2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Orda kalamazlar kalırlarsa hizmet etmek zorundalar. Banana dediğin kaç yaşında kadın sonuçta . Ama sen varsın hizmet edeceksin o yüzden sana geliyorlar. Umarım su gibi geçsin şu salak gereksiz durumlar 🤲🏻💐 Sen iyi ol Allah büyük
Ayneeenn oyle oraya gidince hizmet etmek zorundalar ama bana gelince kimse yerinden kalkmaz. Inşallah geçer canım benim, yoksa ben geçirmeye başlayacağım herkese az kaldı 😅

Beni tarif etmişsin ☺️ En başından beri yaparız ederiz tutumum vardı şimdi yerini nasıl olacal endişelerine bıraktı. Bebişle alakalo endişelerim de çoğaldı. Mesela dün gece tuvalete kalktıktan sonra niye FLsi 1 hafta geriye düştü diye evham bastı. Aslında baştan beri paraleldi ve ölçümden olabileceğini biliyorum doktor da önemsemedi ama ya şöyleyse ya böyleyse diye korku bastı. Sağsalim kavuşsaydık bebişlerimize.
Doktorlar doğuma yakın ölçuyu tutturmak için bunu yapıyorlar daha önceki gebeliğimde de bebek bir hafta öncesinden zayıtftı😂öncesinde fazla fazla söyluyorlar

Doktorlar doğuma yakın ölçuyu tutturmak için bunu yapıyorlar daha önceki gebeliğimde de bebek bir hafta öncesinden zayıtftı😂öncesinde fazla fazla söyluyorlar
Son haftalarda ölçümler hep karışıyor di mi ya durdum durdum gecenin 5 inde bunu buldum. Bu zamana kadar gayet pozitiftim 😁 kalbimden hep iyi olacak her sey diye geciriyorum ama arada paranoyalar geliyor iste 😁

Beni tarif etmişsin ☺️ En başından beri yaparız ederiz tutumum vardı şimdi yerini nasıl olacal endişelerine bıraktı. Bebişle alakalo endişelerim de çoğaldı. Mesela dün gece tuvalete kalktıktan sonra niye FLsi 1 hafta geriye düştü diye evham bastı. Aslında baştan beri paraleldi ve ölçümden olabileceğini biliyorum doktor da önemsemedi ama ya şöyleyse ya böyleyse diye korku bastı. Sağsalim kavuşsaydık bebişlerimize.
Doğrusunu bildiğimiz halde evham yapıyoruz aslında. Doktorun ölçümünden kaynaklandığını biliyorsun ama hislerine engel olamıyorsun. Çok iyi anlıyorum seni. Ben de mesela çatı muayenesi hakkında olumsuz bir durum olsa bile asıl kararın doğum sırasında verilebileceğini biliyorum ama çatı dar dedi ya doktor tüm bilgiler kenarda, evham had safhada.
Inşallah sağ salim alırız kucağımıza

Doğrusunu bildiğimiz halde evham yapıyoruz aslında. Doktorun ölçümünden kaynaklandığını biliyorsun ama hislerine engel olamıyorsun. Çok iyi anlıyorum seni. Ben de mesela çatı muayenesi hakkında olumsuz bir durum olsa bile asıl kararın doğum sırasında verilebileceğini biliyorum ama çatı dar dedi ya doktor tüm bilgiler kenarda, evham had safhada.
Inşallah sağ salim alırız kucağımıza
Artik bu evhamlar insallah 15-20 gun sonra yerini daha tatlis evhamlara birakacak umarim 😁 emiyor emmiyor, boyle cis yapti, soyle gazi var :)

kızlar ben saçımı boyatmak istiorum..çok beyazım oldu.artık doğum heran olabilir.ama korkuyorum bebeğe bir zararı olur diye..lütfen boyatan varsa benim içimi rahatlatın

kızlar ben saçımı boyatmak istiorum..çok beyazım oldu.artık doğum heran olabilir.ama korkuyorum bebeğe bir zararı olur diye..lütfen boyatan varsa benim içimi rahatlatın
Doğal boyalarla boyanırsa sıkintı olmaz ^^ doktorlar problem olmaz diyor bende boyattim cunku

Dünden beri hafif bir bel ağrım var. Sağ taraftan giriyor ağrı. Belki yamuk yumuk yatmaktan ama dişim ağrısa (ki ağrıyor) doğuma yoruyorum. 😂 Malum 26 günden daha az var doğumuma. Eşim dün diyor ki, niye sırt üstü yatmıyorsun? En az 100 kere söylemişimdir sebebini. En sonunda carladım, 8 aydır öğrenmediysen son 1 ayımı bunu anlatmakla gecirmicem sana dedim. Hatırladı tabi, gülmeye başladı 🤦‍♀️ Bu ara yine gözüme batmaya başladı adam, hadi hayırlısı 😂😂😂

Arkadaşım ikinci gebeliğinde genel anestezi oldu daha rahat atlattığını söyluyor ağrılarınında öyle blmiyorum pskolojik mi ikisinide yaşadığı çin sonuncusu çok rahat gelmiş ona birbucuk ay önce oldu anestezi herkeste farklı yaşayıp görmek gerekiyor
Genel anestezide tüm gün o yarı baygın hal devam ediyor ama daha çabuk ayaklanıliyor, diğer belden uyuşturma yöntemlerinde de sanırım ayağa kalkma süreci uzuyormus. İkisinin de artıları eksileri var. Hemen ayaklanmak da istiyorum, diğer taraftan da baygın dolaşmak istemiyorum 😊 bakalım pazartesi anestezi ile görüşeceğim ruh halime göre ne tavsiye edecek

3 gün olacak, izne ayrılalı, doğum sonrasına aktarayım diye çalıştım, 37 de ayrılanlar var dimi? Heyecandan yazıp durmaya başladım, gerekli_gereksiz :KK17:

Son haftalarda ölçümler hep karışıyor di mi ya durdum durdum gecenin 5 inde bunu buldum. Bu zamana kadar gayet pozitiftim 😁 kalbimden hep iyi olacak her sey diye geciriyorum ama arada paranoyalar geliyor iste 😁
Karışıyor karışıyor geçen hafta bir hafta öncesine göre 1 cm kısa çıkmıştı mesela, bu hafta doktor bebek çok dipte karnıni sağlıklı olcemiyorum doğru vermez dedi ve olctugu kiloyu söylesem inanamazsin 😁 nst bile ölçüm vermedi, çok hareketliydi keyfini kaçırmayalım dedi doktor bıraktık 😉 artık son ölçümleri doktorlar da önemsemiyor, zaten Allah korusun bir sorun varsa daha önceki dönemlerde ortaya çıkıyor.

X