2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bilgi için teşekkür ederim doktorum da bana yan yat mümkünse sola yatman iyi olur dedi. Sol elim uyuşuk uyanıyorum ben de bazen eyvah noldu diye bi korkmuştum ilk uyuşuk olunca :) şimdi alıştım.

Maşallah hayırlı olsun darısı başımıza

Bilgi için teşekkür ederim doktorum da bana yan yat mümkünse sola yatman iyi olur dedi. Sol elim uyuşuk uyanıyorum ben de bazen eyvah noldu diye bi korkmuştum ilk uyuşuk olunca :) şimdi alıştım.
Normalde sola yatınca rahat ederim, ama hamileykn sağa yatınca rahat ediyorum çok dikkat ediyordum başlarda ama saldım artık yeterki uyiyim diyorum

Hastane çantası için kaç gecelik/pijama koydunuz kızlar? Ben bir gecelik sabahlık takım (suwenden almıştım) bir de lcw den tek gecelik koydum. Pijama rahat olmaz diye koymadım ama üçüncü bir gecelik daha koysam mı acaba?

Yaa nasıl güzel gözünüz aydın rahatladm valla küvöze almadklarını duyuncapeki sureç nasıl geçti doğm nasildı kolaymı zormu ne olur daha detaylı bilgilendr bizi

Normalde sola yatınca rahat ederim, ama hamileykn sağa yatınca rahat ediyorum çok dikkat ediyordum başlarda ama saldım artık yeterki uyiyim diyorum
Ben bariz bir şekilde sağa yatınca çok rahatım, çünkü hep öyle uyurdum. Geceleri 3-4 kez uyanıyorum ben de sanki biri dürtmüş gibi, boğulcakmışım gibi aniden uyanıyorum, balkona çıkıyorum, su içiyorum falan bi daha uyumaya çalışıyorum. Sen de mi öylesin? Uyuyamadığım gecelerin ertesi günü doktora söyliyim 37de alsın diyorum, eğer rahat uyuduysam 39u görürüm inşallah falan diyorum

Selam Gereksiz değil ama zaten tesettür bulmak zor, zamanında çok aramıştım, saatlerce, gunlerce,,, annem bolca bı takım almisti geçen doğumda onu giymiştim, yine ayarlarız herhalde ,
Ben normal iki takım pijama aldım. Onlara uygun şal yada başörtü koyacağım. Sabahşığım var takım değil ama üstüne giyerim diye düşündüm. Çok huzursuz olursam ferace yada uzun tunik alabilirim üstüne.

Ben 1 gecelik 1 pijama takımı koymuştum sonra bi akşam Eylül sonunda bile havaların çok sıcak olacağı dank etti geç olsa da :) 1 tane de kısa kollu gecelik aldım. Diğerleri uzun kolluydu.

Banada saçma geliyor erken dogum riskin yoksa nsteye surekli girmemin bir önemi var mı enson unide sokmuşlardı ama dun doktorum göndermedi çıkmayan sancı için gerek yok çıkanlarda dogumu başkatacak değiller bu saatten sonra sancılar gdlince doğururuz inş sancı ile bebek kalp atışı tshmini için iyi olur sancı sırasında yoksa öncesi saçma geliyor ben o sancılar içinde surekli bebeğin kalbini takip efiyordum bir önceki doğumumda birdd on onbeş dakika öyle dur çok sıkıcı yok oynadı kaydı gönderse bile gitmeyi duşunmuyordum ben

Benim tüp bebek değil riskli gebelik de değil ama 34 den beri her hafta çağırıyor ve her gidişimde nst ye gönderiyor

Özdilekte penye uzun gecelik gördum spor önddn duğmeli internet satışı vardır belki sezeryan olanlar için çok iyi eros diye bir etiket vardı yanlışta olabilir diğer geçelikler gibi değil dantelli felan

Ben 1 gecelik 1 pijama takımı koymuştum sonra bi akşam Eylül sonunda bile havaların çok sıcak olacağı dank etti geç olsa da :) 1 tane de kısa kollu gecelik aldım. Diğerleri uzun kolluydu.
Ben de üçe tamamlayayım. Yeni doğum yapan bir arkadaşım uzun kolluyla bunalırsın dediği için ben hepsini kısa kollu aldım, sabahlık da olacak üşürsem onu giyerim artık

Benimde öyle başladı şimdiden limonu iyi yapmışsın ilerlemez inş
Sirkede iyi oluyo faydasını gördüm ben salatalara falan ekle yada suyla iç
Kum dökup dökmedigimi bilmiyorm ama ara ara sağlam böbrek ağrısı mı diyeyim sızısımı,öyle birsey yaşıyorm özellikle sol böbreğim

Ben de üçe tamamlayayım. Yeni doğum yapan bir arkadaşım uzun kolluyla bunalırsın dediği için ben hepsini koşa kollu aldım, sabahlık da olacak üşürsem onu giyerim artık
Çok doğru ilk çıkınca bi üşüyosun onda da sabahlığı giyersin. Sonra zaten sıcak olur hep terleniyor vs kısa kollu almakla iyi etmişsin.

Bende öyleyim gece bir kalkıyorum sırılsıklam olmuşum kendimi balkona atıp bir de maden suyu içiyorum geri uyumam 1 saati alıyor daralıyorum artık bu yaz gebeliği hiç bana göre değilmiş güya yazlıktayım ama iki çocuk başımda eşim haftasonları gelebiliyor bütün yük üstümde

Kum dökup dökmedigimi bilmiyorm ama ara ara sağlam böbrek ağrısı mı diyeyim sızısımı,öyle birsey yaşıyorm özellikle sol böbreğim

İki gundur bende de sızı başladı henuz çatlak görmedim ama yağlar sızıyı geçirmyor hucre yenleyici bir krem vardı onu suruyorum geçiyor sızı sizde de çok sızı oluyırdu
Geçti sızlama kaşınma ama çok gergin ve aşağı düştü karnım göbek deliğimi tam göremiyorum artık ama bio oil sürüyorum sabah akşam henüz karnımda yok çatlak olmaz inşallah

Ben 3 tane pijama takimi koydum. Bir tane de uzun gecelik alacagim onu koyacagim. Yeter diye dusunuyorum az olmasin da cok olsun.

Bana da 38 de gelir hazir ol demisti doktorum nasil biliyorlar ki acaba ?
Rahim ağzına bakıyordur hiç incelme yoksa birde benim bebek uç gundur döndu gibime geliyordu ama kafası nerde kestiremiyordum ayaklar her yerde oynuyor neyseki kafa aşağı dönmuş hfnuz yeni dönduğu için baskı yapması dogumu hızlandırması bende zaman alır zannımca her hareket iş serbest artık

Geçti sızlama kaşınma ama çok gergin ve aşağı düştü karnım göbek deliğimi tam göremiyorum artık ama bio oil sürüyorum sabah akşam henüz karnımda yok çatlak olmaz inşallah
Benim yeni iniyor bir kaç gundur uzadı aşağı doğru yanlız göbeğimden ust taraf sızlıyor suruyorum rahatlatıyor benimkide aşağı çekiyor yeni yeni ondn olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…