biraz enfeksiyon çıktı

Sirkeli suyla yıka vajinanı, bende baya fayda ediyor

Lavaboya gittim kırmızı baya katı birşey geldi bu nişan oluyor dimi ayyy çok heycanlandım bendemi araya kaynıyorum ne
Cok erken değil mi ya hemen gidin doktora Nisan kanlı da gelir sümüksü akıntılı da Rabb'im yardımcınz olsun inşallah

Cok erken değil mi ya hemen gidin doktora Nisan kanlı da gelir sümüksü akıntılı da Rabb'im yardımcınz olsun inşallah
Burdan biri nişan geldiyse hemen hastaneye gelme demis doktoru bilmiyorumki sancim yok şuan veya bir su gelmeside olmadı sizce bekliyimmi agrim falan gelsim diye yoksa gideyimmi

Bugün karnım sanki aşağı inmiş gibi hissediyordum artık emin oldum ya dune kadar oturunca göbek deliğimi görüyordum, dik oturunca değildi ama hafif yayılarak oturunca vardı şimdi hicbir şekilde göremiyorum doğum yakın değildir dimi ya daha 37 gün var en azindan 15-20 gün daha idare eder miyim sizce tecrübeli anneler bilirler belki baya panikledim biraz grip oldum bebeğin hareketler azaldı inşallah ben hastayım diyedir ama nedense doğurcam gibi hissediyorum

Burdan biri nişan geldiyse hemen hastaneye gelme demis doktoru bilmiyorumki sancim yok şuan veya bir su gelmeside olmadı sizce bekliyimmi agrim falan gelsim diye yoksa gideyimmi
Eğer çok kanama yapmasa gitme çünkü benim de ilk gebelik 39+4 de sadece kanlı akıntı Nisan geldi ilk gebelik bilmiyodum gece 2.30 da yatış yaoildi öğlen bir buçuk da doğurdum .bebeğin hareketlerini kontrol et eğer sırtına vuran ağrılar kasılmalar çok olursa dk tut dayanılmayacsk acı ise git hastaneye

Ama yine de karışmak istemem sanırım ilk doğum mu olacak birde vaktin daha var canım çok erken bence sen yine git swzeryen doğum bile olabilir kız kardeşim de 37. Haftada suyu geldi diye gitti sezeryn oldu bebeğin ciğeri dışarıdaki havayı almayacak kadar gelişmemiş ti 20 gün yoğun bakımda yattı Bebek . oyüzden sen iyi düşün sonuçta haftan küçük daha ne olur ne olmaz gir sor bence hastaneye

Lavaboya gittim kırmızı baya katı birşey geldi bu nişan oluyor dimi ayyy çok heycanlandım bendemi araya kaynıyorum ne
Kızlaaarrr siz beni iyice korkutmaya basladiniz bak olmuyor böyle e hadi gözün aydın bildiğim kadarıyla nişan oluyor inşallah sağlıkla gelir bebişin nişandan hemen sonra gelmeyebilir diyorlar ama sen sakin olup bekle bakalım

Doktorunuzu bilgilendirin ama hemen gitmeye gerek yok bence benim de iki gün önce geldi doktora sorduk dediği şey bebeğin hareketleri iyi ise ağrı da yoksa sıkıntı yok demek oldu bekledik hala da ağrım sancım yok bir gün sonra doktora da gittik açılma bile yoktu

Yoo hiç yanmıyor. Sırf sirke degil mesela 1 lt suya yarım çay bardağı kadar bi sirke koyuyorum. Daha cok koysam da yanmaz öyle limon gibi bi asiti yok sirkenin. Özellikle ev sirkesi olursa daha etkili oluyo
Anladım canım iyi fikir bende yapayım teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…