2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben de anlamam ama ablam benim bebeğim Başak olacak yüksek ihtimal diye üzgün başaklar aşırı titiz ve takıntılı oluyormuş, umarım terazi olur diyor. Aslanı hiç bilmiyorum
- Aslan burcu hanimlardan özür dileyerek - erken doğup aslan olmasın diyorum Başak olsun yavrum. Aslan burcu ile hiç anlaşamam.

Ben oyumu basaktan yana kullanıyorum. Titiz, tertipli, düzenli, mis gibi işte.

Ben de anlamam ama ablam benim bebeğim Başak olacak yüksek ihtimal diye üzgün başaklar aşırı titiz ve takıntılı oluyormuş, umarım terazi olur diyor. Aslanı hiç bilmiyorum

Ben oyumu basaktan yana kullanıyorum. Titiz, tertipli, düzenli, mis gibi işte.
Yaaaa demeyin oyle benim gorumcem de hastalik derecesinde temizlik takintisi var her sey duzgun duzenli temi@ takintili olmasi bi de kız halaya ceker derler oyle olursa yandik

Haha bu bir günle burç kaçırma olayı benim de aklıma gelmişti, sağlık olsun

Sizin hastaneniz ve doktorunu kim acaba

Yaaaa demeyin oyle benim gorumcem de hastalik derecesinde temizlik takintisi var her sey duzgun duzenli temi@ takintili olmasi bi de kız halaya ceker derler oyle olursa yandik
Benim eşim terazi. Tertipli, düzenli, titiz. Benim yaptığımı beğenmez yani, o kadar Düşün ki bebeğim aslan olmasın da başak olsun deyip başımda iki titiz insana razıyım Aslan dan ne kadar çektiğimi hesap et

Benim eşim de inanilmaz daginiktir oyle ki banyo yap corabini at bardagini mutfaga gotur diye diye omrum gecti valla
Oglum daha 8 yasinda olmasina ragmen duzenli temiz titizdir
Ben de ortadayim iste temizim ama bu hastalik derecesinde degil oldugu kadar
Ben de akrep kızından cok cektim valla
Ama ekstra hic bilmiyorum burclarin ozelliklerini

Esim yengeç
Oglum yay
Ben de balikla koç un ortasinda gece dogmusum ki ikisoninde ozelliklerini tasirim dengesizligim diz boyu o yuzden

Benim eşim düzenlidir ama kendi eşyalarıyla ilgili tamir aletleri vs. Bardağını, tabağını o da götürmez mutfağa. Çorabını falan ortada birakmaz ama sepete atar. Sağ olsun hamileyim diye biraz yardım ediyor ev işlerine ama mesela bulaşık makinesi boş olmasına rağmen sofrayı topladiysa (ki bu benim gerçekten çok hasta olduğum zamana denk gelir, hep olan bir şey değil yani ) bütün bulaşığı lavabonun içine koyar. Buna da şükür diyorum tabi Yavaş yavaş onu da öğrenecek

Toprak burcu ateş burcu bence sana yakın olanı tercih et

Ben ikidir kız için başak olsun diye tutuyorum içimde
- Aslan burcu hanimlardan özür dileyerek - erken doğup aslan olmasın diyorum Başak olsun yavrum. Aslan burcu ile hiç anlaşamam.
Bende de aynı durum var. Sözüm meclisten dışarı ama aslan kadınları ile iş ortamında çok zorlandigim için aslan olsun istemiyorum. İlkinde de erken doğum riskim vardı, Başak burcuna gelene kadar tutarım ben bunu diyordum doktoruma bu arada ben de ikizlerim en sevilmeyen burç

Son düzenleme:
O zaman aslan sana uyar ateş burcun ateşle anlaşır toprak burcu sana uzak gibi anne kız anlaşması çok önemli bence ben kızımla aynı burçtayız duygu durumumuz sevgi dilimiz aynı ama kendi annem bana çok uzak annem olmasa hiç iletişimim olmazdı hoşlanmazdım bile

Bu arada başak basak diye tekrarlamisim aslan olsun istemiyorum yazmak bile istememişim burcun adını

Terazi ben en mukkemmeliyim der bunu hssettirmesede kimseyi kıskanmazds hep kendinin en iyisi olduğunu söyler içinden birde dışından söyleyenler var onlarada rast geldim onlar çekilmiyor

Aslan burcunu sevmeyen nekadar varmiş Bende aslan olsun cok istiyorum cunku kendimde aslan burcuyum hahah her ozelliginide tasirim ama havali biri degilimdir kendimi yuksekte de gormem kararindadir huylarim inatciyimdirda ama arnavutum onunda etkisi var başak burclarini pek sevmem ben anlasamiyorumda başak tanidigim 2 3 kisi var ama oyle temzlik takintilari yok normaller tersine ben biraz temzlik takintiliyim aslan olmama ragmen biraz bu yukselen burc falanda etkiliyo sanirim neyse cok uzattim aslanlar iyidir sevin bisi olmaz

Kızlar benim dünden beri karnım taş gibi nasıl desem böyle bir anda sanki büyüdü mü anlamadım. Hani şu yalanvi kasılma oluyo ya o sanki tüm karnımda ve sürekli var gibi. Ama ağrı yok sadece rahatsız edici saçma bir his.. karnim patlayacakmıs gibi hissediyorum. Yani bu normal ama bir anda bir günde böyle olması normal mi? Tecrübeli arkadaşlar bilirler belki.

Terazi ben en mukkemmeliyim der bunu hssettirmesede kimseyi kıskanmazds hep kendinin en iyisi olduğunu söyler içinden birde dışından söyleyenler var onlarada rast geldim onlar çekilmiyor
Benim eşim temizlikte gerçekten benden daha iyidir. Evi süpürmesi, cam silmesi pırıl pırıl yapar. Ben onun kadar iyi yapmıyorum açıkçası. Temizliğimi beğenmez ama kendisi benden daha iyi yaptığı için haklı yani Ben dağınık bir insandım evlenince onun sayesinde toparladım kendimi. Mütevazıdır benim adam, en iyi benim diye böbürlenmez öyle. Hakkını vereyim kocamın

Kesinlikle ben de aslanım ve çocuk aslan olsun çok istedim ama napalim başak olcak ve evet ben de başak burcundan çok haz etmem elbette bir burcun tamamı aynı olcak değil hepsinin iyisi kötüsü var ama ne bilim bir içim ısınmadı işte

Ya insan gercekten diyemiyo ne kadar anlayışlı iyi anlastigin kv de olsa.. eşim söylemiş bakalim bu kadar geciktirmeyin yemeği diye gorcez...
Karışanı da kötü, karışmayanı da. Ne varsa insanın kendi anne-babasında var valla.
Kayınvalideme "mutfak çok sıcak oluyor, yemek yapamıyorum." diyorum, "sabahtan gir yap" diye akıl veriyor. (Altlı üstlüyüz, biz üstteyiz) Yaa bana balık tutmayı öğretme, bana balık ver "Ayaklarım çok şişti baksana, ayakta duramıyorum." diyorum, "olur öyle." diyip konu değiştiriyor. (Gerçekten hala fil ayağı gibi) Belim yüzünden adım atamadığımı biliyor, bir kere bile "öldün mü? kaldın mı? aç mısın? tok musun?" diye sormadı bile.
"Temizliğini biz yaparız." diyip duruyorlar, lafta. 37 bitiyor nerdeyse, ne zaman yapacaksınız? Ben doğurunca mı? Haftasonu annemle babamı çağırdım, sağolsunlar, bebek odasını yerleştirdik, park yatağını kurduk, perdeleri yıkadılar, camları sildiler, halıları topladılar sardılar, yıkamaya verdim. Halılar geldi bugün, kayınvalidemlere zahmet olmazsa yarın bir silip yerleştirirler artık-inşallah.

İç zıbınlar daha çok göbek bağı düşene kadar çok işe yarıyor diye anladım ben. Kapak gibi kapatıldığı için göbek bağının hava almasını sağlıyor ve ezilmesini engelliyor galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…