2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Haftasonu bi gidim bakalım. Rşim int bakıyordu olmaz böyle görmemiz lazım dedim. Oda çok büyük değil.
Oda çok büyük değilse simdiden daraltma canım, zaman içinde daha çok ıvır zıvır oyuncağı döküntüsu olacak. ben almıştım ama misafirden misafire ihtiyacım oldu emzirme koltuğuna, şimdi salonda kullanıyoruz 😊

Ayy nasıl yaa benim de biraz su fazlalığı vardı ama bana sebepsiz de olabilir dedi doktor önlem amaçlı şekeri ve tuzu azalttım, hiç doğumda sorun olabileceğinden bahsetmedi. Sezaryen olacak benim, bu sorun normal doğumda mı oluyor acaba her ikisinde de oluyor mu?
Sebebi tam bilinmiyor dedi banada inş sorun olmaz her ıkisinde olabilirmiş

Ama öyleymiş yanılmamışm:KK43: benimki geliormş 😟😯ögrendm bugün napcam bilmiyorum yatarak gecirmem gerekiyormuş nekadar gün içeride kalırsa kar dedi doktorm yani o ,kukunun tipinin kayması boşa d3gilmş büü
Hemen moral bozmayin diger aylarda ne riskli anneler vardi neredeyse 40 haftalarini tamamlayacaklar. Tedbirlerle tutulabildigi kadar tutulur umarim bebis.

Sütüm ilk gün şırınga ucuyla geldi. Verdik. Tabi ki pompaladik sütü. Bebeğimin kilosu 1910 gram di boyu 45 cm di. Kilo boyu aslinda pek önemli değil. Önemli olan ciğerleri gelişmiş olması. Bizim ki şükürler olsun iyidi. Normal doğum yaptım. Bebek güçsüz dü emerken uyuya kalıyordu.
O yüzden ilk 5 gün emmediğini burnundan verdiler. Sonra da güçlendi miniğim. 5 günde beslenmesi takip edildi. Hastane de mama takviyesi yapıldı. Ama eve geldikten sonra sadece anne sütü ile beslendi. Iki yıl emzirdim nerdeyse.
Oo cok iyi masallah, ben oğluşda 28.haftada döndü oxamandan beri zaten kasklarmda baskı vardı doktor ne olur olmsz diye ciger geliştiriciigne yapmştı ama simdiki gibi degildi durumum şimdi bildign vaminama bayağı baskı var ayagı kslktgm an yogun sekilde hissediyorum.kilosuda 2,250 olmuş

Aaa onunla alakası varmı ya dış dudakların şekli niye değişiyosa 🙁
Varya hiç belli olmaz düzenli sancın acılman yoksa sanmıyorum erken gelecegini. Şimdi bile 2.250yse masallah daha da kilo alır merak etme
Sancım ve bel ağrm ara ara vuruyor ama Allahtan yoğun değil şimdilik..insallah canm

Vajinamda baskı hissi,adet olacakmşm gibi hafiften ağŕiĺar ve belimde de agrı.bide bende adatimin ilk olacağı günü hafif bacaklarm tutmuyormuş gibi agrmsı degisk isey olurdu o hisdin aynısını yaşıyorm yine
Ben de oyleyim 3 4 gundur yaa
Bugun bacak agrimda oldu
Yarin olsa da gitsem kontrole inanilmaz korkmaya basladim

Ben de oyleyim 3 4 gundur yaa
Bugun bacak agrimda oldu
Yarin olsa da gitsem kontrole inanilmaz korkmaya basladim
Korkma canm aslında buzamnlarda ağrılar normal,bakma benm bebiş erken döndü ve yavaş yavaş kanala girme isine girişmiş o sebepten saglam baskım var alt tarafta,sende sadece sancı varsa pank yapma

Vajinamda baskı hissi,adet olacakmşm gibi hafiften ağŕiĺar ve belimde de agrı.bide bende adatimin ilk olacağı günü hafif bacaklarm tutmuyormuş gibi agrmsı degisk isey olurdu o hisdin aynısını yaşıyorm yine
Ya benimde baski var asagida bide dediginiz gibi 2 gundur bacaklarim tutmuyomus gibi bugun bi iki eksik vardi tamamlayayim diye disari ciktim eve bi geldim yattim direk karnim sertlesip duruyor bide artik sıgmıyo sanki benimki her hareketi hissediyorum hatta ayak mi popomu o kadar elime geliyorki resmen dokonuyorum yarin randevum var bakalim benimde erken dogum riskm olursa şaşrmam bide kac haftadasiniz

X