2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay bu aralar ne deseler ağlayacak haldeyiz zaten. Hele bir de ıstediğimiz ilgiyi göremeyince daha da alınıyoruz. Belli daha da dikkat eder esin artık üzülme

Öyle yaptım canım 2 ye böldüm. Normalde 45-50 kilo yapıyordum ama bu kış 25 kafi daha da yapmam çok kasılmam var şuan.

Ay bu aralar ne deseler ağlayacak haldeyiz zaten. Hele bir de ıstediğimiz ilgiyi göremeyince daha da alınıyoruz. Belli daha da dikkat eder esin artık üzülme
Ben normalde beklentisiz bi insanımdır ama bakıyorum da . Eltim 7 24 yatar önüne yemek koymaya aciz. Ben herseyi yapmaya çalışırım ama o.kadar ilgi görmem. İnsanın sınırı bozuluyor yapmayınca daha mi kıymetli oluyor dio insan

Bugün ben de çok ağladım benim için arayan soranlara iyi ya kendi kendine idare ediyor diyor yardım edecek varsa da önünü kesiyor ben hep evdeyim çocukla kendi fellik fellik takılıyor bu saat olmuş halısahalarda

Ah canım benim kıyamam sana üzülme. Haklısın valla şu sıralar otururken bile yoruluyoruz Tek seferde yapmasaydın yüklenme kendine hemen bozulmaz zaten ya dolapta 1 hafta kadar giderdi yavaş yavaş yapardın.
İkiye böldüm kuzum ben domatese değil düşüncesizliğe takıldım yoksa 30 kilo olsa da yapılır dert değil

Öyle yaptım canım 2 ye böldüm. Normalde 45-50 kilo yapıyordum ama bu kış 25 kafi daha da yapmam çok kasılmam var şuan.
Dinlen canim hicbir seye bakma dusunme uzan dinlen iyice. Seni rahatlatacak seyler dusun ya da muzik iyi geliyorsa. Bazen boyle anlayissizliklar olabiliyor gelince gönlunu alir umarim.

Eltin ben miyim dedim bir an esim de bana hep yat , dinlen , uzan, kendini yorma der durur. Bacaklarimda sorun oldugundan yuruyus falan yasak zaten ama ev icinde de bir sey yapmami istemez. Ne yapacaksam olmadigi zamanlarda yapmaya calisiyorum yoksa koltuga cakacak beni.

Ya ne yazıkki bazılarımız eş konusunda bu konuda şanssız olabiliyor Allah başka dert vermesin ne diyelim ki belki kafalarına vura vura öğreteceğiz gerci ben bu konuda şanslı tarafta olduğum için çok bir şey diyemiyorum

İkiye böldüm kuzum ben domatese değil düşüncesizliğe takıldım yoksa 30 kilo olsa da yapılır dert değil
Haklısın canım benim zaten hassasız bir de boyle şeyler olunca üzülüyor insan. Olsun sen sıkma kendini tabi yaşamayana konuşması kolay her konuda ama sen kendine dikkat et yeter

Alınganlık hassaslık ne ararsan zaten var, önünde 10 kg fazlayla gezen hala bir şeyleri yapayım edeyim diye koşturan biziz, üstüne sivri zeka kocaların kaprisi düşüncesizliği tuz biber oluyor.
Herkes buraya belirtilerini yazıyor ben de tık yok. Doktor çok rahat zaten. Ayda bir gidiyordum artık sıklaştıralım dedi 30 gün değil 25 günde bir çağırmaya başladı
Haftaya gideceğim ama sonraki sefer doğurmuş olurum sanırsam. Kasılmam çok diye magnezyum başlamıştık .Yürüyüş hareket yok ayakta durmak yok demişti. O zamandan beri kasılmam çok çok az. Kendimi 5-6 aylık gibi sanıyorum sanki doğuma 3-4 varmış gibiyim daha. Nedense o kafaya giremedim . Bu bile ayrı bir geriyor beni. Adet dönemindeymişçesine çok sinirli buluyorum kendimi sonra oturup geçmesini bekliyorum. Miğde yanmalarım kulaklarıma vuruyor o da başla bir durum Aynı bu hallerdeyim. huniyi Takıp gezmem yakındır

Bacak bacak ustune atabiliyor musun ben otururken bile ayiriyorum bacaklari baska turlu rahat edemiyorum bacaklar birlesmiyor yatarken de bacaklarimin arasina yastik aliyorum
Evet, karnım biraz küçük olduğu için atabiliyorum sanırım Yatarken yastık da almıyorum

ay alemsin güldürdün beni . Ne güzel işte maşallah. gerçi fazla ilgide sevmem bn:) esimi çokta gömmek istemiyorum genel olarak iyi huylu biridir. Ben fazla hassas oldum sanırım

Evet ya kendim gidince diyecek bişey bulamıyorum doktor çağırınca daha iyi gidiyom ay kofim 38 demek haaa kız doğuracan az kaldı
Hiç inanamıyorum bir iki haftaya doğuracağıma mesela sancı başlayıp hastaneye gitsem, sanki karın ağrısından gitmişim gibi hissedeceğime yemin edebilirim ama ıspatlayamam artık sesini duyunca doğurdum derim

Bizim hamileligimiz kötü zamana denk geldi hem aşırı sıcaklar hem virüs belasi yüzünden tadını çıkaramadık. Ben de hep doğru düzgün hamile fotoğrafim olmadigini düşünüp sinir oluyorum, evde sürekli pijama atlet geziyorum, dışarı da sadece hastane icin çıkıyorum rahat biseyler giyip, o yüzden aklıma hic foto cekinmek gelmiyo o anlarda, sonrasında dert yanıyorum eşime, bu sıcakta üşenmeyip düzgün giyinip evde aynada foto çekmek lazım o da bana cookkk uzak..

:) Amin. Genel olarak huyu iyi bir insan eşim de ekstra ilgi bekliyor insan belkide hamileyken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…