2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ekran arkamdaymis beni ters yatirdilar hainler
Arada esime soruyorum taco mu ne oyle bibdeger var bazen 3 bazen 4 oluyo dedi
Bisi anlamadim
Cihaza göre değişiyor heralde 3-4 değil de benim 17-20lerde gezdi çoğunlukla, o da sanci yok demek 30u gecmeye başlayınca karnimda hafif bir sertlik ve nefes darlığı oluyodu hep, o değer düşünce düzeliyordu çok garip

Kızlar ya hemoglabin ve kan şekeri istemişti doktorum ben şeker yüklemesi yaptırmadım sonuçlarım nasıl hiç bişey anlamadım ben
En iyisini doktor bilir tabi, sadece aclik sekerinin dusuk ciktigini gordum. Buna da hipoglisemi deniyor. Endise etme hemen ben de yanlis bisey soylememek adina susuyorum Kendini cok ac birakmamaya dikkat edebilirsin sadece

En iyisini doktor bilir tabi, sadece aclik sekerinin dusuk ciktigini gordum. Buna da hipoglisemi deniyor. Endise etme hemen ben de yanlis bisey soylememek adina susuyorum Kendini cok ac birakmamaya dikkat edebilirsin sadece
Evet açlık şekeri düşük gördüm bende ama bişey diyim mi doğru diyorsun . Neden dersen ben o gün zaten aç karnına gitmem lazımdı ama genelde 9-10 gibi alıyor sağlık ocağı ben 10.30 da uyandım 12 yetişe gittim verdikçe 12 ye kdar aç bırakmış oldum kendimi aile sağlık ocağı da bu saate kdar niye aç kaldın diye uyardı istersen yarın ver erkenden dedi ama ben işim olduğu için dedim bugün alın . Bu durumu doktora söyliyeyim baya aç bıraktığımı kendimi

Kızlar ya hemoglabin ve kan şekeri istemişti doktorum ben şeker yüklemesi yaptırmadım sonuçlarım nasıl hiç bişey anlamadım ben
canım anladığım Hb1ac değeri son 3 aylık kan şekeri değerin, O ortalamada çıkmış.
HCT Hemotokrit yani kan üreten değer o da normal.
HGB hemoglobin vücut kan oranı o da normal görünüyor.
Al yuvarlar akyuvarlar hamilelikte çok alt ve üst çıkmadığı müddetçe normal karşılanıyor bildiğim.
ben bir dönem çok kansızlık yaşadım o yüzden az bilgimle yazmaya çalıştım.
telaşlanma Allahın izniyle bir şey yoktur.

kızlar bir konu danışmak istiyorum bu saatten sonra doktor değiştirilir mi doktorum çokkkk ilgisiz birisi...sorduğumuz sorulara cevap alamıyoruz hiç...boyunu kilosunu biz sorunca söylüyor..ben midemden 8 aydır sorun yaşıyorum son muaynede artık dayanamıyorum dedim bana miidenimi alayım dedi...bilemiyorum ne yapsam başka bir doktorramı geçsem acaba...doğum konusunda herkes memnun ama aşırı yoğunluktan ilgi sıfır

Tabiki değiştirebilirsiniz. Ben 33 haftamda baksa dr a geçtim ve sanki en başından beri o takip ediyormuş gibi hiç yabancılık hissetmedim. Siz de epey araştırın güzel bir dr bulun kendinize

Hareketleri artık benim de canımı acıtıyor dirseği midir dizi midir karnımın bi tarafını sisirirken icerden acı duyuyorum ben de ama eskiden tekmesi olurdu simdi o pek yok
Artık çok tekmelemiyor aynen ama tekmeleyince de tam tekmeliyor daha çok dönüyor ve dayanıyor bir kenara. Oğlum ne ayaktayken ne yorgunken ne de yürürken durmuyor asla hareket etmeye devam ediyor o çok canımı yakıyor benim. Yürürken birden tekme atıyor yada kenara yükleniyor olduğum yerde kala kalıyorum bazen annemler anneannemler ne benimki gibi bir hamilelik ne de doruk gibi bir bebek görmemişler bütün sülaleye merak konusu olduk bir ailede herkes mi normal geçirir hamileliği

Yaaa maşallah benimki de ayni öyleydi geçtiğimiz hafta yaşadığımız maceradan sonra epey yavaşladı bakalim yarın dr ne dicek

canım bu doktorun iyi yanı tecrübeli oluşu..aynı hastanede diğer doktorların odalarının önü boş bu adam acayip bir yoğunluk içinde..tesadüfen daha önce doğum yaptırdığı herkes memnun kalmış..Tabi bu işler kısmet..bir diğer konu ise devlet memuruyum doğum sonrası rapor çok önemli..daha önceki doğumumda 32 haftadan sonra rapor bulup doğum sonrasına aktarma yapmıştım.bu kez pandemi nedeniyle rapor almak sıkıntı oldu..ama bu doktor doğum sonrasında ihtiyaç doğrultusunda yardımcı oluyor o yüzdende tercih ettik ama şuan ki durumumdan hiç memnun eğilim..en iyisi sizin gibi değişiklik yapmak

Yanı canım boyle damarına basmak istemem ama ben degistirirdim. Doktor secerken en büyük kriterim ilgili olması ve benim rahat olmamdı. Çok şükür ilk seferde tesadüfen buldum ve o şekilde devam ediyorum. Değiştirmek istersen doğuma 1 hafta kala bile değişir nedne olmasın ki. Onemli olan senin rahat olman kendini düşün hep

hamilelik takvimi güncelledim..normalde 34 -1 haftayız.son adet tarihine göre..ama doktor 10 eylül gibi alırız dedi.bu tarihi girince 35 hafta oldum..sizlerde güncelleme yaptınız mı

Gecmıs olsun Rabbim zamanında doğum nasip etsin. Sende stres olmamaya calış hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah

Ben geldiimmmm
Suyum 89ml lerden 110 ml lere cikmis bu iyi bisi degil ama cok sukur azalma olmadigi icin bu super bisi nst de de 2 kasilmam olmus biri 58lere digeri 80lere cikmis ama normal dedi olurmus haftalarda
1 hafta daha idare eder dedi haftaya cuma tekrar gelcem insaallah 2500gr olmus havuc nar suyuna ve bol bol dinlenmeye devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…