2021 Aralık Anneleri

Bebeğe doğru kan akışı sıkıntıya giriyormuş, annenin tansiyonunu da düşürüyormuş.
Zaten yanlışlıkla dönsem bile rahatsız ediyor karnımda su topu var gibi geriye baskı yapıyor 😄
Onun için daha erken ama , attığım ekran görüntüsünde de yazıyor takip ettiğim bi dr paylaşmş . Bence şimdiden kendinizi yormayın 🤗

Eklentiler

• Screenshot_20210713-090341_Instagram.jpg
    Screenshot_20210713-090341_Instagram.jpg
    106,1 KB · Görüntüleme: 46
Doktor ya şekerden büyüktür ya adet tarihin düzeltilmeli yada bebekte bir anamoli olabilir dedi. Tam olarak ne bende bilmiyorum. Ama internette santral sinir bozukluğu sindirim bozukluğu vs. Çıktı. 2 haftaya kadar zaten sıkıntı olmuyormuş pek. Bizim ki tam 2 hafta önde. Sınırda olunca doktor da takip etmek istedi.
Ben araştırmistim o zamanlar
Cocuk ya amniyon sivisini yutamiyor ya da idrar yapamıyor gibi şeyler vardi yani zaten şu fazlalığı da bunlar yazıyor

Bisi yoktur inşallah rahat ol

Ben araştırmistim o zamanlar
Cocuk ya amniyon sivisini yutamiyor ya da idrar yapamıyor gibi şeyler vardi yani zaten şu fazlalığı da bunlar yazıyor

Bisi yoktur inşallah rahat ol
İnşallah yoktur yaa düşünmek bile korkutuyo minicik daha elimden de bir şey gelmiyor.

Canım inan benim doktorum da çok yoğun randevu bulmak zor randevu saati gitsen bile en az 1 saat bekliyorum girmek için.Yine de bana kendimi özel hissettiriyo masadan kalkarken bile elimden tutup kaldırıyor.Isini severek yapan doktor başka.Detayli yapan çok yer var üniversite hastanelerinde muayene ucretine yapılıyor sanırım bi araştır istersen.
İsmı nedır

Ya kızlar benim sola sağa yatmaktan yanlarım çürüdü imdat😂
En rahat sırtüstü yatardım artık yatamıyorum tabi.
Ama gece de bacağımın ağrısına uyanıyorum resmen☹️
Şu hamile yastıkları çözüm olur mu acaba?
Ben her turlu yatabiyorum hala ama bebisime zarar veriyor muyumdur acaba ya🙄 son aylarda sirt ustu yatmamak lazim diye okumustuk bitek kan akisi icin

3 aydan sonra sırt üstü yattığımızda bebeklere kan akışı tam gerçekleşmiyormuş ve rahat etmiyolarmış. Ne kadar doğru bir bilgi bilmiyorum ama zaten çok sırt üstü yattığımda benim ağrıyor. Onun için yan yatmaya dikkat ediyorum.

Ayy kusura bakma canım, iki kız müthiş enerji 💥🔥 olur evde. Yine büyük kızının ismine uygun bi isim verebilirsin. Neva da güzel ama ben Nehir ismini daha çok seviyorum 🙂
Nehir ismi de guzel aynen daha ben cok dusunurum tamam oldu dememe var😅

Murat sönmezer tüp bebekçi değil mi? O şahıs bana 70 yıl beklesen çocuğun olmaz senin demişti. 19. Haftadan kulaklarını çınlatmış olayım 😂
Aaa hakkaten şaşırdım böyle bi tavır ve ifade ne kadar yanlış ben istanbulda yaşıyorum kendisine hiç gitmedim ama giden arkadaşlarım var oradan biliyorum riskli gebelik uzmanı aynı zamanda neyseki yazdığınız iyi oldu düşünenler bir daha düşünsün gitmeyi 🤷🏼‍♀️

X