2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba kızlar bugün ilk doktor kontrolüme gittim çok şükür kese göründü hemde üstten 😊 doktor 5 haftalık dedi anlamam ama 6 mm dedi kese için tam anlamadım normal şuan herşey hatta etrafı baya kalın kese sağlam tutmuş dedi 10 gün sonra tekrar gel dedi
Gebelik kesesinin çapına 30 ekleyip, 7 ye ekleyince haftayı buluyormuşuz. Öyle okudum yani. Sizin de 5+1 falan gibi. Hayırlı olsun ☺️

Selamlarrrr herkese bende Eylül ayı anneleri camiasına katıldım sanırım şükürler olsun Rabbime isteyen herkese nasip etsin..ben çok erken öğrendim tahminen iki üç haftalık nasıl zaman geçecek bilmiyorum 🤲🥰
Ben gibi😂Ben suan sadece idrar testiyle öğrendim bat 20 ocak, bat gecsin kan tahlili yapacagim,

Kızlar 6+6 da kalp atışı duyulur mu ya🤔 7+1 de gidicektim ama 2 gun öne almak zorunda kaldım
Merhaba canımm ben geçen salı ilk kontrole gittim cuma gününe yani 6+5 de kalp atışı için çağırdı duyulacağını söyledi bence seninki de duyulacaktır inşallah🥰

Merhaba kızlar bugün hastaneye gittim embriyo göründü çok şükür kalp atışını gördüm ama doktor dinletmiyor şehir hastanesinde böyle sanırım regliye göre 6+7 olması lazım ama doktor 6+2 dedi çok fark etmiyormuş boş gebelik diye çok korkmuştum rabbim kimseyi korkuttuğuna uğratmasın 🥰

Eklentiler

• 16109736684005117851315861874265.jpg
    16109736684005117851315861874265.jpg
    108,2 KB · Görüntüleme: 55
Ah keşke benimde annem yakınımda olsa varya günlerdir bunu düşünüyorum, tüm akrabalarımdan uzaktayım bu beni bunalıma sokuyor :KK43:
Canim zaten sadece annen yakin olsa baska kimseyi aramazsin👌uzuldum senin adina😔😔yurt disindamsn sehir disindami

Aynen canım düşünüyorum ama Haziran gibi başlatacağım.eşimin işi dolayısı ile urfadayız.burda başlasın istemedim.geçen ay geldik hazirana dönüyoruz.istanbulda evimiz tadilat olcak bu arada vs..işte dönünce güzel bi okulla anlaştık şimdiden başlayacak orada..
Oh bebiş de mis gibi eve gelecek inşallah şimdiden hayırlı olsun :)

X