2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bugün ben de çok ağladım benim için arayan soranlara iyi ya kendi kendine idare ediyor diyor yardım edecek varsa da önünü kesiyor ben hep evdeyim çocukla kendi fellik fellik takılıyor bu saat olmuş halısahalarda
Üzülme nolur... Uzanmaya çalış biraz, istirahat et. Kafanı dağıt. Erkekler genel olarak düşüncesiz. Çok nadir ince düşünen erkek. Bir de kadın güçlü olunca, her şeyi kendi halledince erkek de diyor ki, her şeye yetiyor. Iyice düşüncesiz oluyor. Güçlü, kendine yeten kadınların kaderi oluyor bu. Bir bitki çayı falan yapsan kendine, kendini mutlu et. Bırak ne zaman gelirse gelsin hali sahadan. Sen kendi keyfine bak.

Bacak bacak üstüne atabiliyosan helal olsun 😂 bebekler kesenin ve suyun içinde canım direkt derimize olan ufak baskılarla vs zarar görmez Allah'ın izniyle
Ayy iyi o zaman canım kafama takılıp duruyordu. Hayır unutuyorum hep ve alışkanlık olunca sürekli yapıyor insan😁

Alınganlık hassaslık ne ararsan zaten var, önünde 10 kg fazlayla gezen hala bir şeyleri yapayım edeyim diye koşturan biziz, üstüne sivri zeka kocaların kaprisi düşüncesizliği tuz biber oluyor.
Herkes buraya belirtilerini yazıyor ben de tık yok. Doktor çok rahat zaten. Ayda bir gidiyordum artık sıklaştıralım dedi 30 gün değil 25 günde bir çağırmaya başladı 🤪🤪
Haftaya gideceğim ama sonraki sefer doğurmuş olurum sanırsam. Kasılmam çok diye magnezyum başlamıştık .Yürüyüş hareket yok ayakta durmak yok demişti. O zamandan beri kasılmam çok çok az. Kendimi 5-6 aylık gibi sanıyorum sanki doğuma 3-4 varmış gibiyim daha. Nedense o kafaya giremedim . Bu bile ayrı bir geriyor beni. Adet dönemindeymişçesine çok sinirli buluyorum kendimi sonra oturup geçmesini bekliyorum. Miğde yanmalarım kulaklarıma vuruyor o da başla bir durum 😢🤯😭😢🤨🤪😚🙃🧐😒😣😤😑🤔😖😕🙃🙂😅😂🤪🥳🥳🤪 Aynı bu hallerdeyim. huniyi Takıp gezmem yakındır 🥺🥳
30 günden 25 güne... epey sıklaşmış. 😁

😀😀😀 ay alemsin güldürdün beni . Ne güzel işte maşallah. gerçi fazla ilgide sevmem bn:) esimi çokta gömmek istemiyorum genel olarak iyi huylu biridir. Ben fazla hassas oldum sanırım
Benim esim bazen dengesizlesiyor onun disinda iyidir 😁 Ben de hoslanmiyorum çok ilgiden ama ilgisiz olmasindan iyidir 😊 çok sukur

Kızlarrr kontrole gittim bugün, bebeğim sonunda dönmüş normal doğum ihtimalim yüksek 😍 ben 2 kilo almışım bebisimde 2.264 34+1deyiz şuan. Nstde sancım 40ı geçmedi. Bir sonraki kontrolümüz 3 hafta sonra olucak ve çatı muayenesi yapıcak ve doğum hakkında konuşucaz. Mantar vs olursa normal doğumda bebeğe zararı olur mu diye sordum hicbir sorun olmaz dedi. Bizden haberler böyle 🌸
Gözüñ aydın canm 🥰

😂 Bizim hamileligimiz kötü zamana denk geldi hem aşırı sıcaklar hem virüs belasi yüzünden tadını çıkaramadık. Ben de hep doğru düzgün hamile fotoğrafim olmadigini düşünüp sinir oluyorum, evde sürekli pijama atlet geziyorum, dışarı da sadece hastane icin çıkıyorum rahat biseyler giyip, o yüzden aklıma hic foto cekinmek gelmiyo o anlarda, sonrasında dert yanıyorum eşime, bu sıcakta üşenmeyip düzgün giyinip evde aynada foto çekmek lazım o da bana cookkk uzak..
Kuzum ben yemek yaparken terimle abdestleniyorum
Eşim geçen aradı ateşim çıktı eve geliyorum dedi. Bi çanta yaptım balkondan aşağı salladım git test ver sonuç çıkana kadar da annende kal eve bile gelme dedim. Düşünsene son haftalar ama neyin derdindeyiz. Alışveriş riskli insanlar daha riskli.
Boşver diyorum biz çekelim ne çekilecekse yeter ki evlatlar sağlıkla selametle gelsinler inşallah amin 🤲🏻💐😘

🤪🤪😂😂😂 valla sinirden gülüyorum
Nst diyorsunuz Ya benim doktora desem gerek yok haftaya doğuracaksın zaten diyecek öyle de bir rahatlık 😒😒😂
Nst yi benim doktor da 37 den önce yapmayacaktı. Geçen hafta sancim cıktı diye yaptı. Biz çok önemli görüyoruz ama Kağan Kocatepe nst nin şart olmadığını söylüyordu bir videosunda. Gerekli gormeyebilirlermis. Gerçi senin zaten ilk çocuk değildi sanırım, benden daha tecrübelisindir. 😊

Teşekkür ederim canımm😍 evet ya bende 2 haftaya çağırır sandım ama 37de gel dedi inşallah gidene kadar doğurmam 😂😂
VAvardır bir bildiği ben 36 oldum bugun ama iki hafta sonra çağırdı 38 de gideceğim muhtemelen 39 da dogar diye duşunuyordur bir hafta erken gelebilir demişti bu hafta geri aldı yeri geniş ikinici dogum olduğu için kalabilir dedi blmiyorum artık

evet cnm benim ikinci Olacak inşallah.İlkinde çok sık giriyordum nstye Ama hiç sancı filan olmuyordu. Hatta doktor plasenta yaşlanması var erken alacağız demişti ancak kuzum 4 hafta geç doğmuştu 41. Haftada sezaryen olmuştu.
Nst yi benim doktor da 37 den önce yapmayacaktı. Geçen hafta sancim cıktı diye yaptı. Biz çok önemli görüyoruz ama Kağan Kocatepe nst nin şart olmadığını söylüyordu bir videosunda. Gerekli gormeyebilirlermis. Gerçi senin zaten ilk çocuk değildi sanırım, benden daha tecrübelisindir. 😊

VAvardır bir bildiği ben 36 oldum bugun ama iki hafta sonra çağırdı 38 de gideceğim muhtemelen 39 da dogar diye duşunuyordur bir hafta erken gelebilir demişti bu hafta geri aldı yeri geniş ikinici dogum olduğu için kalabilir dedi blmiyorum artık
Yani bende sormadım açıkçası neden 2 hafta sonra değil diye. Umarım 39da falan doğururum bende çok da erken olsun istemiyorum 😅 ınşallah sende ne zaman istersen o zaman gelir bebeğin 🙏

X