2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende henuz doktora gitmedim, gitsekte gorulmez zaten, folikasit içiyorum

Tarihlerimiz yakın görünüyor. Benimde bat 18 Ocak.. tesadüfen erken öğrendim..iki gün önce kan verdim 107 çıktım.. sağlıkla kucağına alın inşallah

Herşeyy yolundaaa çok şükür fasulyemizz bizimlee keseyi gördük yeri çok güzel dedi haftya kalp atışı için gitcem
Ne güzel maşallah darısı bize inşallah

Bende 2014 ağustos annelerindeydim o kadar çok şey öğrendim ve birbirimize destek olduk ki insana çok iyi geliyor gerçekten Ben çok sorunlu bir gebelik geçirmiştim sağolsunlar çok destek olmuşlardı Hamileleri en iyi anlayanlar yine hamileler sonuçta

Hanımlar selam. Bir şeylerden tiksinmeye başladınız mı? Benim mide bulantılarım henüz başlamadı fakat tatlı şeylerden uzaklaştım resmen. Normalde tatlıyı seven biriyim, çayın yanında olsun isterim fakat 1-2 haftadır bırak tatlı yemeyi, görmek bile istemiyorum

Net tiksindiğim tek şey cay adını duymak bile istemiyorum o derece normalde çok seven biriyim ama ah bu hormonlar resmen soguttu beni

Net tiksindiğim tek şey cay adını duymak bile istemiyorum o derece normalde çok seven biriyim ama ah bu hormonlar resmen soguttu beni
Bende keseyi görmek için doktora gittiğimde demiştim ki kahvesiz nefes alamıyorum gözümü açar açmaz kahve içen birisiyim ne olur biraz arttıralım diye kadınla pazarlığa kalktım, kontrolden beri kahveden bir tiksindim ki mutfakta ki kahve köşesini görmeye bile tahammülüm yok :)) ama çok özledim kahve keyiflerimi umarım kısa sürer bu durum

Aynen bende tatlıya düşlün biriyim ama artık hiç canım çekmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…