2021 Aralık Anneleri

Ben Emir Alp koyacağım bebişimi abisinin adıda Eymen Ege ayak yanması bende var cankm soğuk suyla yıkıyorum sürekli

Eymenler mülayim merahametli oluyor canım benimki birde çok akıllı ve uslu hele bebekken çok masumdum yavrum inş 2.paşada öyle olur hayırlısı olsunda senin minnakında öyle olur inş
Masallah ne guzel insallah akilli uslu saglikli olurlar

Kanama da oldu mu sizde o yüzden mi yatmanizi söyledi?

Ben Emir Alp koyacağım bebişimi abisinin adıda Eymen Ege ayak yanması bende var cankm soğuk suyla yıkıyorum sürekli
Allahım ismiyle yaşatsın sağlıklı güzel ömürler versin inşallah. Senle çoğu şeyimiz benziyor ya bizim ilk oğlan bakalım isim de bakmıyoruz aslında baya zor geçiyor hamilelik, şu an tek derdimiz iyi olsun yaşasın bir düşük olunca korku var hep

Benim de hep plesanta hem bebek aşağıda imiş. Önceki doktorlar yat demedi ama çok ağrım oluyordu son gittiğim dikkat et dedi sdc fazla yürüme koşma ayakta kalma vs ama sürekli yat demedi. Ben kendim yatıyorum çünkü kalkınca ağrım oluyor canım

Anladım canım, hayırlısı olsun İnşAllah sağlıkla kucağına alırsın

Aminnn canım benim hepimizin yavrusu inşallah evet benziyor aynen canım korku var inş korktuğumuz gibi olmayacak hiç birşey sağlıkla alacağız yavrularımızı kucağımıza Allah'ın izniyle

Eymenler mülayim merahametli oluyor canım benimki birde çok akıllı ve uslu hele bebekken çok masumdum yavrum inş 2.paşada öyle olur hayırlısı olsunda senin minnakında öyle olur inş
Bnm oğlumun adı Eymen akıllı merhametli biraz da kuduruk yerinde duramıyor

Bende çok fena çekiyorum bu konudan önceden de vardı hamilelikte tavan yaptı. Sirkeli su iyi geliyor yazmışlar ama ben yapmadım. Eşim buzluğa konulan jeller var ya ondan almisti soğuk soğuk onu koyuyorum iyi gelen tek şey o şu anda.

17. Haftada neden perinatljye yönlendrmişti acaba ? Ben gitmedm hani bişy diyen de olmadı 21+3 de ayrıntılı ultrason olcak sadece
Ben covid olmuştum covidin 7.gunu hamile olduğumu öğrendim başta da şüphem olmadığı için covid ilaçlarını kullanmıştım doğal olarak, bu ilac da epey sıkıntılı gebelik için, ondan dolayı gitmem gerekiyordu, normal bi gebelikte 20-23 haftalar arası gidiliyor ayrıntılı ultrasona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…