2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
20210727_134855.jpg
kızlar merhaba anne yanı beşiğini aldım bugün ama 2. El aldım. Aldığım kişi çok temiz kullanmış. Çok araştırdım sorguladım hangisi daha kullanışlı diye hep bu tarz modelleri söylediler ama 6 aya kadar kullanma fikri ve fiyatları çok düşündürdü beni sonra let go da şansıma bu denk geldi kurulumu çok basit ve çok hafif odadan odaya rahat taşınıyor bebek arabasını da 2. El buldum onu da öyle aldım bu beşik baby plus bebek arabasını da kraft pro fit aldım. İlk bebeğin neden 2. El alıyorsun diyorlar ama bu alınan şeylerin hakkını vererek kullanacağı muamma gerçekten bir de 0 ayarında bulunca daha mantıklı geldi. Sağlıkla kullanalım da 0 olmuş 2. El olmuş pek umurumda değil sonuç olarak onlarda araç yani kullanma süreleri var sonra kaldırılıp konulacak bir kenara 😁

Eki Görüntüle 2893255 kızlar merhaba anne yanı beşiğini aldım bugün ama 2. El aldım. Aldığım kişi çok temiz kullanmış. Çok araştırdım sorguladım hangisi daha kullanışlı diye hep bu tarz modelleri söylediler ama 6 aya kadar kullanma fikri ve fiyatları çok düşündürdü beni sonra let go da şansıma bu denk geldi kurulumu çok basit ve çok hafif odadan odaya rahat taşınıyor bebek arabasını da 2. El buldum onu da öyle aldım bu beşik baby plus bebek arabasını da kraft pro fit aldım. İlk bebeğin neden 2. El alıyorsun diyorlar ama bu alınan şeylerin hakkını vererek kullanacağı muamma gerçekten bir de 0 ayarında bulunca daha mantıklı geldi. Sağlıkla kullanalım da 0 olmuş 2. El olmuş pek umurumda değil sonuç olarak onlarda araç yani kullanma süreleri var sonra kaldırılıp konulacak bir kenara 😁
Güle güle kullanın, anne yanı beşik kullanmış biri olarak çok çok memnun kalıp rahat edeceksiniz 😊 evet biz de ilk çocukta herşeyi yeni almıştık ama bazı eşyaların çok az kullanıldığını görünce insan üzülüyor. Birincide elden çıkardığımız puset ve Bebek arabasının yerine yenisini biz de bu defa letgodan aldık 😉

Eki Görüntüle 2893255 kızlar merhaba anne yanı beşiğini aldım bugün ama 2. El aldım. Aldığım kişi çok temiz kullanmış. Çok araştırdım sorguladım hangisi daha kullanışlı diye hep bu tarz modelleri söylediler ama 6 aya kadar kullanma fikri ve fiyatları çok düşündürdü beni sonra let go da şansıma bu denk geldi kurulumu çok basit ve çok hafif odadan odaya rahat taşınıyor bebek arabasını da 2. El buldum onu da öyle aldım bu beşik baby plus bebek arabasını da kraft pro fit aldım. İlk bebeğin neden 2. El alıyorsun diyorlar ama bu alınan şeylerin hakkını vererek kullanacağı muamma gerçekten bir de 0 ayarında bulunca daha mantıklı geldi. Sağlıkla kullanalım da 0 olmuş 2. El olmuş pek umurumda değil sonuç olarak onlarda araç yani kullanma süreleri var sonra kaldırılıp konulacak bir kenara 😁
Bende ikinci el aldım. Doğrusu en fazla belki en fazla 6 ay kullanacaklar. Hem ikinci el daha mantıklı sanki bedava geliyormuş gibi sonra sende satarsın. Yanlız herşeyini bütün parçalarını çıkardım yıkadım ben eğer yıkamadıysan tavsiye ederim bütün herşeyi çıkıyor banyoda leğende bi bas yıka dışardada 1 günde kurur oh mis. Bende bi foto atim.

Bende ikinci el aldım. Doğrusu en fazla belki en fazla 6 ay kullanacaklar. Hem ikinci el daha mantıklı sanki bedava geliyormuş gibi sonra sende satarsın. Yanlız herşeyini bütün parçalarını çıkardım yıkadım ben eğer yıkamadıysan tavsiye ederim bütün herşeyi çıkıyor banyoda leğende bi bas yıka dışardada 1 günde kurur oh mis. Bende bi foto atim.
Ben hepsini makinaya atıp hassas programda yıkadım 😁 puset ve anne yanı 5-6 ay kullanılıyor. Hatta benim anne yani beşiğimi arkadaşlara da vermiştim 3 çocuk kullandı hala yeni.

güle güle kullanın. daha kullanmadım tabi bilmiyorum ama nedense anne yanı beşiği almamız çok iyi oldu gibi geliyor :KK70:

İlk çocuk olması illa sıfır mı almayı gerektiriyor şu insanlar bazen ne saçma konuşuyor ister sıfır alırım ister ikinci el kime ne herkes imkanı doğrultusunda hareket eder ya da canı nasıl istiyorsa 😒 bizim de bunun aynısı canım arkadaşımız verdi güle güle sağlıkla kullanın inşallah 🤲❤️

Yarin kontrolum var tatlim az daha sabredeyim dedim
Çok geçmiş olsun... ihmal etmeyin bence, dün kontrolüm vardı ve doktorum şu durumlarda kendisine gitmemi söyledi:
1- Normal akıntı gibi değil de, bardaktan boşalırcasına su geldiğinde,
2- Bebeğin hareketlerinde azalma olduğunda(günde 10 kez hareket etmeliymiş bebek),
3- Kasılmalar 5-10 dk arayla devam ediyorsa,
4- Şiddetli baş ağrısı ve görme problemi yaşandığında.

Kizlar slm bende nezamndr giremedim doğum sürecini beklemek için Annemin yanına Ankaraya geldm.çocukla uğraş yerleş derken anca girebildim.şimdi sizlere garip bir soruyla muhattap edeceğm utanarak sıkıladak ama valla sormak zorndaym kızlar çunkü görünce aklm gitti,eski tecrübe zamanlarmdada karşılaşmadm bu durumla bu sebeple biraz tırstm😕öncelikle tekrar özur dileyerek konuya dalıyorm🤭şimdi burdaki dr kontrolum yaklastığı icin bi temzlik isine girişeym dedim bilmediğm ağdacıya gitmeyi gözüm kesmedi,iyi kötü ne alabildiysem kardır diyerek gird işin icine amaçokzorlandm zaten açı olarak görmek ne mümkü annemn makyaj icin olan orta boy aynasını aldm ondan alttan bakarak yapabildgm kadar yapmaya başladm valla ne yaln digm hic aynayla alttan bakmadğm jcin sevgili kukumu okadr net görmemstm uzn zamandr🙈neyse uzatmıym görmemle irkilmem bir oldu afedersnz vajinamn dudakları kenarlara açılmş gibi genişlemiş gördm sanki birazdan vajinal doguma geçecekmşm gibi(daha önce vajinzl dogm yaptgm icin biliyorum) hadi oncesnde doguma gzkn sırasnda öyleydi şimdi niye öyleki?kendime verdigm züğúrt tesellisi minnakım busefer başaşşağı 28.haftada yani biraz erken döndü busefer ozamandan buyanavajinaya baskı uyguluyor acep ondanmı diyorm kendime ama iknada olmuyorm tabikii🙄ayy ben napcam kızlar kukmn hali ne oýle valla tırstm sizde öyle yada benzer bi durum var mı?
Yaa sorma ben de hic memnun değilim hic doğum falan yapmadım yapisal mi bilmiyorum ama benimki de biraz büyümüş gibi dudaklar ayrık gibi bi değişik görünüyor gözüme, rengi de koyulasmis sanırım hiç hosuma gitmiyo insallah geçici biseydir. Bembeyaz koltuk altlarim da koyulaşti gebelikte 🙁

Pazar günü kpss sınavına giricem şu pazar gününü atlatayım sonra onları da yıkıcam aklımda aldığım kadın nasıl çıkarılıyor gösterdi bende yatağın yanında nasıl duracak diye tekrar kurdum içine de en son aldığım yıkanacakları koydum şuanlık beklemedeler 😁

İlk çocuk olması illa sıfır mı almayı gerektiriyor şu insanlar bazen ne saçma konuşuyor ister sıfır alırım ister ikinci el kime ne herkes imkanı doğrultusunda hareket eder ya da canı nasıl istiyorsa 😒 bizim de bunun aynısı canım arkadaşımız verdi güle güle sağlıkla kullanın inşallah 🤲❤️
Amin canım benim hepimiz yavrularımızla sağlıkla kullanmak nasip etsin rabbim 🤲🥰🥰

Pazar günü kpss sınavına giricem şu pazar gününü atlatayım sonra onları da yıkıcam aklımda aldığım kadın nasıl çıkarılıyor gösterdi bende yatağın yanında nasıl duracak diye tekrar kurdum içine de en son aldığım yıkanacakları koydum şuanlık beklemedeler 😁
👍 çok iyi bende yeni aldığım kıyafetleri falan hep yıkadım gezmelik yada misafirlik kıyafetleri. Etraftanda günlük kıyafetler geldi onları yıkıcam üşeniyorum. Bu hafta halledimde aradan çıksın diyorum ama bir yorgunluk uyku hali başım ağrıyor artık şu telaştan☹️

Ben hepsini makinaya atıp hassas programda yıkadım 😁 puset ve anne yanı 5-6 ay kullanılıyor. Hatta benim anne yani beşiğimi arkadaşlara da vermiştim 3 çocuk kullandı hala yeni.
Yani temiz kullandıktan sonra… hani bende ikinci el aldım ama gören kullanılmamış zannediyor… kullanan kişi inanılmaz temizdi…❤️❤️😘😘

X