2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Masallah hadi bakalım

canım suyun azaldığı nasıl anladınız

Babam esmerdir koyu kahverengi saçlı ela gözlüdür. Annem buğday tenli kahverengi saçlı kahverengi gözlü. Hepimiz buğday tenliyiz tek kardeşim ela gözlü. Eşimin yeğenlerinin ikisi de sarışın ama sülalelerinde sarışın yok mesela ne anne tarafları ne baba tarafları... bu gen olayı çok değişik bir durum. Hem fiziksel olarak hem görünüm olarak çok alakasız da olabiliyorsun tıpatıp aynı da. Anne babalara kime benzeyecek baskısı yapmak hiç hoş değil. Misal kaynanam daha saçı çıkmamış çocuğa babası gibi olacak saç yapısı diyor saçmalık ya daha çıkmamış saçları çıksa bile sıvının içinde saçları nasıl anladın sen onu ya. Burnuna da tutturmuşlar benim ksrdeşime benziyormuş. Oğlum rahat durmuyor ultrasonları hep bulanık nasıl anladın sen onu ya

Çok geçmiş olsun. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın. Birazcık daha dayanması lazım oğluşunun

Açıkçası artık boy değil kilonun söylendiği bir dönem zaten. Ama mideni mi alayım demesi çok tuhafıma gitti. Üslûbunu beğenmedim. Kaçıncı haftada olursan ol dr degistirebilirsin bence. Diğer mesajında doğum sonrası rapor konusunda kolaylık saglayabilecegini yazmışsın. Doğum sonrası hastalık raporu konusunda dr bulmak çok kolay değil. Bu dr bu konuda bir avantaj sana. Zaten doğuma fazla bir süre de kalmadı. Doktorunun bilgisine tecrübesine güveniyorsan idare edebilirsin 1,5 ay daha, sırf rapor konusunda sıkıntı yaşamamak için...

89 ml le 1 hafta sorunsuz idare etti, şimdi de 110 ml çok şükür. Havuç suyu, nar suyu derken en kötü 37. haftayi bulursun inşallah canım. Yüreğini ferah tut, dinlenmeye devam

Bana dünyanin en iyi kadin dogum uzmanini getirseler ve hicbir ucret talep etmese benden
Asla asla kendimi guvende hissetmedigim sorulara cevap alamadigim bir yerde saniye bile durmam tabi baska secenek hakkiniz varsa

Ayy o melek yaa minicik bir melek insan bir meleğe öyle der mi ben olsam sensin çirkin kalbin çirkin derdim hem şaşırdım hem kızdım

Çok teşekkür ederimmm şuan için geçen ağrılar bunlar inşallah hep öyle olur daha erken çünkü

Yaaa maşallah benimki de ayni öyleydi geçtiğimiz hafta yaşadığımız maceradan sonra epey yavaşladı bakalim yarın dr ne dicek
Ben iki kez doğum sancısı çektim. 26. Ve 32. Haftada. Önce bi geliyim dedi sonra açılmam bile olmadan vazgeçmiş sabahın 5 inde başladı ambulansla acile gittik hareket et diye yalvardım yok rahatına baktı. Ambulanstaki adam da ölü doğar hareket etmeli diye iyice korkuttu mu beni... sancı çok az çıktı ilaç bile yazmadılar eve yolladılar eve girdik 2 saat uyudum uyandım kıpır kıpır hiç ayarı yok bu çocuğun

Benimki suyu fazla dediler bugun ondan bence çok hareketli birde dogum pozısyonu alması zor olur dediler kaç zamandır ipin ucu kaçmıştı faxla şrkerli şeyler meyve yedim suyu artışa geçmiş nirde ondan bebek çok oynuyor senin hissetmemen normal tekme frlan cunki aysğunı yuxune kadar katlıyordur açtığında kaburganın altında hissedersin tekme hissedersende bence bende sıkıntı bu kadar hareketlilik garip geliyordu suyununnfazla olmasından belli

Sen böyle böyle inşallah eylüle kadar dayanırsın

Senin zaten az kaldı ya Allah'ın izniyle bi risk yaşamadan vaktinde gelir miniğin..

Ayy beyinsiz yaa öyle sey denir mi acillik olmus kadına. Sanki öyle dedi diye senin elinden gelen bişey olcak da yapcaksin. Allah aklı başında iyi insanlarla karsilastirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…