2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Allah razı olsun Annelerimizden❤benmkide öyle inan,ama benm bıcirklaŕ bazen haýir illa annem benmle ilgilenecek moduna girdklerinde zorlanıuorm
Aynen Allah razı olsun vallaha Benim oğlum Ağustos 29 da 5 yaşında olacak inşallah. Teyzeleri sayesinde beni unuttu inan Seninkilerin yaşı ne

Korkma canm aslında buzamnlarda ağrılar normal,bakma benm bebiş erken döndü ve yavaş yavaş kanala girme isine girişmiş o sebepten saglam baskım var alt tarafta,sende sadece sancı varsa pank yapma
Yok kuzum ya ben de ondan korkuyorum onceleri sadece adet sancisi gibi vardi arada dinlenincede geciyordu
Simdi sanki vajinama baski yapiyo agrilar bir de bacaklarimda dizlerimde hal kalmiyor
Sonra geciyor ben de o yuzden korkuyorum
Oglumda erken dogdu ama sancim falan yoktu suyu geldi birden gittik sezaryen oldum

Insallah degildr canm ama muhakak ne olur ne olmaz hadtane cantanz hazr olsn enazndan.ben şuan 32+4 deym hatta birazdan 32+5 olacagm

Çok sağolun. Benim randevum cuma günü, bu arada doğum için memlekete geldim, yeni bir doktordan devam edeceğim umarım ilgili bir doktordur. Söyleyeceğim ona da. sizin doktorunuz nasil bir tedavi verdi?
Siz de sağolun Mutlaka söyleyin, geçmiş olsa bile... benimki ilginç bir şekilde kontrole iki gün kala kendiliğinden geçti ben yine de doktoruma söyledim ama ilaç falan yazmadı. Tekrarlarsa telefonla arayıp söylemeyi düşünüyorum çünkü bu kez araya bayram tatili girmişti. Umarım tekrarlamaz. Sanırım doktorlar bizim kadar önemsemiyorlar...

Hmm ozamnsennde haklısn biranönce gözük doktoruna haber verirsn burdan,,ogln kaçncı haftadaa geldi

Bana da doktorum hissediyor musun diye sordu hep ama bu sefer söylemek istediği; bu durumları yaşadığımızda en az 10 kez hareket etmesi gerektiği sanırım. Mesela bir gün hissetmedik ama geçicidir diye umursamadık, ikinci gün yine aynı şekilde olursa ve hareketi 10’u bulmazsa o zaman acil durum anlamına geliyormuş. Yoksa doktorlar anneyi endişelendirmek istemez bence
-ki benim doktorum çok pozitif ve rahatlatıcı konuşmalar yapar hep. Ben fazla evhamlı olduğum halde siz de sakın endişelenmeyin

Özellikle sağ bacağıma kramp giriyor ve ağrısı tüm gün sürüyor doktor magnezyum diosparal verdi kullanan var mı arkadaşlar

Tatlı anneler Rabbim endişelerimizi gidersin yüreğimize ferahlık versin vaktinde sağlıkla bebeklerimize kavuştursun inşallah benim de bugün çok kasılmam oldu karnım hep taş gibiydi gün boyu hala devam ediyor inşallah gece dinlenince geçer kontrolüme daha var haftaya Çarşamba günü hakkımızda hayırlısı olsun bu arada ben kendi yaptığım kapı süsümü daha önce paylaşmıştım ama biraz değiştirdim kuşları ve kurdelaları çıkardım böyle daha güzel göründü gözüme biraz havamız değişsin diye paylaşmak istedim

Eklentiler

• IMG_20210728_002246.jpg
    145,5 KB · Görüntüleme: 48
Muhteşem cevap vermişsin
6 da umudu tükenince 8 den medet umar olmuş avucunu yalarsın ben olayı bu kilolalarda kapadım heralde alıcam şimdi almayıp ne zaman alıcam de

Kızlar elinde şişme yaşayan varmı? Sadece sol elimde gece uykuda oluyor. Uyandığımda şiş ve uyuşmuş oluyor güç veremiyorum elime . Hareket ettikçe açılıyor.
cumartesi gidicem bakalım doktora ama bi korktum bir kaç gündür elim öyle olunca

Bende var söyledim doktora ama normal dedi çok önemsemedi. Magnezyumu 2 ye çıkar dedi açıkçası pek işe yaramadı. Doğumdan sonra geçeceğini düşünüyorum.

Bende var söyledim doktora ama normal dedi çok önemsemedi. Magnezyumu 2 ye çıkar dedi açıkçası pek işe yaramadı. Doğumdan sonra geçeceğini düşünüyorum.
Biraz baktımda hamilelikte oluyormuş. Ödem sinirlere baskı yapıyormuş sanırım. Bende haftasonu bir sorayım bakalım ne yorum yapacak.. çok huzursuz edici gerçekten

Özellikle sağ bacağıma kramp giriyor ve ağrısı tüm gün sürüyor doktor magnezyum diosparal verdi kullanan var mı arkadaşlar
Ben kullanıyorum uzun zamandır. Kaçıncı haftada başladım hatırlamıyorum. Normalde hamilelikten önce hep bacağıma kramp girerdi benim, hamilelikte hiç yaşamadım. Düzenli kullandım, onun etkisi olduğuna inanıyorum.

Canım benim hamileliğin başından beri öyle. Gece uyurken şişiyor, ne açılıyor, ne kapanıyor. Gece uyanıp wc ye gitmek bir işkence. Aynı şekilde gündüz bir şey yok, gece ayaklarımda şişiyor. Üstüne basmakta zorlanıyorum. Alıştım artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…