2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Slm kızlar
Hastane çantasını yavaştan hazırlayayım diyorum git gide hareketlerim kısıtlanıyor malum
Kıyafetleri kilitli poşetlerle koymayı düşünüyorum ama sorun olur mu ki arada havalandırmak gerekir mi sizce?

Geçen 2 gidişte göremedik . Bu defa inşallah görürüz dedim doktora yandanda olsa gordum biraz göremeyince de zor oluyor zaten iki büklüm artık kadraja sığamıyor
Ayy İnşallah görürsünüz bu defa ya çok güzel oluyor. Bizimkide çok zor gösterdi Son gidişimizde yüzünü kapamıştı çok göremedik. Bi önceki kontrolde gördük hala o görüntüsüne bakıp bakıp iç çekiyorum küçük koalam benim ya

Bende başladım yavaştan hazırlamaya. Aynen bencede arada havalandırsak iyi olur

Benim de tüp bebek bazı anneler belki kızarlar bana ama normal doğum aklımın ucundan geçmiyor yine de büyük konuşmak istemem ama ben sezeryan düşünüyorum. Kan sulandırıcı kullanmak bazen risk olabiliyor belki doktorun ondan demiş olabilir eğer risk varsa tüp bebekte normal doğum için tabiki doktorunu dinle derim

İnşallah sinir krizi hiç geçirmezsin ama biz takacak bişeyler buluruz kesin kesin bişeyler batar bize şükür ben uzaktayım telefonla kutlıcam telefonda bile bana batan şeyler oluyo geçen kv aradı durumun nasıl yardıma ihtiyacın varsa söyle gelelim dedi yok dedim öyle bişey olsa söylerim kendim hallediyorum dedim

Aaaa sinir krizi olmadan olurmu ayıp ediyorsun bak daha yarim saat önce telefonda Kağan doğunca görücem sizi rahatlık kalmayacak gezemeyeceksiniz uyuyamayacaksınız vs dedi eşime eşim de diyor ki ben uyurum da Banu uyuyamaz. Bende gülerek dedim bir kişide çıkıp güzel bir şey demiyor herkes kötü şeylerden bahsediyor yok öyle kötü böyle kötü vs tabi anladı o benim tavrımı sonra diyor bastan kötü diyelim ki iyisi olsun vs vs işte tipik kv. ben bu konuda eşimden yana çok şanslıyım benimle beraber lafını hiç esirgemez, her şey gayet güzel olucak özgürlüğümüz de kisitlanmicak cocuk buna engel degil ben halledicem o işi dedi ve konu misssss gibi kapandı

Denedikten sonra yazar mısınız rica etsem
Bugün bayramda giymek için elbise bakmaya çıktım. O arada lcw dan da pijama aldım. M beden tam oldu. Dar da değil, bol da. Gecelik dar gelir de iade edip yenisini alacak olursam araya zaten bayram giriyor. Çok vakit geçecek. En azından çantamda bir takım pijamam hazır olur diye düşündüm. Bir sitedeki ürün yorumlarında hamileliğin 7 ve 8 ayları arasındaki bedenimize göre almak daha iyi yazıyordu.

Eklentiler

• 20210718_165652.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 67
Bugün bayramda giymek için elbise bakmaya çıktım.
Yaa seni o kadar iyi anlıyorum ki. Bende kendime bişeyler almaya çıksam olmuyor yani tam hamile kafasındayımAyy bunu şimdi alsam ne zaman giyicem, yok bunu alsam olmaz ki şimdi ne gerek var. Hep pijamalarda gözüm evde giyebileceğim rahat şeylerdeElbise alayım derken pijama almışsın sendeDemekki yalnız değilim çok sevindim şu an

Tebrikler, o da sizinle birlikte yazmış tabi tezi darısı başıma, ben de doktora yapıyorum ama hamilelik boyunca sadece bir makale yazabildim, tezime bakamadım. Neyse ki üç sene daha sürem var

Genelde ben de kendime zor alırım ama bu sefer elbisemi aldım Benim hamile elbiselerim hep diz boyu. Zaten topu topu 3 elbisem var. Karın da büyüyünce önü iyice kısaldı. Bu sıcaklarda pantolon falan da giymek istemiyorum. Şimdi bayramda eşimin ailesinin yanında rahat edemezdim. Mecbur aldım

Kac kilo aldiniz hanimlar ?
Bir de aramizda ogretmen arkadaslar varsa yaz tatiline gelen dogum oncesi analik izni dogum sonrasina aktarilabiliyor mu? Aktarilamiyorsa 32. Haftada calisamaz raporu almak mi mantikli?

Kac kilo aldiniz hanimlar ?
Bir de aramizda ogretmen arkadaslar varsa yaz tatiline gelen dogum oncesi analik izni dogum sonrasina aktarilabiliyor mu? Aktarilamiyorsa 32. Haftada calisamaz raporu almak mi mantikli?
Hiç kilo almadım bir şekerli anne adayı olarak diyetle hayatımın sınavını veriyorum ama herşey onun için

Merhaba kızlar ben son kontrolde 3.5 hafta öncesine göre kilo almamışım ama bebegim 500 grdan fazla almış nasıl oluyosa hunharca yiyorum halbuki birkac gündür kv kp bendeydi biraz yorucuydu benim için ama köye gittiler şimdilik, burasi herkes için yol üstü, inşallah devamiyla beraber gelmezler görümce elti vs şu hastalık dönemi gezecek yer ariyolar, halbuki eşim covid oldugunda bana da bulasirsa diye hepsi cok korktu ve bizim de bu konudaki hassasiyetimizi biliyolar ama bazi planlar duyuyorum bu tarafa gelmekle ilgili. Gercekten insanlar cok bencil malesef..
Neyse sonraki kontrole 3 hafta sonfa gidicez insallah, bu kontrole annem ve kv de geldi, bazi hastaneler babayi bile almazken ben nineleri getirdim Allah'tan doktorum çok tatlı

Ayyy ağızlarına dolamışlar bu lafı çocuk bu illaki bazı şeylerden kısıtlanırsın ama tatilimi de yaparım çocukla gideceğim yere de giderim ne olcak anca bu lafı diyorlar illa bişeye burun sokulacakya demeleri lazım. Aman iyi demişsiniz bizimki de öyle diyor benim eşim de şey demişti o bi doğsun ben onu b….knu yerim daha bişey diyemedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…