2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim kiz 32.haftadan beri bas asagida doktor dönmez artik böyle kalir demisti öyle de oldu bas asagida bekliyoruz. Belki de erken döndugunden 38 de gelir demistir çok asagida zaten baya asagi indi. Çok sukur senin bebek de dönmûs bas asagi artik böyle kalir. Bacaklari zaten yerinde durmuyor ki

Ya ben de acaba psikolojik bi sorun mu diye düşünmüştüm bunu, doktor da senin gibi yazdandır dedi. Bu halde çocukla ilgilenmek de biraz zorluyordur tabii. Benim bi tane ve 6 yaşında hiç yükü yok. Evden çalışıyorum o biraz sıkıntı düzgün uyuyamayınca. Sabredicez çok az kaldı.

Yaa nasıl güzel gözünüz aydın rahatladm valla küvöze almadklarını duyuncapeki sureç nasıl geçti doğm nasildı kolaymı zormu ne olur daha detaylı bilgilendr bizi
Benim doğumum benimle ilgili sağlık sorunları olduğu için mecburi sezeryan oldu canım öncesinde eylülün 4 üne planlanmıştık ama birden bire suyum geldi benim uykudan öyle uyandım apar topar hastane yoluna düştük sancı çekmedim ama sezeryan sonrası sancı oldu tabiki ama herkesin doğumu kendine özgüdür tabi yapılan ağrı kesiciler işe yarıyor ağrınızın gelmeye başladığını hissettiğiniz an mutlaka ağrı kesici isteyin ilk 24 saat geçince herşey daha güzel oluyor biraz uzattım ama sormak istediğiniz bişey olursa yine buradayım

Valla sicaklar bastırana kadar çabuk geçti, sıcaklardan sonra bir günü 10 kere yaşıyorum gibi oldu eşimle dün konuştuk bunu. Dedim ki, eve yeni birisi gelicek. Anamız babamız kardeşimiz gibi bizden biri olucak. Sonradan gelip, ciğerparemiz olucak. Çok tuhaf ama bi o kadar güzel

Kuzum genel mi oldun spinal mi oldun sezeryanı

Kızlar geceleri bazen uykum açılıyor. Sizde de oluyor mu? Kalkıp oturuyorum muzik acip . Simdiden uykularim karismaya basladi. Birde doktor dogurma tarihi söylese kimbilir daha çok kalkarım diyorumkorku mu heyacan mi basiyor anlamadım. Bugün birde babamı kaybedisimin 1. Yılıydı cok motive bir gün olmadi bana

Ay sıcakları sorma yaaa felaket . Bana da geliyorlar resmen birden buz gibi suyun içine girme isteği oluyo
Ay dimi yaaa canımız olcaklar amin kofim

Canım başın sağolsun Allah sizlere geride kalanlara uzun ömürler versin
ben de de son zamanlarda başladı mesela şuan uykudan uyandım kurabiye ve meyvesuyu içtim balkonda dolandım

Basin sag olsun canim. Bir ay sonra da benim babamin vefatinin birinci yili olacak. Bir ay arayla ayni aciyi yasamisiz

Ben sag veya sırt üstü biraz yatınca nefesim daralıyor belki öyle biseydir senin de o yüzden sol yatış öneriliyor hep

Basın sağ olsun canım Rabbim cennetinde muhafaza eylesin inşallah

Bu saatte çoğu kişi uyanık ben de wc icin kalktım belimin ağrısı hala geçmemiş yaa nedense
Ah uyusam elimde tel sızmaya calısıyorum. Buyuk kızı zorla yatırdım. Küçükte sabah köründe kalkar 4-5 saat zor uyuyorum gece tabi benim oğlan uyutursa gece mesaisi var tekmeler hızlandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…