2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yok artık, torununa bu kadar ilgisiz olabilir mi bir babanne? Çok üzüldüm
Yazdıkça yazasım geliyor ilk kez bi yerde bu kadar anlatıyorum kaynanamı. Çok ilgisiz çok. Oğlumda o kadar uyumludur akıllıdır ki anlatamam. Azcık sevse başını okşasa hemen sırıtır sırnaşır. Ama yok kadın yapmıyor yA yapmıyor. Maaşını aldı mı harçlık verir harçlık vermeyi babaannelik sanıyor. Hiç istemiyorum oğlum alsın ama alma desem de kv anlar diye korkuyorum. İhtiyacımızda yok çok şükür vermese daha iyi.

Gerçekten öyle insan kendinden önce içindeki yavruyu düşünüyor cidden teşekkür ederim

Evet gerçekten çok bilgi kirliliği var değerlerim çok aşırı yüksek değil sınırda diyebilirim bizdr iriyiz brn 79la hamile kaldım bi ara 81e çıktım şuan yine 79um sağlıkla alalım bebeklerimizi kucaklarımıza İnşallah

Allah kendi annemize bile evladimiza bile muhtac etmesin canım cok zor gerçekten.. insan böyle seylerle sabretmeyi öğreniyor

Merhaba bu sorunuza cevap alabildiniz mi acaba
Pendik medipolde dogum yapan ve memnun kalanlar yazabilir mi
normal dogumu destekleyen iyi bir hekim var mi

Şimdi öyle dedilerse sen daha bime gitmek istemezsin bişey lazım olsa bile e canım yeri geliyo aradığım şey bim de oluyo yeri geliyo migrosta oluyo aynı değilki . Sen hiç sorma eşin sorsun ağızlarını arasın sen de ondan öğrenirsin ben de ne zaman geleceğini o şekilde öğrendim

Ya zorla markete düşman ediyor beni ben aylık yapıyorum alışverişimi mesela ama yer geliyor anlık bir şey oluyor bimden de alıyorum niye karışıyorsun sanane dimi sen al her şeyini ordan şöyle bir sonlara doğru geleyim bakalım doğum için bir değişiklik olacak mı sezaryen vs gibi o zaman ortaya çıkacak her şey. Şimdilik 1 hafta kalır fikrine inanmak istiyorum

Bayağı uzun yazmışsınız sağlıkla hayırliyla gelsin
Son cümle Cok iyi
Basucunuza ekmek arası alıp tikinsaniz hep, 1_2 gün, bakalım ne yapacak
Maalesef
Allah herkese hayırlı sağlıklı sıhhatli doğumlar nasip etsin kuzum ister normal ister sezeryan doğumun hepsi zorlu bi süreç
Evet
Dün sipariş verdim bu sabah geldi kız sağma makinesi
Hayırlı olsun
Epidural normal doğum hakkında doktoruyla konuşan oldu mu kızlar? Prenses doğum da deniyormuş
Duydum ama araştırmadım

Kizlar aranizda BURÇLAR dan anlayan var mi ya ben hic anlamam da
Simdi doktorum 23 24 25 tarihlerinde yapariz karar veririz dedi ya herkes de bana tam burc dönumu ona gore karar ver diyor nasil oluyo bu bi yardim ediverin
Galiba 23 u aslan 24 u başak miymis neymis
Kız icin hangisini tercih etsek

Ben cok anlamam teyzevari yorumum kendimce soyle aslanlar biraz havali kendini begenmis oluyor bence, ben kendini cok öven insanla rahat edemiyorum daha mutevazilikten yanayim ama basaklar da cok titiz ketum oluyor gibi geliyor bana. Ben laf olsun diye yazdim bir anlami yok

Epidural normal doğum hakkında doktoruyla konuşan oldu mu kızlar? Prenses doğum da deniyormuş
Doğumum şuan için normal görünüyor eğer bir sorun olmazsa epidural normal doğum düşünüyorum. Bu seferki kontrolümde konuşuruz heralde, normal doğum için yüzeysel konuştuk ama epidural icin daha konuşmadık.

Ben de anlamam ama ablam benim bebeğim Başak olacak yüksek ihtimal diye üzgün başaklar aşırı titiz ve takıntılı oluyormuş, umarım terazi olur diyor. Aslanı hiç bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…