2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Valla bu aralar benimde annem gozume batiyor :/ geliyo gidiyo doğurdunmu hadi doğur diye benimle dalga geçiyo internetteki videolari o kadar cok izlemissimki kendi dogumumu yapabilir mişim 😂😂😂
canım marka ismi verirmisin
nevanın botanic serisini oneririm ^^

3 gün olacak, izne ayrılalı, doğum sonrasına aktarayım diye çalıştım, 37 de ayrılanlar var dimi? Heyecandan yazıp durmaya başladım, gerekli_gereksiz :KK17:
Beeennn 🖐️bugün ilk günüm 😊 beklettigim tüm işleri sıraya koydum dinleme dinlene yapıyorum. Büyük kızıma yatak siparişi vermiştik o da dün geldi evin hâli çok eğlenceli 😁

Genel anestezide tüm gün o yarı baygın hal devam ediyor ama daha çabuk ayaklanıliyor, diğer belden uyuşturma yöntemlerinde de sanırım ayağa kalkma süreci uzuyormus. İkisinin de artıları eksileri var. Hemen ayaklanmak da istiyorum, diğer taraftan da baygın dolaşmak istemiyorum 😊 bakalım pazartesi anestezi ile görüşeceğim ruh halime göre ne tavsiye edecek
Tavsiyelerini bize de yaz olur mu? Çok merak ediyorum 😊

Dünden beri hafif bir bel ağrım var. Sağ taraftan giriyor ağrı. Belki yamuk yumuk yatmaktan ama dişim ağrısa (ki ağrıyor) doğuma yoruyorum. 😂 Malum 26 günden daha az var doğumuma. Eşim dün diyor ki, niye sırt üstü yatmıyorsun? En az 100 kere söylemişimdir sebebini. En sonunda carladım, 8 aydır öğrenmediysen son 1 ayımı bunu anlatmakla gecirmicem sana dedim. Hatırladı tabi, gülmeye başladı 🤦‍♀️ Bu ara yine gözüme batmaya başladı adam, hadi hayırlısı 😂😂😂
Her belirtiye aha doguracam sanmam 😂😂 dün oksürdüm birden altıma yaptım dedim acaba suyummu geldi 😂😂😂😂😂

Dünden beri hafif bir bel ağrım var. Sağ taraftan giriyor ağrı. Belki yamuk yumuk yatmaktan ama dişim ağrısa (ki ağrıyor) doğuma yoruyorum. 😂 Malum 26 günden daha az var doğumuma. Eşim dün diyor ki, niye sırt üstü yatmıyorsun? En az 100 kere söylemişimdir sebebini. En sonunda carladım, 8 aydır öğrenmediysen son 1 ayımı bunu anlatmakla gecirmicem sana dedim. Hatırladı tabi, gülmeye başladı 🤦‍♀️ Bu ara yine gözüme batmaya başladı adam, hadi hayırlısı 😂😂😂
Hahaha kocanın göze batması da mı dogum belirtisi acabaaa olabilir mi acabaa 😂😂😂

Karışıyor karışıyor geçen hafta bir hafta öncesine göre 1 cm kısa çıkmıştı mesela, bu hafta doktor bebek çok dipte karnıni sağlıklı olcemiyorum doğru vermez dedi ve olctugu kiloyu söylesem inanamazsin 😁 nst bile ölçüm vermedi, çok hareketliydi keyfini kaçırmayalım dedi doktor bıraktık 😉 artık son ölçümleri doktorlar da önemsemiyor, zaten Allah korusun bir sorun varsa daha önceki dönemlerde ortaya çıkıyor.
Cok tesekkurler mantik bisey dese de gonul dinlemiyor ama boyle sizlerden duymak rahatlatiyor gercekten 💐🌸

X