2021 Aralık Anneleri

Arkadaşlar merhaba. Bugün doktorum bebeğimin göbek çevresi ölçümlerinin iki hafta önden gittiğini suyumun da fazla olduğu bu yüzden takip edilmesi gerektiğini söyledi. Anamoli olabilirmiş. Detaylı ultrasonda netleşir dedi. Ankara da bildiğiniz güvenilir iyi bir perinatalog var mı?
Benm ilk gebelikte suyum fazla idi şeker filan hiçbir şey de yoktu canm
Bunda da ben 15 4 de gittim karın çevresi 17 cikti

Dr bisi demedi yani anomali dediğin nedir
Ne olabilirmis

Ankara Ebru Biberoğlu 😔
Biliyorum bu doktoru, hatta ben de instagramdan takip ediyorum. Sürekli doğumhanede annelere zorla video çekip story atıyo, bi de doğumun ne kadar kolay geçtiğini söyletmeye çalışıyor. Ben hiç gitmedim ama o hali bile bana çok yapmacık gelmişti. Bence doktorla anne adayı arasında çok güçlü bi bağ olması lazım. Kendimizi onlara emanet ediyoruz. İçine sinmiyorsa değiştir canım. Ankara’da doktor mu yok. Allah iyilerle karşılaştırsın 🙏🏻

Soğul algınlığı için çaresi olanlar var mı ıhlamur içmek dışında?
Aile hekimime gitme gafletine düştüm yine alakasız bi sürü ilaç yazmış ruh hastası 🤦‍♀️
Geçmiş olsun canım, gebelikte doktorlar bitki çayı tavsiye etmiyolar. Onun yerine ballı süt veya sıcak su içebilirsin. Biraz boğazını yumuşatır. Bol su içip, dinlenirsen bi kaç güne toparlarsın 💐

Benm ilk gebelikte suyum fazla idi şeker filan hiçbir şey de yoktu canm
Bunda da ben 15 4 de gittim karın çevresi 17 cikti

Dr bisi demedi yani anomali dediğin nedir
Ne olabilirmis
Doktor ya şekerden büyüktür ya adet tarihin düzeltilmeli yada bebekte bir anamoli olabilir dedi. Tam olarak ne bende bilmiyorum. Ama internette santral sinir bozukluğu sindirim bozukluğu vs. Çıktı. 2 haftaya kadar zaten sıkıntı olmuyormuş pek. Bizim ki tam 2 hafta önde. Sınırda olunca doktor da takip etmek istedi.

Aile hekimime gitme gafletine düştüm yine alakasız bi sürü ilaç yazmış ruh hastası 🤦‍♀️
Bool dinlenme limonlu çorba meyve grip atlattım parol verip yollamıştı dahiliye

Bunu bir arkadas burada paylasmisti canim ben de ne olur ne olmaz diye ekran goruntusu almistim gecmis olsun

Eklentiler

• Screenshot_20210707-113155_Chrome.jpg
    Screenshot_20210707-113155_Chrome.jpg
    115,8 KB · Görüntüleme: 61
Perintolog için Ankara’ da prof . Dr. Murat Sönmezer
İstanbul için de koşuyolu medipolde Hakan Şefik Apaydın var ikisi de alanında çok iyidir.

Murat sönmezer tüp bebekçi değil mi? O şahıs bana 70 yıl beklesen çocuğun olmaz senin demişti. 19. Haftadan kulaklarını çınlatmış olayım 😂

Murat sönmezer tüp bebekçi değil mi? O şahıs bana 70 yıl beklesen çocuğun olmaz senin demişti. 19. Haftadan kulaklarını çınlatmış olayım 😂
Gercek mi ne demek o ya ne bicim doktormus ultrason resmini at bari 70. Yilimda gelen guzellik yazarsin😄

Ben telaş yapınca güzelce karnimi doyurup sonra koltuğa ayaklarımı toplayıp oturuyorum.O zaman başlıyor hareket etmeye hatta bir bacağım aşağıda bur bacağım yukarıda bir dene istersen yattığım zaman çok hissedemiyorum.Yada yemek ye sol tarafına yat o zaman da hissediliyor.
Ben de aynen yapıyordum dün ne yapsam da hareket yoktu ama sanırım yemektenmiş, dün pek yemedim, bugün baya yedim hareket etti canım

Biliyorum bu doktoru, hatta ben de instagramdan takip ediyorum. Sürekli doğumhanede annelere zorla video çekip story atıyo, bi de doğumun ne kadar kolay geçtiğini söyletmeye çalışıyor. Ben hiç gitmedim ama o hali bile bana çok yapmacık gelmişti. Bence doktorla anne adayı arasında çok güçlü bi bağ olması lazım. Kendimizi onlara emanet ediyoruz. İçine sinmiyorsa değiştir canım. Ankara’da doktor mu yok. Allah iyilerle karşılaştırsın 🙏🏻
Forumdan hastası olan birkaç kişi buldum onlar da memnunum deyince gitmeye karar vermiştim canım. Amin hepimizi inşallah 🤲🏻

X