2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bu haftalarda başka doktora geçeni çok duydum canım memnun değilsen değiştirebilirsin doktor meselesi önemli bir şey

Evet benzer durumu düşünmüştüm çok uzun süreli açlıktan olmuş olabilir. Kesin söyle doktora

Çok sevindim suyun daha da azalmamış artmış bu açıdan iyi değil mi? İnşallah 1-2 hafta daha böyle gider sonra bebiş baya büyümüş olacak

İstanbul'da yaşayan bir İstanbullu olarak Adanalıların güneşe ateş etmesindeki motivasyonu anlayabiliyorum : D Bu sıcaklar yüzünden en sonunda cinnet getirip eşimi bıçaklayacağım gibi geliyor. Bugün güya hava bulutlu, esiyor, yağmur da yağacak çok şükür ama ben yine terden sırılsıklamım.

Ben 30 senelik mersinliyim sıcağa dayanıklıyımdır ve severim, bu sene apayrı bir sıcak var İstanbul’da İstanbul bir de şehir evi konsept hiç çekilmiyor

Bir elimde mini vantilatör, bir elimde ter silmek icin pecete, su iciyorum anında ter bosaltiyorum, ankara da ayni berbat ve benim evim aşırı günes aliyor, güneşlikleri 1 haftadir açmıyorum

Zevkler ve renkler takılmmak lazım takılan gebeler de hangi hormon aktifse ben bşklarının laflarına takılmıyorum ya da normal geliyor herkesin duşuncesi ayrı netice bende oksitosin çok mu salgılanıyor acep gebelikte iyice duyarsız oluyorum gerçi kişiler uzerinden konuşmayı sevmiyorum fikirlerede saygı duymak lazım herkes kendi penceresinden bakıyor böyle bir belgesel vardı gebelikte sonrasında ve hatta babada bile beyinle ilgili hangi hormonlar aktif felan anlatıyordu ama ben daha mutluyum zannımca ama dogduktan sonrası için aynı diyemem

NST ye giren arkadaslra ben onceki gebeligimde de hic girmemistim bugun ilk defa nst ye giricem
Bana bikac bisi diyiverin
Cizgiler nasil.olursa sanci var demek oluyo falan
Yani rakamlar var kalp atışı ve sancı için sancıda daha duz ise sorunsuz kalp için uyuyorsa hep aynı seviyede olur ama hareketlenince 160 ları ve ustunu bulabilir

Ben pek kimseyle görüşmediğim için şanslıyım sanırım. Özel olarak gıcık eden kimse yok çevremde çok şükür. Ama arkadaşların yaşadıkları da kolay şeyler değil. Elin ağzı torba değil, büzemiyorsun işte. Keşke insanlar ağızlarından çıkan sözlere daha çok dikkat etseler. Bebeklerimiz hakkında olumsuz konuşup uzebilen kişinin fikrine saygı duyamam açıkçası Herkes haddini bilmeli...

Bir elimde mini vantilatör, bir elimde ter silmek icin pecete, su iciyorum anında ter bosaltiyorum, ankara da ayni berbat ve benim evim aşırı günes aliyor, güneşlikleri 1 haftadir açmıyorum
Biran beni anlatıyorsun sandım Perdeler kapalı, mini vantilatör elimde yaşıyorum resmen.

Senin zaten az kaldı ya Allah'ın izniyle bi risk yaşamadan vaktinde gelir miniğin..
İNş sezeryan fikri hoşuma gitmyor bebek kilo slmaya bilir bu haftalardan sonra diyete başlıyacağım suymu normal seviyeye duşurmek istiyorum en azından deneyeceğim bebeğin dönmesi için sonrası Rabbime kalmış

Artık tüm alışverişleri bebeğe yapar oldum, kendime bir şey alma niyetiyle bir yere gitsem ya da online alışveriş için telefonu ne zaman elime alsam sonunda kendimi bebeğe birşeyler alırken buluyorum Bugün esnek sling ve puset örtüsü aldım, ayrıca kanguru da alacağım ama esnek slingleri çok övdüler çevremde, umarım bebeğim sever de durur içinde.

Sling ben de düşünüyorum. Olumlu çok yorum okudum. Çok kullanışlı bence

Teşekkür ederim canım benim sağolasın Bende hep kansızlık vardı kan ilacı verdi doktor onunla biraz düzelmişti işte yarın gösteririm artık doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…