2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok geçmiş olsun aman dikkat et kendine bol su iç mutlaka. Inşallah hemen geçer havalarda sıcak her şey zorluyor artık bizleri.

Geçen 2 gidişte göremedik . Bu defa inşallah görürüz dedim doktora yandanda olsa gordum biraz göremeyince de zor oluyor zaten iki büklüm artık kadraja sığamıyor
Bu son haftalarda göremiyor muyuz yoksa? ben detaylı ultrasondan beri göremiyordum, eğer öyleyse doğana kadar göremeyeceğim demektir.çok heyecanlı ama

Çok geçmiş olsun. Şimdi ishalle çok su kaybedersin. Havalar da sıcak zaten, bol su içmeyi ihmal etme sakın. Inşallah uzun sürmez

Çok geçmiş olsun, dilerim çabucak geçer...

Çok geçmiş olsun aman dikkat et kendine bol su iç mutlaka. Inşallah hemen geçer havalarda sıcak her şey zorluyor artık bizleri.

Çok geçmiş olsun. Şimdi ishalle çok su kaybedersin. Havalar da sıcak zaten, bol su içmeyi ihmal etme sakın. Inşallah uzun sürmez
Teşekkür ederim, bol su içmeye çalışıyorum aynen, azaldı ishal sadece karın ağrısı var hala sizler de dikkat edin çok. Bebek oynuyor inşallah sağsalim kucağımıza alalım bebeklerimizi:)

Selam kızlar belki bebek için ve kendiniz için alışverişleri tamamlamışsınız dır ama ben hamileyken tamamlasamda tecrübeli annelerin bilgilerinden faydalandım ikinci bebeğim olmasına rağmen unutmuşum bir çok şeyi sizlere en çok kullandığım ihtiyacım olan şeyleri yazayım hepsini kullandım bazen yetiremedim tekrarnaldım ilk haftada
Bebek için
15 adet zıbın
Alt üst 7 giyim takım
10 giyim çorap
5 adet eldiven
Bepanthol pişik önleyici
3 adet müslim
2 yastık
3 adet yastık kılıf
Sleepy bez 80 adet kullanıldı sonra 2 ye geçiliyor
Temizleme pamuğu
Bunlar ilk hafta gerekli hastaneye de herşeyden götürün 5 adet
Anne için
Hastaneye pijama 2 atlet falan çift çift köyün terliyor kirleniyor birde arkadaşlar hastaneden eve dönmeniz için yedek kıyafet koymayı unutmayın dpeend pet kurtarıcım olmuşdu benim mutlaka alın
Göğüs için sakın ihmal etmeyin kremi ben ihmal ettim sıtma tuttu 25 gün çektim göğüs ucu yarasını lansinoh kullandım ama göğüs peşine süt akınca hiç cıkarmadım süttüm iyileştirdi bir gün bir gece pet ıslandı kurudu memede.. Kendinize sallama cay alın su ısıtıcısı ihmal etmeyin insan sıcak çay istiyor saçma saatlerde çay severler..kahve sezeryan olanlar için ben normal doğum yaptım Allah hepinize sağlıklı kolay doğumlar nasip etsin aklıma geldi yazayım dedim kusura bakmayın ballar

Bu son haftalarda göremiyor muyuz yoksa? ben detaylı ultrasondan beri göremiyordum, eğer öyleyse doğana kadar göremeyeceğim demektir.çok heyecanlı ama
Bizim kafası aşağı döndü detaylidan sonra. Oyuzden birqz zor oluyor bugün kipirdaniyordu ama bu seferde arkasi dönüktü yandan cok az yakaladı doktor

K
Ben sezeryandan korkuyordum şimdi bunları okuyunca normal doğumdan da korktum ne olacak bilmiyorum

Benim kuzenimin oğlunun adı ekin. Bende bayılıyorum o koymasa koyardım çok güzel isim. Adıyla yaşasın oğlunuz

Babası bugün ismi Tuna olsun dedi. Bizimki erkek. İnternetten sorgulattım tunaya kız ismi diyor
Yok canım kız ismi olur mu, biz Bursalıyız ve Balkan Türkü’yüz, tuna bizim oraların ırmağıdır. en az on tane Tuna biliyorum erkek olan. Hiç kız Tuna duymadım.

Bizim kafası aşağı döndü detaylidan sonra. Oyuzden birqz zor oluyor bugün kipirdaniyordu ama bu seferde arkasi dönüktü yandan cok az yakaladı doktor
Bizimki de detaylıdan sonra baş aşağı döndü, sonraki randevuda da pozisyon değiştirip yan durmaya başlamıştı ama yine de görememiştik canları sağolsun napalım

Ultrason resimleri boyu kilosu doktora sorular muayene notları hastane çantası listesi sevdiğim yiyecekler soğuduğum yiyecekler ve daha bir sürü şey var defterde ama ben her sayfayı çekmedim
Tek defter yetmiş iyi ki sen bitirirsin bu gidişle en çokta ne zaman hareketlerini hissetim hangi haftada ben en çok ona bakıyordum eskilerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…