2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Konuşulanları duyarsın tabii ama kesi işlemini neşterle yaptıkları için ses çıkacağını sanmam. Yani bir elektrikli testere değil sonuçta
Haklısınız ilk tecrübem olacağı için ve biraz da evhamlıyım aklıma neler neler geliyor içim rahatladı

Çok geçmiş olsun. Biran önce toparlarsın inşallah

Allah rahmet eylesin hormonlar uyutmuyor bende nerdeyse baştan beri var

İyi sen de atlattın

2 sorum var.
1 at kılı fırçası aldınız mı lazım mı. 2 küvet filesi aldınız mı lazım mı
O fırça niçin ama file aldım çok su dökunce bebek suyun içinde kalmasın diye fileye yatırıyordum file denmez bez baby jem öyle bir markaydı sağlam çıktı tekrar yıkdım makinede bu kızım çinde kullanacağım inş bezler yumuşak ve rahat oluyor

Tanıdığım iki srkadaş doguma iki gun kala pozitiflerdi o halde normal dogum yaptılar sonrasında sıkıntı olmadı son aylarda merak eden arkadaşlar vardı sıkıntı oluyor diye tabi senin daha var
Benim hastane temasliyken bile almiyor, esim pozitifti ben temasliydım idrar Enfeksiyonu sebebiyle sancım oldu gittim giris yaptirirken temaslisin islem yapamayız pandemi hastanesine git dediler. E ben dogum paketi aldim ya dogum zamani da temasli olsam dedim doğum ücreti iade edilir pandemi hastanesine yönlendiririz dedi.. ayy kabus gibiydi yaa Allah korusun ödüm kopuyor

Mecikal Park mıydı canım senin hastanen Keçiören deki

Canım Allah korusun. Sadecs fikir amaclı yazıyorum. Sen etlik lokman hekime gidiyorsun ya, sincan lokman hekim aynı zamanda pandemi hastanesi. Allah korusun ama öyle bir durum olursa Sincan'a yonlendiremezler mi? Hem belki kendi doktorun da orada yaptırabilir doğumunu. Her ihtimali değerlendirmek için bir konuş istersen.
Is yerinde bir erkek arkadaşımın eşi hamileydi ve kendisi pozitifti. Karantina süresi bitip uygulamada risksiz olduğu andan sadece birkaç saat sonra karısı doğuma gitti. Kızım beni bekledi diye seviniyordu arkadaşım Allah başımıza vermesin. Bu kadar az kalmışken hem de

.

Allah kolaylık versin. Benim plesentada şuan biraz rahim ağzına inmiş ancak tam kapatmamış inşallah sorun olmayacak dedi Dr.

Eşim geçen sene covid geçirdi ona rağmen hiç bu kadar korktuğumu hatırlamıyorum. Dikkat ediyordum tabi ama psikolojik olarak rahattım. Şimdi çok korkuyorum. Tam doğum öncesi Allahım hepimizi korusun.

Eşim geçen sene covid geçirdi ona rağmen hiç bu kadar korktuğumu hatırlamıyorum. Dikkat ediyordum tabi ama psikolojik olarak rahattım. Şimdi çok korkuyorum. Tam doğum öncesi Allahım hepimizi korusun.
Amin Kendimizi düşünürken tedbirli ama psikolojik olarak rahattık sanırım. Şimdi konu 9 aydır bebeklerimizi düşünmek olunca stres yapıyoruz. Haklıyız da...

Doğum yaptı dediğim arkdasımda uma günü kontroldeydi kanala girmemişti doktpr şimdi gelmez ama sen yinede hazırlıklı ol demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…