2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bugun dr gittim çok şükür hersey yolunda, 1800 gr olmuş gelişimi haftasıyla uyumlu, herşey yolunda dedi. Bas asagı olan ponçik dönmüş makat geliş olmuş. Dr dedim çokta problem değil ablası da öyle olduğu için iki sezeryan doğumum var dedim he tamam o zaman dedi bir ay sonra gel dedi doğum için gün verecekler. Bakalım kısmet ne olacak

Muhteşem cevap vermişsin
6 da umudu tükenince 8 den medet umar olmuş avucunu yalarsın ben olayı bu kilolalarda kapadım heralde alıcam şimdi almayıp ne zaman alıcam de
Ya hiç sorma cidden artık tahammul edemiyorum Hayır yani neden daha almazsın az kilo alırsın böyle gider demek varken 8den sonra çok alırsın deniliyor ki. Alırsam alırım zaten normal bir şey ama insana iyi şeyler söylemek varken herkes bir olumsuzluk derdinde. Kendi tarafım daha gram bir şey sormadı böyle kötü tarzda. Sonra gelinler kaynanalarının dedikodusunu yapıyor onlarla ters konuşuyor oluyor ne diyelim böyle laflara başka

Az haraket geçer gunler kilosuda iyi 36 kdar gelirsin inş bu durum senin içinde iyi olur açılma kolay olur rahatça doğum olur inş

Herkes kendi vucuduna göre duşunuyor ben hep son aylarda haftada bir kilo alıyorum en az tabi bunyeler farklı çogu hamilede öyle son aylarda şşlikte arttığı için kilo olayı artıyor gibi ama seninki farklı olduğu için belki onlarada garip gelmiş olbilir Normal yani herkes kendi tecrubesine göre konuşuyor

Gunaydinlar
Afedersiniz ama sabaha kadar kustum dehset kasık bacak agrilarim vardi ne kadar kotu bir gece gecirdim anlatamam size
Hele şu kusmalarimin hala gecmemesi beni deli ediyor ya
Insallah doguma falan gitmem bugun
Benimde 2 gündür sabahları böyle bir bulantı geliyor geçiyor bazende gün içinde oluyor. Dün gece benimde sol kasığımda o kadar ağrı oldu ki kalkıp hastaneye gidecektim neredeyse. Inşallah sağ salim atlatırız bu günleri.

Gunaydinlar
Afedersiniz ama sabaha kadar kustum dehset kasık bacak agrilarim vardi ne kadar kotu bir gece gecirdim anlatamam size
Hele şu kusmalarimin hala gecmemesi beni deli ediyor ya
Insallah doguma falan gitmem bugun
Cok gecmis olsun, bugun doktor kontrolu saat kactaydi? Aklina kotu seyler getirme bisey yoktur insallah Belki psikolojik dert mi ettin acaba stresten mi oldu?

Cok gecmis olsun, bugun doktor kontrolu saat kactaydi? Aklina kotu seyler getirme bisey yoktur insallah Belki psikolojik dert mi ettin acaba stresten mi oldu?
Bana da oyle geliyo eski gunler gelince aklima stres yaptim galiba bi de dun marketti alisveristi hic dinlenme firsatim olmadi bakalim ya nasip
Aksam 5 te

Ya tecrübeyle konuşmak farkı bir durum bu şekile konuşmak farklı. Söyleyiş tarzı çok önemli niyeti belli ediyor yoksa kimse zaten alınıp gücenmez. O yüzden kızıyorum keşke dediğin gibi olsa hiç sorun olmaz

BİR tarafın yatarsan fazla sure normal bunlar hatta gebelikte şişme kaynaklı sinirlerdn kaynaklı uyuşma bile oluyor çoğu kişide

Bizlerde de oluyor böyle şeyler ama benim bebek başaşağı pozisyon almadı sadece hilal yapıyor ustten döne döne surekli kafayı sağ sol değişiyor ama başaşağı almadı 33 teyim 34 te artık başaşağı bekliyorum umarım sezeryana mı doğru gidiyorum ısrarla geldiği yolu geri dönuyor ama ustten bende ağustos ikimiydi kontrol var suyunu merak ediyorum bu aylarda azalma oluyordu bende artık bebek pozisyon alsun ancak baskı felan derken doğum kolaylaşır diye umuyorum rahim bağlarında acıma çekme oluyor aşırı sızı durumu kalkıp bekliyorum sonra geçiyor

Sorma ya ben bi de hiperaktifim kimseden iş beklemem hala akillanmadim evin isinide ben yapiyorum hala
Dun butun mutfak alisverisini kendim yaptim kendim eve cikardim
Ama cok pisman oldum bak butun gun hatta gece burnumdan geldi
Guya kilo almadim gobegimde yokya beni engelleyen bisi de yok cogu zaman unutuyorum hamile oldugumu ama artik sakaya gelmiyomus
Yapacaksan da dinlene dinlene yap sakin yorma kendini sonra tüh vah demenin anlami olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…