2021 Aralık Anneleri

Benim kızlar da iki isimli. İlkine kayinvalide ismi de eklenince iki isimli oldu Sonraki de ona uysun diye öyle oldu. Gerci onun isminin biri de annemin ismi
Ayy niye bn de iki isim seviyom bnm iki oğluşun iki eşimin tek kızçeye de iki düşünüyorum

Günaydın kızlar biraz da erkek isimlere örnek verin oğluşlara da havalı değişik isim önerisi bekliyorum. Bir de ayakları yanan var mı? Ben geceleri çok çekiyorum ayak tabanı kora basmış gibi. Bekarkenden beri var bende, meslek kaynaklı ama o zaman ilaç alırdım varis için şimdi alamıyorum. Benim gibi yaşayıp doğal çözümü olan varsa söyleyin lütfen

Bende de ayaklarda huzursuzluk oluyor yazları olurdu ama simdi daha fazla. Uykusuz kaldığım gece tavan yaptı o da etkiliyor sanırım. Magnezyumun etkili olduğunu duymuştum druna sor istersen.

Kızlar merhaba, ben dünden beri çok kötüyüm bebekle ilgili çok kötü şeyler duydum malesef, bugün iki buçukta amniyosentez yapılacak dualarınızda bana da yer verin inşallah sonuç temiz gelir, 17.haftada perinatoloiiye gitmem gerekiyordu dün gittim beyninde kistler varmış kalbinde ve bagirsaklarinda parlaklık varmış, böbrekler biraz genişlemiş tam sinirdaymis, tüm bunlar down düşündürür dedi, ikinci bir görüş alayım diye bu sabah başka bi doktora daha gittim,o da aynı şeyleri söyledi ve sonucunda amniyosenteze karar verdik,şimdiye kadar hersey yolundaydı ultrasonda hiç bi şey yoktu ikili tarama normal çıkmıştı yıkıldım resmen

Çok geçmiş olsun canım
İkili de belli olmadı mı down neden oluyormuş beyin ve bağırsaklar geçici dir belki kendini üzme inşallah hiç bişi çıkmaz

Çok geçmiş olsun. Inşallah bebeğin sağlıklıdır. bende ikili tarama sonucundan beri çok üzgünüm seni çok iyi anlayabiliyorum. Ama şimdiye kadar muayne olduğun doktorun dikkat etmemesi çok tuhaf. Sonuçta tek bulgu değil birçok şey saymışın. Devlet hastanesine mi gidiyordun orda ultrasyonlar çok gelişmiş değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…